NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Przestroga !!!! , uważajcie na żabkę w centrum 4
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2013r. 07:28  
Cytuj
Dla równowagi powinny też być surowe kary dla nieucziwych pracowników. To co jest obecnie to też śmiech na sali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2013r. 07:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2013r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
\"niechcemisie\"- widzę że znasz chyba cała jego historię,aż mnie to dziwi.
Może jesteś z konkurencji?
W sumie każdy może napisać jakieś bzdury na drugiego.


Nie jestem z konkurencji i nie znam całej historii, a część zacytowaną znam od:

- pracownicy, która wtedy była tam zatrudniona (przy czym kiedy mi to mówiła, to jeszcze tam pracowała)

- osobiście słyszałam opinię urzędniczki w PUP i znam osoby zwodzone słowami "Zadzwonię". Tylko po co zwodzić jak od razu można w kartę wpisać coś w stylu:"Brak doświadczenia."

- o ciąży wiem od mojej koleżanki, która jest jednocześnie koleżanką tej pani

- jeśli chodzi o soczek, to może pani nawet pamięta sytuację, więc jeśli ktoś ją zna może zapytać, choć pamięć raczej ma krótką jeśli nie zapamiętała, że nie zamawiali i nie prowadzą sprzedaży takiego.

A co do spostrzeżenia, że każdy może napisać jakieś bzdury, to w pełni się z tym zgodzę. Bywa i tak niestety, dlatego nie można bezkrytycznie wierzyć we wszystko co czytamy. Czasem trzeba się o czymś na własnej skórze przekonać, a możliwa jest także sytuacja taka: dana osoba, o której wyrażamy swoje opinie, względem jednego może być w porządku, może pomóc, może być przyjacielska itd. a innego oszukać, wkurzyć, zachowac się nie fair, stąd opinie mogą być sprzeczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2013r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Dla równowagi powinny też być surowe kary dla nieucziwych pracowników. To co jest obecnie to też śmiech na sali.


Za kradzież są kary, za zniszczenie mienia, za groźby, przemoc w jakiejkolwiek formie, no co jeszcze może taki nieuczciwy pracownik zrobić? Za łamanie regulaminu i nie stosowanie się do przepisów BHP też są kary. Jeśli pracownik nie wywiązuje się z umowy to się go zwalnia.

Pamiętać należy jednak o tym, że nieuczciwemu pracodawcy nie opłaca się karać nieuczciwego pracownika, bo zbyt wiele ma do stracenia, jeśli wyjdzie na jaw cała prawda, a nie tylko jej część.
Pracodawca uczciwy jest chroniony prawem, tak jak jego pracownicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2013r. 09:51  
Cytuj
aj tam, aj tam... jakby to co piszecie było czyms nowym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »