NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
adwokat do spraw majątkowych, kotóry jest najlepszy???
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 11:05  
Cytuj
Witam!!! Czy mogłby mi ktos polecic dobrego adwokata który zjmuje sie sprawami majątokwymi. Bardzo mi zalezy naskutecznym. Prosze o opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 11:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 11:32  
Cytuj
Witam polecam Panią Adwokat Agnieszka Derylak korzystałem z jej usług tez w sprawie podziału majątku bardzo mi pomogła Ma siedzibę przy Al. Jana Pawła II 2A nr jej telefonu to 663-981-433 Naprawdę polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 11:46  
Cytuj
dr adw. Anna Gałkowska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 14:55  
Cytuj
to zależy jakie to są sprawy majątkowe ? podziałam majątku dorobkowego czy sprawa spadkowa np. dział spadku itp. Do spraw rodzinnych typu podział majątku dorobkowego polecam mec. Gałkowską - jest b. dobra ( jedyny minus b. droga do naszych zarobków). Natomiast drugim mecenasek, którego polecam to mec. Kokowski z Tarnobrzega - fachowo i w rozsądnych cenach. zadzwoń zapytaj i porównaj, tel. masz na necie - powodzenia;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 15:32  
Cytuj
właśnie! Tłumacz przysięgły się reklamuje ale mecenas już nie. Kogo jak kogo ale adwokatów chyba stać na małą reklame. Zaraz nazwisko się robi rozpoznawalne, a na to się pracuje latami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
dr adw. Anna Gałkowska


niewątpliwie dobry wybór

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 16:07  
Cytuj
prawnikow obowiazuje zakaz reklamowania swojej kancelarii. To ile placimy za porade zalezy od stopnia skompliwania , trybu postepopwania. Dobry prawnik juz na 1 spotkaniu ocenii , czy sprawa jest do wygrania ,czy tez nie . Powiadomi osobnika o zerowej szansie na sukces na drodze sadowej . Aha zanim pojdziecie po porade prawna, to zwroccie uwage czy jest to radca prawny / adwokat czy jedynie doradca prawny - mozecie sie pozniej bolesnie rozczarowac ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
MFW
MFW
MFW
Posty: 22
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 19:35  
Cytuj
KAŻDY Z PRAWNIKÓW OSKUBIE CIĘ.
Większość spraw majątkowych osób fizycznych nie jest szczególnie skomplikowana i w dzisiejszych warunkach, przy odrobinie rozgarnięcia, można sobie samemu poradzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »