NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
szukam zespolu,dekoratorki,sali,
Posty: 10
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 10:52  
Cytuj
witam juz dalam jedno ogloszenie w sprawie fotografa,kamerzysty ale potrzebuje w sumie namiarow na fajna orkiestre,dekoratorke i zastanawiam sie czy nie zorganizowac slubu w Las Vegas.sama nie wiem co sie bardziej oplaca,czy organizowac wszystko samemu czy raczej wynajac sale i zeby od razu bylo jedzenie podane.obecnie przebywamy za granica i nie wiem czy damy rade zorganizowac wszystko samemu.slub planujemy na 14.07.2012r.bardzo prosze o jakies info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 10:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 11:49  
Cytuj
lepiej zapłacić za każdą osobę na weselu i mieć z głowy wszystko. chyba że masz kogoś kto wam to wszystko będzie przygotowywał bo wynajmując samą sale musisz sie liczyć z zatrudnieniem kucharki i pomocników a to jednak troche kosztuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 12:34  
Cytuj
Mamy wesele w lipcu
dekoracja sali - Studio Perfecto z Niska http://www.studioperfecto.pl/

muzyczka - Zespół Personel http://www.zespol-personel.pl/

Samochodzik - http://www.favor(...)kie.html

Kamerzysta - pan Zawadzki Nisko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 13:26  
Cytuj
mógłbys dać namiary na tego kamerzyste umiech

pielęgnuj to co w Tobie ganią- to właśnie Ty
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 13:34  
Cytuj
robiąc przyjęcie na sali koszty które ci wyjdą podziel przez dwa dni .dlatego że liczysz to razem z poprawinami .i to co zostaje zabierasz .natomiast w lokalu poprawiny masz liczone osobno i są takie lokale które nic nie oddają .robię takie imprezy na salach i w plenerze więc jeżeli chcesz to pisz na .anna.kul_(at)_wp.pl .

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 14:03  
Cytuj
Studio Foto Video
Piotr Zawadzki
Nisko
Tel. 0158416315
kom. 692 256 085

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 18:05  
Cytuj

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją." Józef Piłsudski
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 18:35  
Cytuj
jaka to dekoracja sali???
nawet przykładowych zdięć nie ma!!!
reklama - to nie ten dział!!!

je ze swojej strony oferuje niski "ciężki" dym szczegóły n pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 20:39  
Cytuj
proponuje BRYCZKE DO SLUBU 693-10-20-12

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 21:01  
Cytuj
osobiście w las vegas mi się nie podobało jak szukałam sali na swojej wesele za jedyne 110 zł za osobę w lokalu "Orle Gniazdo" w Rudniku http://www.orlegnia.webd.pl/ w cenie jest wszystko w moim zakresie miałam zakupić tylko sam alkohol i przy dopłacie jakies 300 zł robią torta, tak to reszta się oni zajmują i daja wszystko co zostanie z wesla i ewentualnie z poprawin jezeli ktos sie zdecyduje a tam tez poprawiny nie sa drogie jakies 500 zł dodatkowo do wszystkiego a co do wystroju jest praktycznie gotowy mozna tylko dodac kilka balonow i nie wiecej nie potrzeba, co do zespołu moge poleciec zespoł Caro ze skarżyska kamiennego - 606748571 daja nie złego czadu dla luzaków bo potrafią o śpiewać teściowe i nie są drodzy ja w tamty roku dała 1800 zl bez ograniczena godzin spiewaja do ostaniego gości dodatkowo mozna sobie zarzyczyc granie na poprawina przy nie wielkiej dopłacie a jako kamerzyste i fotografa moge polecić "Videodeli" http://www.videodeli.pl/ mam w ofercie filmowanie i fotografowanie a co do alkoholu to tam na sali panie polecaja jednego pana ktory mam hurtownie w rudniku i ile sie zamowi to on tyle przywiezie na sale i z nim mozna rozliczyc sie po weselu i ewentulnie oddac po slubie wodke czy szampana jezeli zostało tego za duzo a jak by jedenk zabrakło mozna do niego zadzwonic a on dowiezie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 23:04  
Cytuj
Ludzie na jakiej podstawie polecacie tego idiote zawadzkiego, to zwykły kretyn bez kultury osobistej , nawet kamery porządnej nie ma, a to w jaki sposób traktuje młodych i gości jest niedopuszczalne, spytajcie tylko kogoś u kogo kręcił, to zwykły burak i tyle w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 23:54  
Cytuj
bardzo bardzo dziekuje ze dostalam tyle podpowiedzi.naprawde zainteresowalam sie ta restauracja w rudniku.jeszcze raz dziekuje za pomoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2011r. 00:00  
Cytuj
czesio sam jesteś idiota!!! Widziałem filmy jakie kręci Zawadzki nie tylko urywki tylko całe i są super. Facet pilnuje imprezy i potrafi dogadać się z zespołem. Co do kamery to mnie nie interesuje model, cena itp interesuje mnie natomiast zeby film był nakręony i zmontowany porządnie bez głupich wstawek i wpadek. Jeżeli chodzi o podejście do młodych i do gości to jeżeli ktoś nie umie się bawić i nie ma dystansu na swojej imprezie to już jego problem. Najlepiej żeby ktoś napisał scenariusz wesela i zatrudnił statystów, scenografów i zrobił efekty na kompie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd: stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2011r. 00:31  
Cytuj
ja polecam sale http://www.zajaz(...)nas.html
ja mam wesele w tym roku w sierpniuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2011r. 01:29  
Cytuj
a ilu dniowe robicie?a ile wam wyjdzie za osobe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2011r. 13:54  
Cytuj
tak się składa że wiem o czym mówie, facet potrafił opierdolić panne młodą bo go poprosiła żeby było podczas błogosławieństwa widać pewne rzeczy w tle i sam słyszałem jak zrobił wielką aferę przy gościach że to on jest tu fachowcem i żeby mu się nie wpieprzać w robotę, a już szczytem chamstwa jest to że dzień przed weselem powiedział że nie ma czym przyjechać i jeśli mu nie zapewnią transportu to nie przyjedzie na wesele i to niby "kudłaj" jest z jego strony w porządku? Facet jest zwykłym chamem i mam na to dowody, przy okazji nie jestem jego konkurencją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2011r. 14:11  
Cytuj
może szuka ktoś fotografa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2011r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
a ilu dniowe robicie?a ile wam wyjdzie za osobe?



To Ty ile chesz sie weselic????


Standart sobota a w niedziele poprawiny a od poniedzialku PIEKLO NA ZIEMI


Slyszalem ze tam kolo lubelskiego to i 3dni sie wesela raz u pannu potem u mlodeo , i tu i tam trzeba zyczenia skladac i koperte.


Istne zdzierstwo

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 23:09  
Cytuj
nie no jasne ze mi chodzi o dwa dni tylko inaczej sie placi za pierwszy dzien a inaczej krzyczal za poprawiny i jestem ciekawa gdzie jest fajnie i jest dobra cena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 00:10  
Cytuj
za dobry zespół trzeba zapłacić ok 3 tys

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 10:13  
Cytuj
polecam BORÓW ceny dostępne wszystko załatwione w cenie (120 zł ok)tylko wódkę sobie musisz kupić a orkiestrę mają swoją za 1600 zł miałem tam wesele , gorąco polecam a i na sylwestra opłaca się iść sala po remoncie duży parking i ładnie przede wszystkim sala na 300 osób

uważaj o co prosisz bo się spełni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 15:34  
Cytuj
a gdzie jest Borów?jakbys mogla podac mi jakies namiary.a te 120zl to za jeden dzien i czy w tej cenie sa tez owoce napoje i ciasta?bardzo prosze o odp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 17:43  
Cytuj
Borów jest jakieś 35-40km od Stalowej Woli jadąc obwodnicą na Brandwice i cały czas prosto. W cenie za osobę jest wszystko placki ciasteczka cukierki owoce napoje gazowane soki sałatki wędliny sery itd itp ( wszystko możesz sobie wybrać) tort weselny też do wyboru i smak i kształt i wysokość. Ogólnie całe menu ustala się samemu a jedzonko jest nie dość, że smaczne to i duże umiech przed zajazdem jest fontanna i stoły wiosna latem jest pięknie kolorowo-zielono super dużo miejsca i można porobić pięknych zdjęc wcale nie jeżdżąc za plenerami. Jedyny problem to to, że właściciel ma chyba już wszystkie terminy na 3 lata do przodu zajęte..... nr telefonu to 15 8310126 pozdrawiam ja z wesela byłam bardzo zadowolona umiech

uważaj o co prosisz bo się spełni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
lepiej zapłacić za każdą osobę na weselu i mieć z głowy wszystko. chyba że masz kogoś kto wam to wszystko będzie przygotowywał bo wynajmując samą sale musisz sie liczyć z zatrudnieniem kucharki i pomocników a to jednak troche kosztuje

lepiej zapłacićsmiech2smiech2 np.remiza napewno mniej kosztuje niż płacić za każdą osobę osobno,w lokalu płacisz nie tylko za dorosłych ale też za dzieci, chyba trochę mniej ale płacisz. tu trzeba trochę chęci a kucharka czy pomoc wcale nie wychodzi tak drogo...poza tym w remizie masz poprawiny praktycznie za darmo, a w lokalu poprawiny to prawie cenowo drugie wesele.Mam kilku znajomych i im wesele w remizie się zwróciłoumiech a jak w lokalu?
co tu dużo pisać;) ja się żenię w tym roku wesele na około 200 osób w lokalu po przeliczeniu wyszłoby nam około 50 tys, a w remizie zamykamy się w 30 tys. (w tym 2 tygodniowa podróż poślubna). 20 tys... to nie jest chyba trochęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 22:35  
Cytuj
mój zespól http://www.matisband.republika.pl/ polecamumiech ja zamawiałem rok temu wtedy było 2500 złumiech teraz pewnie coś poszło w górę;) jak wszystko z resztąsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »