NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
zderzak z laminatu,
Posty: 71
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 18:34  
Cytuj
Witam. ostatnio miałem małą stłuczkę, i potrzebuję kupić zderzak. Po szrotach to w ogóle ciężko coś znaleźć. W końcu musiałem popatrzeć na allegro. I tu nasuwa się moje pytanie Ludzie sprzedają tam tzw. zamienniki zderzaków (przewaznie w czarnym kolorze) są zrobione z laminatu. Te zderzaki są czasem nawet 2 razy tańsze niż te używane oryginalne. Czy ktoś już z was kiedyś kupił zderzak wykonany z takiego materiału? i czy warto takie coś kupić? Bo mam stare auto i nie chce mi się już w niego zbytnio pieniędzy tak inwestować, a cena takiego zamiennika trochę kusi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 18:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 19:01  
Cytuj
popytaj o mocowania czy sa wszystkie jak nalezy, znajac zycie moze brakowac i wtedy rzezba, jezeli wiecej stluczek nie planujesz to laminat ujdzie, ale jak cos narobisz to peka jak jajko

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 20:10  
Cytuj
laminat odpuść, chyba że chcesz kombinować i nie zależy ci na efekcie końcowym, większość zamienników części nadwozia to porażka, szukaj używanego oryginału

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2011r. 20:27  
Cytuj
laminat jest lekki i tyle zalet, do sportu ujdzie, w kraweznik przywalisz i klejenie.... to nie abs niestety a i spasowanie zwykle słabe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »