NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Wasze zainteresowania, hobby?,
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 15:35  
Cytuj
Ja kiedys troche biegałem po wiadukcie.i dalej az pod Sezam..ale jakos nie lubie tego. Zdecydowanie wole rower .

echelon...troche tych skrzynek w okolicach jest. Tylko oczywiscie nie az tak blisko . Dlatego chcialbym załozyc kilka swoich ale najpierw trzeba odszukac 10 innych . . Mysle ze jak tylko juz pogoda bedzie stabilna to wybiore sie na poszukiwania rowerem .

Tu link do okolicznych skrzynek

http://openc(...)=-751364

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 15:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 16:11  
Cytuj
Mariusz kajam się, powstało kilka, a kilku nie zauważyłem. Trzeba będzie się temu przyjrzeć bliżej umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 21:03  
Cytuj
camelot
Jeśli masz czas zanim się ściemni to las w okolicach Ciemnego Kąta super sprawa. Zero spalin, cisza, sarenki, górki, pagórki. Sama radość.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 21:36  
Cytuj
Polecam traske na nadchodzacy cieply weekend ...w sam raz na poczatek sezonu rowerowego..w lesie akurat jeszcze troche blota ale tylko miejscami ..no i przez wies czasami trzeba speeda zapuscic bo wolno biegajace kundle grasuja umiech

http://www.gpsie(...)yournmhd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 21:48  
Cytuj
Kidys sklejalem samoloty z papieru

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 22:05  
Cytuj
Zainteresowania i hobby?
Alkohol i seks.Niekoniecznie w tej kolejności i konfiguracji.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 13:05  
Cytuj
"jusek" - nie masz zbyt dużych wymagań umiechumiechumiechumiech a co będzie później? - jak wysiądzie wątroba i prostata? umiechumiechumiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 13:54  
Cytuj
Dojdzie mu kolejne hobby - użalanie się nad sobą i wyciąganie łap po zasiłek, razem ze swoimi niedorozwiniętymi dziećmi których sobie naklepie po pijaku. jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 12 Lis 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 22:35  
Cytuj
Ja tak jak poprzednicy preferuje rower ;)
Czasem las, czasem szoska ( choć rzadziej).
Na wakacjach przejechałem Polske (1350 km) w tym sezonie tez planuje ;)

:D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 08:16  
Cytuj
CYTAT
Dojdzie mu kolejne hobby - użalanie się nad sobą i wyciąganie łap po zasiłek, razem ze swoimi niedorozwiniętymi dziećmi których sobie naklepie po pijaku. jezyk

Ludek!Wyluzuj.Odrobina humoru jeszcze nikogo nie zabiła.Nie patrz i nie oceniaj innych na podstawie tego co Ciebie spotkało."Klep" dalej...

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 10:06  
Cytuj
jusek
Pod klepaniem po pijaku Ty się podpisałeś, nie ja. Jeśli to żart, to raczej kiepski.
Ja robię dzieci z rozmysłem i dokładnie umiech Nie traktuję tego jako hobby, lecz budowanie rodziny.

Na hobby wybieram zupełnie inne rzeczy.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 15:35  
Cytuj
ludek - "Ja robię dzieci z rozmysłem i dokładnie" heh dobreumiech popieram jak juz "sprawiać" sobie dziecko to lepiej zeby to było zaplanowanechytry

odświezam, moze ktoś jeszcze się wypowieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
ludek - \"Ja robię dzieci z rozmysłem i dokładnie\" heh dobreumiech popieram jak juz \"sprawiać\" sobie dziecko to lepiej zeby to było zaplanowanechytry

odświezam, moze ktoś jeszcze się wypowieumiech


Heh, w sprawie robienia dzieci? jezyk
Może jednak powróćmy do zainteresowań umiech
Wiosna na całego , więc już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyjść z domu i trochę się poruszać umiech
Pogoda eliminuje wymówki typu "niechce się , bo zimno i deszcz pada" jezyk

Aftertherain oddaj mojego Patafiana chytry

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 19:52  
Cytuj
moze lepiej nie w sprawie robienia dzieci;p
wiosna prawie na całegochytry teraz jeszcze taka nie wiadomo jaka ta pogoda, niby cieplo niby chłodno niby pada niby niechytry

ludek
- heh jakiego patafiana?:p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 20:16  
Cytuj
Aftertherain
Ten łaciaty co go masz w wizytówce chytry

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 21:44  
Cytuj
taa nie oddam;p to moj patafian odpoczywający po zabawie;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2011r. 08:18  
Cytuj
chytry
Wklejam to durne zdjęcie a ono znika
chytry

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2011r. 20:42  
Cytuj
Dzis wreszcie mogłem zaczac moja przygode z geocachingiem . odnalazłem 2 skrzynki geo..jeszcze 8 i zakładam nowe . Moze gdy juz ja załoze skrzynki w okolicy naszej ( bo najblizsze w Sandomierzu ) to znajda sie inni chetni na ta zabawe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2011r. 19:49  
Cytuj
odświeżam, wczesniej o czyms takim jak geocaching nie slyszalam ale z tego co widzę całkiem ciekawa rozrywkaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Maja 2011r. 20:15  
Cytuj
Bawi się ktoś w robotykę amatorską lub latanie po europejskich krajach tanimi liniami tylko z bagażem podręcznym?

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2011r. 20:16  
Cytuj
Do fanów bieganiaumiech Sam uwielbiam biegać i mogę polecić ciekawe trasy. Oczywiście są to trasy w terenie ponieważ biegnąc po twardej nawierzchni po około 5km zaczynają się dawać stawy we znaki więc wolę miększe podłoże. Wracając do tych tras to polecam:

1. Jeżeli idziemy na most na Pysznicę i schodzimy przed sanem mamy drogę na tzw. ciepłą. Fajnie się tam biegnie. Jeżeli dobiegniemy już na tą ciepłą, to po wbiegnięciu na tą górkę co po lewej zawsze jest dużo wędkarzy , po prawej jej stronie jest taka trawiasta droga w prawo. Gorąco polecam tam biegać, jest tam dużo pagórków. ta droga biegnie cały czas prosto i kończy się przy betonowej dróżce, która prowadzi pod rampę. Na tej trasie ogólnie przewija się bardzo mało ludzi. (polecam ją tylko w dzień ponieważ w nocy nie jest w ogóle oświetlona, a za dnia są przepiękne widoki)

2. To bardziej znana trasa. Schodząc z górki nad oczkiem idziemy na tzw wał. Biegnąc nim aż do oczyszczalni mamy 3 drogi. Prosto, w prawo i w lewo. Ta prosto wiadomo dokąd prowadzi umiech ta w lewo można asfaltem z powrotem dobiegnąć do górki nad oczkiem, a tą w prawo biegnąc dalej wałem wzdłuż działek można później skręcić w prawo i tam również jest bardzo ciekawa droga prowadząca do boiska na błoniach później wracając w stronę oczka i skręcając przy nim w lewo można pobiec prosto pod most i dla wytrwalszych połączyć ją z trasą nr. 1 umiech

3. Trasa dla lubiących biegać po trasach rowerowych polecam biegnąć spod burger baru pod stalshmidt, następnie skręcając w prawo biegnąć do ronda, pod wydziałem M16 na rondzie skręcić w lewo biegnąć prosto pod Alutec. Tam kończy się droga rowerowa i zaczyna zwykła jezdnia więc dalej odradzam biegać ze względu bezpieczeństwa;) Robiąc tą trasę w tę i z powrotem nabijamy parę dobrych kilometrów umiech

4. Ciekawą mniej znaną trasą dla niektórych jest tzw osowska. Bardzo polecam tą trasę dla tych co chcą bardzo wymęczyć swój organizm. Jadąc drogą na burdze, tą spod cmentarza mamy skręt w lewą stronę na Alutec. Jedziemy troszkę dalej i później po jakiś 500 metrach jedziemy pod taką leciutką górkę. Dobrze się wpatrując mamy zjazd w las po lewej stronie (jest to zjazd bez żadnych szlabanów) Tam jest około kilometr drogi do tzw górki osowskiej. Są to 3 górki o różnym kącie spadu Więc jak ktoś lubi wbiegać pod górkę to może sobie fajnie pokombinować umiech schodząc z tej górki mamy dodatkowo parę kilometrów drogi po której można sobie pobiegać. Na osowską łatwo się również dostać przez drogę która prowadzi w las koło urzędu celnego przy bramie nr 4 HSW (tej dla tirów)

Jeżeli znacie jakieś ciekawe trasy do bieganie to piszcie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Maja 2011r. 21:18  
Cytuj
Aftertherain ...ciesze sie ze coraz wiecej ludzi zaczyna sie interesowac geocachingiem . Dobrze by było gdyby poza zainteresowaniem zaczeli tez szukac geo skrzynek a potem zakaldac swoje w okolicy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 08:08  
Cytuj
popieram, pewnie wielu ludzi nie ma pojecia o czyms takim a byc moze to by ich zainteresowalo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
Aftertherain ...ciesze sie ze coraz wiecej ludzi zaczyna sie interesowac geocachingiem . Dobrze by było gdyby poza zainteresowaniem zaczeli tez szukac geo skrzynek a potem zakaldac swoje w okolicy .

Jak już założysz kilka w okolicy to dję słowo,że się za to wezmę, taraz trochę ciężko z czasem.
Wracając do tematu to rower i sporty walki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 17:57  
Cytuj
Moje hobby to rower, rower i jeszcze raz rower smiech2 uwielbiam jeździć po okolicznych lasach, i zwiedzac rózne ciekawe miejsca umiechno i w ramach relaksu podłubac cos przy rowerze, po odkręciac, poprzykręcac itp smiech2 a pozatym jazda samochodem umiech poprostu wsiaść i jechac przed siebie umiech to mnie relaksuje smiech2

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »