NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
mieszkania,
Posty: 22
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 19:40  
Cytuj
Co sadzicie o cenach mieszkań w naszym mieście?
Moim zdaniem niektórzy ludzie żądają za mieszkania takich kwot ze aż głowa boli, a tymczasem okazuje się ze tylko do końca marca będą dopłaty w "rodzinie na swoim". Wynika z tego to że od kwietnia chcący kupić mieszkanie z rynku wtórnego nie dostaną dopłaty (50% odsetek od udzielonego kredytu przez 8 lat). Co za tym idzie ceny mieszkań spadną. Również z tego powodu że ludzie budujący domy jednorodzinne będą chcieli się w najbliższym okresie sprzedać mieszkania chcąc wykończyć dom przed nadejściem zimy....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 19:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 19:46  
Cytuj
witam,to fakt ze mieszkania sa bardzo drogie,ale tez pytam za co ludzie sobie je cenia,za same mury.sam szukalem mieszkania by kupic,ale gdy zwiedzilem ok.30 mieszkan w st.woli,to tylko jedno mieszkanie bylo warte tej kwoty .prawdziwa porazka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 20:12  
Cytuj
Samo to ze pomalowanie mieszkanie ludzie traktuja jako "super komfortowe" myślą ze jak są położone płytki to bedą sie podobać każdemu kto to mieszkanie kupi...
A przecież większość kupujących i tak urządzi od nowa po swojemu...
Cóż ...wielu sprzedających tego nie rozumie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 20:56  
Cytuj
To ile powinno kosztować mieszkanie za metr kw.?

do ~niunio jak było warte swojej ceny to czemu nie kupiłeś tego mieszkania?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:02  
Cytuj
MIESZKANIE ZA METR POWINNO KOSZTOWAC ODPOWIEDNIO OD POLOZENIA , PIETRA I STANDARTU WYKONCZENIA , A NIE MIESZKANIE W STANIE TOTALNEJ RUINY I W MIARE "WYREMONTOWANE" KOSZTUJE TYLE SAMO...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:13  
Cytuj
THANATOS ale dalej bez konkretów.
Mieszkanie po generalnym remoncie na IV pietrze za 2600/m2 to dużo czy mało?
I wyłącz Caps Lock'a. To nie powoduje twojej wypowiedzi ważniejszej, a oznacza krzyk który w tym momencie jest niepotrzebny.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:19  
Cytuj
Andrzejek sorki za capsa, ale teraz Ty mi odpowiedz gdzie to mieszkanie jest?: na ul Hutniczej, na os. Ogrody , czy moze na JP II?..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:21  
Cytuj
Na Siedlanowskiego.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:25  
Cytuj
Każdy chce kupić tam gdzie jemu pasuje. Jedni wola hałas z okolic hali targowej , inni cisze gdzieś na os. Hutnik...
ale cena zł/m2 wydaje mi się atrakcyjną cena na Siedlanowskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:37  
Cytuj
Wiec nie bardzo rozumiem twój pierwszy wpis. Nic nie wymyśliłem. Mam takie mieszkanie do sprzedania. Mam tylko wrażenie, że nie ma chętnych do faktycznego kupna. Jest sporo ciekawskich ceny i tego co oznacza "mieszkanie po remoncie". Dzwonią by potwierdzić lokalizację i by zapytać czy jeszcze aktualne ogłoszenie oraz co zostało wykonane podczas remontu. Oglądających było dosłownie 2 osoby przez 2 miesiące.
Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na oglądanie i jutro do notariusza:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:44  
Cytuj
chętnie, tylko ze ja mam już mieszkanie, a ten post napisałem żeby podzielić się moimi spostrzeżeniami z innymi forumowiczamiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:50  
Cytuj
To dziwny ten post. Jest sporo mieszkań na rynku. W podobnej cenie za m2 ostatnio kupiła moja teściowa z tym że sporo większe. Ja uważam, że mieszkania na wtórnym rynku w Stalowej Woli nie są drogie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:54  
Cytuj
Andrzejek ja jeszcze kilka m-cy temu szukajac mieszkania spotykalem sie z roznymi przypadkami...np gosc chcial 3800 zl/m2 za mieszkanie w ktorym byly okna i instalacje do wymiany a mieszkanie mialo metraz 38m2 i znajdowalo sie na 4 pietrze...
i to jest dla mnie dopiero dziwne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 21:59  
Cytuj
No jest dziwne. Myślę że tacy ludzie dają ogłoszenia dla rozrywki bo nie mają zajęcia. Na pewno nie są zdecydowani na sprzedaż.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 22:02  
Cytuj
andrzejek a jesli mozna zapytac, bo tak czytam ze masz do sprzedania mieszkanie na siedlanowskiego.. a czy to mieszkanko jest moze w ktoryms z tych blokow z cegly przy siedlanowskiego zaraz obok szkoly (chyba) 4??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 22:07  
Cytuj
Nie, moje mieszkanie to wielka płyta. Mieszkałeś/aś kiedyś w nowym mieszkaniu z cegły. Nie mówię o tych przedwojennych lub wybudowanych zaraz po wojnie. Wiesz jak w takich mieszkaniach z cegły słychać sąsiadów?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 22:12  
Cytuj
Nie mieszkalam ale poszukuje w tym bloku mieszkania i ciezko to idzie. Uwazam ze w kazdym bloku sasiada slychac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 22:15  
Cytuj
W takich mieszkaniach z wielkiej płyty ściany nośne (żelbeton) są dosyć grube więc dosyć dobrze izolują od sąsiadów. To wszystkie ściany zewnętrzne mieszkania.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 22:18  
Cytuj
Moze i racja. Nie wiem bo nigdy nie mieszkalam w bloku. Ale bardzo mi sie spodobal ten blok o ktorym pisalam wczesniej, no ale widze ze wszystkie mieszkania sa zajete.
Moze nie powinnam tak na forum, ale przy okazji zapytam, niema ktos do wynajecia mieszkania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2011r. 22:34  
Cytuj
Witam
Ja również przyglądam się mieszkaniom z zamiarem kupna, ale ceny mnie przerażają. Ale jeśli by ktoś słyszał o mieszkanku na os. Młodynie do 120 tys. zł byłbym bardzo wdzięczny...
W razie czego prosze o wiadomości na pw..

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2011r. 08:51  
Cytuj
wszędzie pełno ogłoszeń o kupnie i sprzedaży mieszkań, ale są jeszcze tacy, których nie stać na kupną, chcą zamienić swoje mieszkanie na inne, mniejsze, lub większe. Szkoda że nikt nie pomyśli o otworzeniu takiego działu z ogłoszeniami. Dawniej sprawa była prosta, wisiały tablice ogłoszeń w budynku spółdzielni i łatwo było takie oferty znaleźć.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2011r. 09:26  
Cytuj
Ostatnio dzwoniłem za mieszkniem w okolicy Ravioli,gośc chciał za 3 pokoje prawie 4 tyś za metr bo mówił,że ma piwnice o pow.40 m2.smiech2 człowiek szuka mieszkania a nie piwnicy, chociarz przyznam ze to wazna rzecz piwnicasmiech2, nie mozna na podstawie wymiarów piwnicy zawyzac ceny mieszkania.Ludzie są niesamowici, rozumiem to jest ich nieruchomość, każdy chce zarobić ale bez przesady.Koleś następny na Okulickiego, gdzie kazdy stamtąd spieprza przez ten hałas i wizję kolejnych galerii handlowych za mieszkanie 48m2 na 4 pietrze woła prawie 3500zł/m2 to już jest paranoja.Albo na żwirkach 3700zł/m2 , na ogrodach można kupic mieszkanie już od 4200zł/m2 a tu ludzie z takimi cenami wyskakują,ceny mieszkań spadają, coraz cieżej o kredyty i tendencja będzie spadkowa,ale nie ma sie co łamać masz piwnice 40m2 smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2011r. 10:52  
Cytuj
chwila, chwila-nie pisz "na Okulickiego,gdzie kazdy stamtąd spieprza przez ten hałas...".bo ja tam mieszkam (okulickiego/ken) i chce sprzedać własnie 48 m za ok 165 tys. bo sporo tu włozyłam, a kupic chce większe zdecydowanie w tej samej okolicy,gdzie jest ten hałas, bo mi tu odpowiada i żadna inna lokalizacja mnie nie interesuje (nawet Woj.Pol. to juz dla mnie za daleko),ale ludzie chcą za (wprawdzie większe) ale wszystko do remontu, tzn. tradycyjnie boazeria na pół mieszkania, okna do wymiany,linoleum 20letnie na podłogach-i krzyczą sobie wlasnie tu w centrum 180 tys.To jest dla mnie szok, bo tam trzeba włozyc min. 30 tys. zeby w miarę nowoczesnie mieszkac, a do mojego mieszkania praktycznie wchodzisz i tylko poprawiasz kolor tapety czy farby jesli ci nie odpowiada...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2011r. 11:30  
Cytuj
co dla jednego ładne dla drugiego nie koniecznie.
"a do mojego mieszkania praktycznie wchodzisz i tylko poprawiasz kolor tapety czy farby jesli ci nie odpowiada..."
a skąd pewność że glazura w kolorze jaki lubię? a wanna narożna? bo innych to też nie za bardzo, a kibelek cersanit w kolorze błękitnym?
Wydaje mi się że właśnie też bzdury piszesz, każdy ma swoją wizję i to co piękne dla ciebie nie koniecznie piękne dla mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2011r. 15:02  
Cytuj
tak, zgadza sie, jak najbardziej.każdy ma inny gust, wiadomo.chodzi tylko o to, ze do jednych mieszkań mozesz się wprowadzic i ew. dokonywac jakichś zmian w trakcie mieszkania, jesli ci się coś nie podoba, natomiast po 180 tys. są takie mieszkania, gdzie nie da się wejść od razu, tylko trzeba przeprowadzic remont gruntowny, aby nie mieszkać w ruderze.a wiadomo ze wszystkim nie dogodzi, ale jesli mieszkanie jest zadbane to chyba co innego, nawet jesli kolor płytek nie jest akurat twoim ulubionym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »