NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Żeby tylko mi nie leciała krew, Stresowe wychowanie w praktyce
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
"Postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie: fizycznego i psychicznego znęcania się nad Szymonem J. poprzez bicie po twarzy i pośladkach, zmuszanie krzykiem do określonego zachowania oraz używanie wulgaryzmów w okresie od stycznia 2008 do stycznia 2011, tj. o czyn z art.207 par.1 KK - na podstawie artykułu 17 par.1 pkt 1 kpk - wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu."

Podpierając się tym postanowieniem, przedstawiam opinii publicznej sceny z życia Szymona kiedy to jego nieobliczalna matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie.

Jestem ojcem 5-letniego Szymona i mężem matki znęcającej się na własnym dziecku. Jest to moje drugie małżeństwo. Moja poprzednia żona zmarła w 2002r na chorobe przewlekłą. Z pierwszego małżeństwa mam dwóch dorosłych synów, z którymi wspólnie prowadzimy firmę.

[...]

W październiku 2010r, przeczuwając coś w duchu postanowiłem podłożyć dyktafon w domu. To co usłyszałem na nagraniu spowodowało że rozpłakałem się jak małe dziecko [...] Natychmiast powiadomiłem regionalny GOPS oraz Policję. Podczas pierwszej interwencji Policji i GOPS zbagatelizowano sprawę na tyle, że policjant zakończył ją słowami: „Zakładamy że wszystko będzie w porządku", a GOPS uznał że dziecko mieszka we wręcz luksusowych warunkach pomijając zupełnie problem znęcania się matki nad dzieckiem.

Zbulwersowany, następnego dnia udałem się na prokuraturę do Częstochowy, gdzie złożyłem zeznania i poprosiłem o natychmiastową interwencję. Prokuratura rozpoczęła mozolne śledźtwo... od tego dnia często zostawiałem dyktafon w domu. Zebrałem ogrom nagrań świadczących o znęcaniu się matki nad dzieckiem, regularnie dostarczając je na Policję i do prokuratury, prosząc się o reakcję.

[...]

Drodzy Internauci, przesłuchajcie nagrania, obejrzyjcie filmy, oceńcie sami i zastanówcie się, gdzie jest sprawiedliwość? Jak to może być, że sprawcy znęcania się nad zwierzętami zostają ukarani w przeciągu 2 tygodni, a moje dziecko jest maltretowane od przynajmniej pół roku, a prokuratura nie robi nic

Zamieszczając tutaj te nagrania mam jeden cel.. DOBRO DZIECKA! Czy prokuratura i instytucje broniące praw dziecka w Polsce potrafią zareagować dopiero kiedy wydarzy się tragedia?! Zróbmy coś z tym! Jeszcze nie jest zbyt późno...

Nagrania te nie zostały zamieszczone z celem zniesławienia mojej żony, a w celu ujawnienia prawdy, z prośbą o pomoc

Filmy i pełny opis wydarzeń na stronie: YouTube - kanał Ratujmy Szymona

Co myślicie o zachowaniu matki? Takich sytuacji, a nawet gorszych, na pewno jest więcej. Tylko niektóre mają rozgłos. Być może nagłośnienie jednej sprawy zapobiegnie podobnym. Niestety wciąż nie umiemy radzić sobie z patologiami społecznymi. Nie wiem, gdzie oni mieszkają, jednak musi być baaardzo ciemno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 20:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 21:37  
Cytuj
słyszałam to, czysta patologia jak mozna byc taka matka !!??brak słów kur łamanie podstawowych zasad wychowywania, dla mnie to niewyobrazalne jak moze sie tak zachowywac wobec dziecka skoro jej ono przeszkadza niechby temu ojcu oddala! niewybaczalne błędy psychologiczne, chore i ze tez instytucje zadne nic z tym nie zrobia??! samo to ............

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 16:23  
Cytuj
Niestety to codzienność wielu dzieci. Jeżeli rodzice nie umieją wychowywać dzieci, mają problemy ze sobą, niech nie idą do łóżka. W 2010 roku było więcej rozwodów niż ślubów, a liczba coraz szybciej rośnie. Przyczyny: alkohol, finanse, zdrady, nie wszyscy do siebie pasują - mają sprzeczne charaktery, inne cele. Kto chce założyć rodzinę, musi umieć analizować sytuacje, przewidzieć skutki, zastosować odpowiednie rozwiązania. Dzieci są ciekawe świata, zawsze coś spsocą, ale przemoc niczego nie rozwiąże. Będą bać się tylko rodziców - gdy ich nie ma, rozrabiają dalej.

Takie metody wychowawcze są przekazywane z pokolenia na pokolenie, po części przejmowane z seriali. Szczególnie tam, gdzie jest ciemno - nie wnikam, gdzie rozgrywa się cała akcja. Efekty już widać na jednym z filmików poniżej. Ta kobieta po prostu jest zła, że musi mieć dziecko i traktuje go jako narzędzie do walki z mężem.

Dlatego mamy społeczeństwo, którym łatwo manipulować, bowiem opiera się nie na wiedzy i analizie świata, a na bojaźni przed fikcyjnymi autorytetami. Żyją wg ściśle ustalonych schematów - bo tak i już!

Szymon dostaje lanie, bo zgubił papcie
CHAPCIE, szukaj bo cie chyba zaraz UBIJE, jak PSA UBIJE



Do łazienki! 3.. 2.. 1.. CHLAST!



Matka parzy dziecko mlekiem i bije przez 15 minut
- Kto cię poparzył? - Ty - KTO??? - Ja



Dziecko jako narzędzie do walki z mężem



Słownictwo do dziecka



Żeby tylko mi nie leciała krew - dziecko błaga matkę



Widać pierwsze efekty tej całej patologii



Co o tym myślicie? To ewidentne przestępstwo i kobieta powinna odpowiedzieć.

Patologia się szerzy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 19:45  
Cytuj
a gdzie ten idiota ojciec? tak mu dziecka szkoda że tylko zbiera nagrania? inny to już by z nią zrobił porządek a tych nagrań na własną obronę by użył że chwilowo " był niepoczytalny" ze wzburzenia.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 20:30  
Cytuj
ktos z sasiadow powinien tej babie w leb jebnac, jeszcze troche a role sie odwroca, mamusie pokara

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 00:03  
Cytuj
Jestem przerażona tym, co usłyszałam, nie byłam w stanie słuchać płaczu tego chłopca, to nie mieści się w głowie!
Zastanawiam się, ile to dziecko ma lat..?
I czy coś zostało już zrobione?! Ojciec powinien wziąć sprawę w swoje ręce, nie wierzę w to, że prokuratura mając takie dowody nic z tym nie robi, jest to rzecz niewyobrażalna dla mnie...
Czemu ojciec nic nie robi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 00:43  
Cytuj
a dlaczego sa rozwody?? pierwsza rzecz dzisiejsza "mlodziez" woli sie zabawiac seks bez zobowiazan, imprezy, młode pary nie umieja uzyc antykoncepcji co troche w otoczeniu widze wpadki osob w moim wieku i mlodszych 20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 09:30  
Cytuj
[cytat]a dlaczego sa rozwody?? pierwsza rzecz dzisiejsza \"mlodziez\" woli sie zabawiac seks bez zobowiazan, imprezy, młode pary nie umieja uzyc antykoncepcji co troche w otoczeniu widze wpadki osob w moim wieku i mlodszych 20

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 09:32  
Cytuj
jak wpadłaś to sobie otwórz nowy temat, tu nie o tym mowa jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 13:35  
Cytuj
ja tez nie mogłam do końca tego słuchać wyłączyłam po czterech minutach.Boże jak można być takim człowiekiem jak można tak własne dziecko traktować??w głowie mi się to nie mieści!tą pseudomatkę to bym na wieszaku powiesiła i prała ją dopuki nie przeprosi p.ojebana.co sie robi na tym świecie gdzie jest ojciec??czemu on tego dzieciaka nie zabierze?zaryzykowałabym wszystko żeby go z tamtąd wyciągnąć a nie latałabym po policjach i sądach które nic z tym nie robią!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »