NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Kosmetyczka,
Posty: 52
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 09:50  
Cytuj
Poszukuje dobrej kosmetyczki, która doprowadzi mnie do formy po zimie umiech
Szukam kogoś kto zajmie się paznokciami i zaproiponuje jakieś zabiegi na twarz w przystępnej cenie.
Kogo polecanie? jakie macie doświadczenia z kosmetyczkami z naszego miasta? Jak ceny i terminy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 09:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 10:25  
Cytuj
Odnawiam temat, jestem ciekawa waszych opinii na temat gabinetow kosmetycznych w naszym miescie. Do tej pory korzystałam z gabiunetu znajdujacego sie w Nisku, ale juz mi sie nie chce jezdzic jaki gabinet mi polecacie jeśli chodzi o zabiegi ma twarz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 15:05  
Cytuj
Pani Agnieszka Podruczna. Jako jedyna nigdy nie zacięła mi palca przy manicurze. Tu masz jej stronę: http://www.salon-urody.info/
Jestem strasznie wyczulona na tym punkcie, od kiedy pani z "Gracji" doprowadziła mojego palca do krwotoku :(
Robi, jako jedna z niewielu w STW, oxybrazję i nie naciąga na mikrodremabrazję, jeżeli cera się do tego nie nadaje umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 17:20  
Cytuj
nessie dzieki za informacje a jesli chodzi o Gracje rowniez sie do niej zrazilam wydaje mi sie ze tam maja swoje klientki a kogos nowego traktuja z wielka ignorancja bylam tam raz i takie było moje wrażenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 17:41  
Cytuj
No, dokładnie, jeszcze miałam wrażenie, że pani nie była w ogóle profesjonalną kosmetyczką. Za to przestraszyłam się jej i jej make-up'u...Dla mnie kosmetyczki powinny pracować w rękawiczkach i fartuchach, a nie w stroju, jakby wróciły z wakacji, tak jak pani z w/w salonu...No ale nie o tym mowa ;)

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 19:37  
Cytuj
Jestem zadowlona z usług w gabinecie Kamelia na poniatowskiEgo. Dziewczyna jest miła, ma dobre ceny i przykłada się do tego co robi umiech POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 25 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 21:09  
Cytuj
duzo osob chwali sobie w rozwadowie salon kosmetyczny "SARA"

Moderowano przez: panna_pina
Zabronione jest pisanie WIELKIMI LITERAMI. Scaliłam dwa posty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
DO POPRAWKI SALON KOSMETYCZNY SARA


duzo osob tez sobie nie chwali..wiesz?
wiec nie uprawiaj chamskiej relamy.

osobiscie-raz tam bylam.zenada.spilowaly mi skorki do krwi,po dwoch dniach trzy tipsy zelowe odpadly a widzac kobiete malowanej "na probe" przed slubem prawie zeszlam na zawal ze smiechu.Takie tam maja jakies festyniarskie zapedy w makeupie:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
Pani Agnieszka Podruczna. Jako jedyna nigdy nie zacięła mi palca przy manicurze. Tu masz jej stronę: http://www.salon-urody.info/
Jestem strasznie wyczulona na tym punkcie, od kiedy pani z \"Gracji\" doprowadziła mojego palca do krwotoku :(
Robi, jako jedna z niewielu w STW, oxybrazję i nie naciąga na mikrodremabrazję, jeżeli cera się do tego nie nadaje umiech


toto jescze istneije?nie wierze:szok:

Moje pierwsze tipsy.Akrylowe.Nie bede sie rozpisywac.Tylko tyle ze cierpialam juz trzy dni po.Wakacje,woda,plaza,zero pilnika zeby dziady choc troche spilowac..dziady zaczely same odlazic OD GORY bol bol i jescze raz koszmarny bol.I nie moglama nic z tym zrobic.A pamietam,ze cena byla hmm.boskacool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 23:34  
Cytuj
"SARA"...masakra...A właścicielka to już w ogóle powinna zająć się czym innym, a nie udawać wykwalifikowanego doktora nauk medycznych...porażka, do dziś mam ślad po jej chirurgicznych zapędach...i to jeszcze na twarzy...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 23:55  
Cytuj
też nie rozumiem tych zachwytów związanych z salonem "sara"
malowałam się tam na własny ślub. zachęcona masą pozytywnych komentarzy nie wybrałam się nawet na próbny. kiedy wzięła się za mnie pracownica zaczęłam wpadać w panikę, bo to przecież właścicielka miała być boska. okazało się, że ta dziewczyna mnie uratowała - pomalowała mnie tak, że mogłam wyjść do ludzi. mimo, że szanowna pani właścicielka, która malowała nieszczęśnicę obok, cały czas jej się wtrącała. na szczęście ja wyszłam w makijażu, który mogę ocenić jako "w porządku", ale dziewczyna malowana przez właścicielkę - festyn totalny.
nie wiem czy dziewczyny ze stalowej nigdy u profesjonalnej kosmetyczki nie były czy co? aha tipsy żelowe też bardzo przeciętne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 00:37  
Cytuj
mik8, powiem szczerze, że to chyba przez ociekającą słodyczą właścicielkę salonu. Jej "oczyszczanko buzieczki i pilindżuniuniem oraz breweczkami do regulacyjki" jednak nie każdego odpycha. zaklopotany

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 09:35  
Cytuj
W takim razie dziewczyny z tego co opowiadanie do gabinetu Sara sie nie wybiore, a tak wlasnie o nim myslalm do Gracji rowniez sie nie wybiore wiec gdzie??zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 10:05  
Cytuj
i chyba umowie sie do tej pani Agnieszki na Okulickiego widziałam stronke i wydaje mi sie interesująca ofertaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 10:20  
Cytuj
a ja polecam salon na Czarnieckiego - Lejdis czy tam Ladys - ostatnio maja jakieś promocję cenowe, jeśli ktoś skorzysta z mezoterapi igłowej to proszę o informację o efektach bo ta cena niby promocyjna 99zł to trochę niska...

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 15:41  
Cytuj
polecam gabinet PANTERA na ul. Poniatowskiego. P. Ania doradzi zabieg, dobierze odpowedni do typu cery, zeby jej nie scharatac jeszcze bardziej. Paznokcie robie osobiscie i nigdy nie mialam poranionych palcow. Atmosfera przyjemna i kameralna. Kosmetyki oryginalne, a nie tanie podroby przelewane do butelek po drogich specyfikach, jak to sie ma w niektorych zakladach. Ja chodze tam z mama i szczerze polecamy. Ja mam cere wrazliwa i nigdy nie mialam zadnych uczulen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 17:11  
Cytuj
A paznokcie robione nieosobiście to tak, że kogoś wysyłasz z nimi? potluczony

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 21:44  
Cytuj
Akurat ta Panią ja osobiście odradzam, ceny wywalone w kosmos zabiegi jak w kazdym gabinecie, zna sie na wszystkim a na wszystkim znaczy niczym, duzo gadają ona i jej pracownica a mało robią albo najpierw robią a pozniej uprzejmie informują ile usługa kosztuje i wciskają te swoje kosmetyki zachwalajac jakie to one swietne i oryginalne i ze nikt w Stalowej takich nie ma, cięzko nawet do słowa dojść i zapytac o konkretny zabieg bo nie wiadomo kiedy skończą o nim opowiadać, to jest moja opinia bo byłam tam kilka razy i więcej nie pójdę.


CYTAT
Pani Agnieszka Podruczna. Jako jedyna nigdy nie zacięła mi palca przy manicurze. Tu masz jej stronę: http://www.salon-urody.info/
Jestem strasznie wyczulona na tym punkcie, od kiedy pani z \"Gracji\" doprowadziła mojego palca do krwotoku :(
Robi, jako jedna z niewielu w STW, oxybrazję i nie naciąga na mikrodremabrazję, jeżeli cera się do tego nie nadaje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 09:16  
Cytuj
ferdziunia no wlasnie tam mialam dzownic i sie umawiac zachęcilo mnie to ,ze ofercie jest wczesniejsza darmowa konsultacja czy w innych salonach tez tak jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 09:52  
Cytuj
"Akurat ta Panią ja osobiście odradzam, ceny wywalone w kosmos zabiegi jak w kazdym gabinecie, zna sie na wszystkim a na wszystkim znaczy niczym, duzo gadają ona i jej pracownica a mało robią albo najpierw robią a pozniej uprzejmie informują ile usługa kosztuje i wciskają te swoje kosmetyki zachwalajac jakie to one swietne i oryginalne i ze nikt w Stalowej takich nie ma, cięzko nawet do słowa dojść i zapytac o konkretny zabieg bo nie wiadomo kiedy skończą o nim opowiadać, to jest moja opinia bo byłam tam kilka razy i więcej nie pójdę."

Nigdy w życiu mi się to nie przytrafiło u tej pani neutralny

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2012r. 18:13  
Cytuj
Bylam i w Gracji i w Sara i zdecydowanie lepsiej i wlasciwie bez zarzutu mialam obsluge w SARA, nie wiem kto was tam sponiewieral bo ja nie mam zastrzezen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2012r. 14:34  
Cytuj
Wybielałam zęby w Expelos... teraz na Okulickiego i było bardzo ok. I efekty i obsługa. Inne zabiegi też wydają się profesjonalne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 14:19  
Cytuj
Chciałabym polecić p.Asię z Expelos, jest profesjonalna, miła i bardzo dba o higienę pracy( co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne) Robi piękne makijaże,wystarczy spojrzeć na jej makijaż. Właścicielka salonu to już inna bajka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »