NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Przestroga !!!! , uważajcie na żabkę w centrum 4
~~xxx
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 11:22  
Cytuj
Nie polecam tam pracować właściciel w długich włosach nie będę wymieniać nazwiska ,oszukuje nie wypłaca pensji chce żeby pracować w każdą sobotę i niedzielę i nie podpisywać listy obecności kiedy się pracowało tylko wtedy kiedy on chce poprostu obóz pracy !!! w sklepie syf produkty przeterminowane UWAŻAJCIE !!!wazne

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 11:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~ropucha
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 21:07  
Cytuj
to co ty tam robiłaś ... od tego tam byłaś , aby posprzątać idź do biedronki lub tesco tam ci będzie lepiej ;) pozdrawiam

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 18:55  
Cytuj
widzę że więcej jest nieuczciwych pracodawców, ja miałam styczność z "najlepszą szefową" z biura podróży Staltur... wypłaty nieregularne a w zasadzie brak wypłat a i klientów nie traktuje się tam uczciwie...wykrzyknik

 
 
 
 
~~chydraulik
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
widzę że więcej jest nieuczciwych pracodawców, ja miałam styczność z \"najlepszą szefową\" z biura podróży Staltur... wypłaty nieregularne a w zasadzie brak wypłat a i klientów nie traktuje się tam uczciwie...wykrzyknik


widze ze jestes kiepsko poinformowana.
Ten w długich włosach to pracownik a nie właściciel.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
[cytat]widzę że więcej jest nieuczciwych pracodawców, ja miałam styczność z \\\"najlepszą szefową\\\" z biura podróży Staltur... wypłaty nieregularne a w zasadzie brak wypłat a i klientów nie traktuje się tam uczciwie...wykrzyknik


Chydrauliku zacytowałeś nie ten tekst co trzeba, jak przeczytasz uważniej zauważysz ze tu się pisze o biurze podróży a nie o żabce! zanim zaczniesz oceniać czytaj uważnie

 
 
 
 
~~Lena
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 18:25  
Cytuj
widze ze jestes kiepsko poinformowana.
Ten w długich włosach to pracownik a nie właściciel.[/cytat]

Znam tego pana osobiscie i moge potwierdzic jaki jest wobec pracownikow(niestety). I dla twojej wiadomosci ten z dlugimi wlosami to wlasciciel . Jak nie znasz sie to glosu nie zabieraj

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 19 Gru 2008r. 15:46  
Cytuj
Byłam tam raz więcej nie pójde przeterminowany towar wali się z półek.Jestem zdziwiona że sanepid na to pozwala

 
 
 
 
~~ropuszka
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 13:53  
Cytuj
jezeli jest przeterminowany towar to glównie wina pracownc któe zamiast pracować sie obijajqa i czaytaja gazeyy wlasciciel po to je zatrudnia zeby sklep był zadbany i za to ten im płaci ... bo sami wlasiciele maja mnóstwo pracy i na bank wiecej niż pracownicy .... cos o tym wiem bo widze to na wlasne oczy ...

 
 
 
 
~~adwokat
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 16:52  
Cytuj
Administratorzy, proszę sprawdzić IP. Takie pisanie jest karalne z urzędu.

 
 
 
 
~~admin
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
Administratorzy, proszę sprawdzić IP. Takie pisanie jest karalne z urzędu.


sam se sprawdz i ukaraj sam siebie

 
 
 
 
~~Hutnik
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 19:35  
Cytuj
Przestoga,
jestes glupia dupa, jak Ci sie nie chce pracowac to siedz na zasilku. Ja lube ten sklep, robie tam czesto zakupy i nie widzialem tam nic przeterminowanego. Zyczylbym sobie, zeby taka obsluga (nie mowie o cenach tylko o obsludze), byla w winnych sklepach w naszym miescie. Ty ciemna masa jestes chyba i nigdzie indzej jeszcze w zyciu nie bylas. Jak podrosniesz, to moze cos wiecej obejmiesz. Sie ma.

 
 
 
 
~~:((((
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Przestoga,
jestes glupia dupa, jak Ci sie nie chce pracowac to siedz na zasilku. Ja lube ten sklep, robie tam czesto zakupy i nie widzialem tam nic przeterminowanego. Zyczylbym sobie, zeby taka obsluga (nie mowie o cenach tylko o obsludze), byla w winnych sklepach w naszym miescie. Ty ciemna masa jestes chyba i nigdzie indzej jeszcze w zyciu nie bylas. Jak podrosniesz, to moze cos wiecej obejmiesz. Sie ma.
Sam jesteś głupi jak dupa !!!! widzę że nie miałeś styczności z nieuczciwym pracodawcą i chyba by Ci się przydało takie moje życzenie dla Ciebie w zbliżającym się nowym roku !!!! czasami człowiek jak się nie przekona to nie wierzy a ja też miałam taka pracę zostawałam po godz sprzątałam nie miałam dnia wolnego przez pięć tygodni ale pracowałam bo chciałam żeby było dobrze ale z drugiej strony ile człowiek może wytrzymać za 750 zł plus 50 zł premi ? A i tak mnie nikt nie docenił a znam tego palanta z żabki on też nie docenia swoich pracowników i jeżeli u niego w ciągu roku pracuje 5-6 dziewczyn to albo z nimi jest coś nie tak albo on jest nie taki to pytanie zostawiam Wam . Pozdrawiam

 
 
 
 
~~Lena
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
jezeli jest przeterminowany towar to glównie wina pracownc któe zamiast pracować sie obijajqa i czaytaja gazeyy wlasciciel po to je zatrudnia zeby sklep był zadbany i za to ten im płaci ... bo sami wlasiciele maja mnóstwo pracy i na bank wiecej niż pracownicy .... cos o tym wiem bo widze to na wlasne oczy ...

Za towar odpowiada wlasciciel, a niestety wlasciciele "kaza" sprzedawac po[psuty, przeterminowany tiowar. Jest u nas wiele takich sklepow. A widac ze o handlu i zasadach pannujacych na rynku stalowowolskim nie masz czklowieku pojecia zielonego. Ty chyba glupi jestes jesli myslisz ze szef nie wie ze ma przeterminowany towar...wie tylo zal mu straty ponosic i wypycha to na sklep. A kto kupuje w Zabkacvh? Przeciez to siec drioga. Tam zakupy tylko menele robia jak im wina o 23 brakniemlotek

 
 
 
 
~~wiola
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jezeli jest przeterminowany towar to glównie wina pracownc któe zamiast pracować sie obijajqa i czaytaja gazeyy wlasciciel po to je zatrudnia zeby sklep był zadbany i za to ten im płaci ... bo sami wlasiciele maja mnóstwo pracy i na bank wiecej niż pracownicy .... cos o tym wiem bo widze to na wlasne oczy ...

Za towar odpowiada wlasciciel, a niestety wlasciciele \\\"kaza\\\" sprzedawac po[psuty, przeterminowany tiowar. Jest u nas wiele takich sklepow. A widac ze o handlu i zasadach pannujacych na rynku stalowowolskim nie masz czklowieku pojecia zielonego. Ty chyba glupi jestes jesli myslisz ze szef nie wie ze ma przeterminowany towar...wie tylo zal mu straty ponosic i wypycha to na sklep. A kto kupuje w Zabkacvh? Przeciez to siec drioga. Tam zakupy tylko menele robia jak im wina o 23 brakniemlotek
Zgadzam się z Leną a tymbardziej że moja znajoma pracowała w tej pechowej żabie i wiem że długowłosy nie pozwalał ani ściągac ani przeceniać towaru bo żabka ma przepis że to ajent ma się martwić o towar i świeży i przeterminowany więc on i tak ma zapłacić żabce za zakupiony u nich towar nie wiemgłupota ale wiedzą ajenci w co wchodzą a co do wypłaty naobiecywał jej tysiąc plus premia a dostała 800 zł za równy cały miesiąc z sobotami i niedzielami porażka :szok:

 
 
 
 
~~Lusia:))))))
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 16:55  
Cytuj
Panna AUTORKA przestrogii to nikt inny jak pilnie potrzebujacy psychiatry pacjent!! Poziom wypowiedzi jej i jej kolezanek jest tak niski ze uwlacza wszystkim tu zagladajcym!! Cos tu jest nie halo bo kazda kolejna wypowiedz przeczy poprzedniej! Wystarczy dokladnie przeczytac tekst by wyrobic sobie zdanie o kims takim,bo najpierw pisze ze nie dostala wyplaty a za chwile podaje nam nawet jej kwote,hahaha! A prawda jest taka,poniewaz znam temat ze panna kolezanka wyleciala z pracy na zbity pysk za..., i wypisuje z zemsty pierdoly,ot i cala historia!!

A co do panny Leny to gratuluje blyskotliwosci, tekst o tym jak to stalowwolscy MENELE robia zakupy w najdrozszej sieci sklepow rozwala na lopatki!!!

Wesolych Swiat kolezankom!!!

 
 
 
 
~~kris
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 17:30  
Cytuj
A co do panny Leny to gratuluje blyskotliwosci, tekst o tym jak to stalowwolscy MENELE robia zakupy w najdrozszej sieci sklepow rozwala na lopatki!!!

Wesolych Swiat kolezankom!!![/cytat]

Ups czyzby sam wlasciciel sie odezwal? A wiesz po ile w zabce sie sprzedaje trunki dla meneli? Wiec sprawdz bo akurat ten towar jest tam pierwszej potrzeby i bardzo dostepny na kieszen takiego rodzaju ludzi. A na marginesie to dotyczy wszytskich zabek nie tylko tej. Wystarczy po 21 wejsc do takiego sklepu zeby napotkac MARGINES spoleczny, w koncu chyba dla takich sa te sklepiki.
Zwykli i normalni ludzie robia zakupy w normalnych porach a nie o 23.mlotek

 
 
 
 
~~ktoś.
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 21:49  
Cytuj
KRIS KRIS KRIS jaki Ty dobrze poinformowany jestesumiech)) Ceny,godziny otwarcia,klientela...hmmm, wiesz od kolezanki czy zdarzyło sie skorzystaczapytanieumiech)),ups!

 
 
 
 
~~kris
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
KRIS KRIS KRIS jaki Ty dobrze poinformowany jestesumiech)) Ceny,godziny otwarcia,klientela...hmmm, wiesz od kolezanki czy zdarzyło sie skorzystaczapytanieumiech)),ups!



Czesto mam przyjemnosc przejezdzac samochodem(jak wiesz to centrum miasta i ciezko tamtedy nie przechodzic ani przejezdzac) a zreszta czyzbym urazil pana wlasciciela?smiech2

 
 
 
 
~~ha ha ha
ff
Wysłany: 28 Gru 2008r. 17:14  
Cytuj
DO LUSI widzę kolezanko że czytać nie potrafisz pisałam że pracowała moja znajoma i dostała wypłatę marną bo marną właściciel twierdził ze nie ma kasy ale w przyszłym miesiącu będzie lepiej ale ona już nie czekała do przyszłego miesiąca a jedna z ostatnich pracownic już nie dostała wypłaty więc wiem że oddała sprawe do sądu i bardzo dobrze zrobiła umiech) pozdrawiam ajentów hehehehok

 
 
 
 
~~lusica:)))
ff
Wysłany: 28 Gru 2008r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
DO LUSI widzę kolezanko że czytać nie potrafisz pisałam że pracowała moja znajoma i dostała wypłatę marną bo marną właściciel twierdził ze nie ma kasy ale w przyszłym miesiącu będzie lepiej ale ona już nie czekała do przyszłego miesiąca a jedna z ostatnich pracownic już nie dostała wypłaty więc wiem że oddała sprawe do sądu i bardzo dobrze zrobiła umiech) pozdrawiam ajentów hehehehok




oddac sprawe do sadu to pikus,dobrze byloby ja jeszcze wygracumiech)) hahahahasmiech2 uśmiechumiech


pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich Twoich biednych kolezanekumiech))umiech

 
 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 14:27  
Cytuj
Co do Żabki na C4, to żona właściciela też nie lepsza (przed porodem tam pracowała). Weszłam po coś do chrupania z soczkiem kupionym w innym sklepie, bo w Żabce takiego nie mają, a ona z pyskiem, że ukradłam, ja do niej, że jak mogłam ukraść, skoro nawet takiego w asortymencie nie mają smiech2 Ona, że nie będę jej mówić co ma a czego nie, bo wie lepiej mlotek No szkoda, że nie kazałam jej pokazać, ale pewnie by coś pysknęła i się stuliła, bo na półce by przecież nie wyczarowała.
Dodam, że cała akcja zaczęła się od tego jak kolega, z którym byłam powiedział zaraz po wejściu, że wchodzimy z własnym (nie wiem po co to wgl mówił).

A właściciel... to odrębna historia. Jak ona poszła się brzuchem zająć dał ogłoszenie do PUP i zaczął robić motkę, ludzie przychodzili ze skierowaniami, on ich zbywał (może nie każdego, tego nie powiem bo nie wiem, wszystkich starających się w tamtym czasie nie znam), zamiast wypełniać karty mówił, że zadzwoni, a wiadomo... każdy ma 5 dni roboczych na rozliczenie się z urzędem. W końcu sama urzedniczka w PUP stwierdziła, że facet nie jest do końca uczciwy. To tylko plotka, ale od kogoś się dowiedziałam, że to wgl był pic na wodę, bo praca była obiecana komuś z rodziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 16:59  
Cytuj
Niestety takie podejscie do uczciwosci i traktowania drugiego czlowieka teraz dominuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 19:53  
Cytuj
"niechcemisie"- widzę że znasz chyba cała jego historię,aż mnie to dziwi.
Może jesteś z konkurencji?
W sumie każdy może napisać jakieś bzdury na drugiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 2 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2013r. 20:00  
Cytuj
do adwokata : nie strasz , nie strasz bo się zesrasz :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2013r. 00:09  
Cytuj
Najlepiej powiedzieć pójść do sądu, a przecież Stalówka jest mała i każdy każdego zna. Więc póżniej nawet nie znajdziemy sobie pracy. Powinny być bardzo wysokie kary dla nieuczciwych pracodawców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »