NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Wasze zainteresowania, hobby?,
Posty: 10
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2011r. 16:52  
Cytuj
dzika dlatego ze jedzisz prywatnie bez zadnych karetek pogotowia obok i przewodnika, wlasna trasa przede wszystkim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2011r. 16:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 11 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2011r. 19:15  
Cytuj
Ja np. nie potrafie sie obejść bez muzyki, wszędzie mp4 zabieramumiech, poza tym czasami basen, biegam, opiekuje sie moim pupilem, na czas wakacji wyjeżdzam do jakiegoś ciepłego i słonecznego kraju w celach turystycznych jak i zarobkowych.Uwielbiam poznawać nowe miejsca,inne kultury, języki obce.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2011r. 00:56  
Cytuj
Paintball w obu odmianach, woodsball i speedball. Turnieje i niedzielne treningi - więcej mi nie potrzeba umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2011r. 10:35  
Cytuj
"Aftertherain" - szkicowanie z natury (przyroda, martwa natura), ze zdjęć własnych i cudzych. Modelowanie 3D w sensie inżynierskim, czyli wirtualnie w programach CAD.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2011r. 12:13  
Cytuj
Lena26 - popieram, tez nie dałabym rady spędzać 1,4h dziennie w pks bez muzykiumiech muzyka musi być, co do podróżowania to super sprawa ale kasę trzeba pierwsze mieć..

pir - i dobrzechytry o to chodzi żeby robic to co się lubi.

mirek777 - a "portretów" nie próbowałeś szkicować? osobiście takowe wolę "bazgrać". Co do 3D tez ciekawa sprawa, napewno kreatywna, trzeba wiedzieć co i jak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 13:51  
Cytuj
ktos jeszcze się wypowie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 13:57  
Cytuj
Modelowanie quillingowe 3D tutaj link do prac mojej lepszej polowy umiech http://quilling.magnetech.dbox.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 15:38  
Cytuj
Tanie i niezawodne hobby: bieganie.
Ostatnio szerzy się jak grzyby po deszczu ;))) gdzie się człowiek nie ruszy wszędzie pełno biegaczy. 3 maja pewnie ciężko im będzie pomieścić się na trasie.
Z tego pewnie powodu prezes Sparty rozmyślił się z organizacji biegu po alejkach obok szkoły muzycznej smiech2smiech2smiech2 bo jakoś cichutko o imprezie mimo zeszłorocznych zapowiedzi że w tym roku bieg będzie w kwietniu. Alejki wąziutkie smiech2 przestraszył się że tylu ich przybędzie że się zadeptają na wzajem i odpuścił ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 16:35  
Cytuj
Twarze niestety wychodzą mi tylko gdy odwzorowuję te z rzeźb. Szkicowanie twarzy to trudna sprawa.
Również biegam, choć bardziej dla zdrowia i wyrzucenia z głowy śmieci. Poza tym - bieganie to endorfiny - a ja lubię endorfinki umiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 16:47  
Cytuj
Ile km liczy ta trasa na bieg 3 maja ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 17:10  
Cytuj
citizen - przepiekne prace! quilling wymaga nie mało precyzji kazdy papierek trzeba dobrze zawinąc i w ogole...

no to teraz Stalowa powinna byc mianowana nie tylko miastem rowerow ale i biegaczyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 17:31  
Cytuj
kranjcar043, nad morze kawał drogi, trzeba by ze 3-4 dni jechac rowerem nie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 17:58  
Cytuj
Tak..mysle ze 4 dni to minimum . Ale w okresie letnim to i tak szybciej niz PKP..i ile stresu mniej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 19:06  
Cytuj
10 lat temu przejechałem tą trasę w dwa i pół dnia.
- pierwszy dzień do Warszawy
- drugi dzień z Warszawy do Elbląga
- trzeci dzień z Elbląga do Krynicy Morskiej
Była satysfakcja ale i straaaszny wysiłek. umiechumiechumiech
Teraz już niedałbym rady....umiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 19:55  
Cytuj
kurde nie pomyslalabym ze tak szybko mozna taką trase przejechac...fakt trzeba bybyło miec niezlą kondycje...co bys Mirku rady nie dał, odpowiednie treningi wczesniej by sie przydały na taki wyjazd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 19:59  
Cytuj
Do : Inhabitant - Jak zwykle w Stalowej 5 km. i w maju i w listopadzie. Tylko ten nowy bieg koło szkoły muzycznej to były 3 km. No chyba że jesteś małolat, to biegi dla młodzieży są na krótszych dystansach

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 20:49  
Cytuj
Nieźle Mirek! Pozytywny wariat z Ciebieumiech
Wracając do tematu ktoś ostatnio zadał mi podobne pytanie i byłem w kropce i szybko zmieniłem temat.
Ostatnio z hobby u mnie ciężko a nie tak dawno jeszcze jeździłem po Polsce i Europie za swoim klubem i naszą reprezentacją a teraz się trochę pozmieniało i do moich zainteresowań mogę jedynie dopisać zerkanie na stalowowolskie forum;d

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 22:20  
Cytuj
Byłem wtedy młodszy umiechumiechumiechumiech i przejechanie ot tak 60 km rowerem nie stanowiło dla mnie problemu. Ale... może uda mi się kiedyś wrócić do takich "wycieczek ot tak", bo nad morze już nie spróbuję umiechumiechumiechumiechumiechumiech

Pozdrawiam

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2011r. 00:41  
Cytuj
To ja na swoim goralu chyba nie dałbym rady w 2 dni zrobic takiej trasy . Chyba ze na kolażowce ...Na swoim to mysle ze w 4 dni dalbym rade spokojnie . Gratuluje Mirek 77 kondycji i pomysłu ...


Interesuje sie ktos z Was Geocachingiem ?? Ja własnie zacząłem czytac o tym na necie za namowa kumpla ( niestety z innej czesci kraju gdzie ta zabawa jest o wile popularniejsza ) i bardzo mnie to zainteresowało .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 12:19  
Cytuj
mirek, jeśli faktycznie sam przejechałes taki dystans to szacun umiech jakos specjalnie sie przygotowywałes ? bo chyba nie tak spontanicznie ci wyszło 700km umiech

p.s. ja osatnio interesuje sie matte paintingiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Interesuje sie ktos z Was Geocachingiem ?? Ja własnie zacząłem czytac o tym na necie za namowa kumpla ( niestety z innej czesci kraju gdzie ta zabawa jest o wile popularniejsza ) i bardzo mnie to zainteresowało .


Kilka miechów temu trochę czytałem o tym, niestety u nas w regionie nie widziałem praktycznie żadnych skrzynek. Jedna nieczynna już była gdzieś koło osowskiej, ale potem ktoś ją chyba zwinął, druga gdzieś chyba koło Łańcuta, a trzecia gdzieś jeszcze i to by w zasadzie było na tyle u nas w okolicach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 13:02  
Cytuj
Też się wypowiem ;) lubię robić torty artystyczne w stylu angielskim na własne potrzeby - to mnie relaksuje. Jednak mój maż często na diecie, więc rzadko mam okazję zrobić coś słodkiego ;(.
Wcześniej szyłam trochę na maszynie, głównie poprawki ale teraz mam maleństwo więc czasu mało i boję się, że szpilki mogą się gdzieś zapodziać i nieszczęście gotowe.
Na druty tez miałam fazę, ale przeszło mi ;)
Rower tez fajna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 13:09  
Cytuj
Przygotowania kondycyjne trwały prawie rok, przygotowania sprzętowo - organizacyjne - miesiąc umiechumiechumiech Raz się żyje umiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 14:09  
Cytuj
Ostatnio nie mam tyle czasu na hobby ile bym chciał mieć. Coraz poważniej myślę o bieganiu, bo trzeba poprawić kondycję po częstym siedzeniu przed komputerem. Gdzie najlepiej w STW biegać? Macie jakieś stałe miejsca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 14:20  
Cytuj
Ja biegam na podskarpowej. Po 18-stej - nie ma już takiego ruchu, i człowiek oddycha w miarę normalnym powietrzem. Trasa do torów liczy sobie w obie strony jakieś 8 km. Świetna sprawa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »