NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Franciszek Zaborowski - co z tą Stalową?, Wybory już dawno za nami, mijają miesiące - dlaczego miasto ciągle jest w letargu...
Posty: 1
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 07:22  
Cytuj
Witam! Po rozpoczęciu kolejnej kadencji w Stalowej jak była stagnacja tak jest i pewnie przez najblizsze 4 lata będzie. Po głębszym zastonowieniu się stwierdzam, że w obecnych wyborach zagłosowałbym na Pana Franciszka Zaborowskiego. Człowiek na poziomie, a przy tym normalny. Mialem tą nieprzyjemność spotkania a właściwie braku spotkania w UM i powiem wprost, że się zawiodłem.... Co się dzieje z Panem Franciszkiem Zaborowskim?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 07:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 12:54  
Cytuj
hehe... nie ukrywam, że sympatyzuję z Panem Januszem-korwinem-mikke, ale jestem tez lokalnym patriotą. Do senatu dr Grzegorz Kida, a do sejmu? Chyba mielibyśmy konkretną reprezentację jakby Pan Zaborowski... nie wiem Czekam na kandydata do Sejmu z list Nowej Prawicy!

www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu! www.GrzegorzKida.pl - spoko gościu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »