NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Wasze zainteresowania, hobby?,
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 19:22  
Cytuj
witamy kolejnego rowerzystę do kolekcjiumiech heh jednak nie bez powodu St jest nazywana tym miastem rowerowumiech jazda samochodem tez jest fajna ale ubytek paliwa juz mniej fajny hehe. Prawda, zwiedzanie nowych miejsc, miast jest super sprawą o jeżeli ma się kasę i towarzystwo do tego...umiechosobiscie "marzy" mi się pojechanie do Kazimierza Dolnego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 19:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 19:36  
Cytuj
hobby hmmm kiedys jak miałem dwadziescia kilka lat to oczywisie auta, teraz sportowe motory ale tylko z rozwaga jezeli ktos z was kocha predkosc pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 21:07  
Cytuj
CYTAT

1. Jeżeli idziemy na most na Pysznicę i schodzimy przed sanem mamy drogę na tzw. ciepłą. Fajnie się tam biegnie. Jeżeli dobiegniemy już na tą ciepłą, to po wbiegnięciu na tą górkę co po lewej zawsze jest dużo wędkarzy , po prawej jej stronie jest taka trawiasta droga w prawo. Gorąco polecam tam biegać, jest tam dużo pagórków. ta droga biegnie cały czas prosto i kończy się przy betonowej dróżce, która prowadzi pod rampę. Na tej trasie ogólnie przewija się bardzo mało ludzi. (polecam ją tylko w dzień ponieważ w nocy nie jest w ogóle oświetlona, a za dnia są przepiękne widoki)

Nie kumam, ta ciepła to co to takiego? ten ściek z elektrowni?
Jeśli tak , to chyba nie ma tam zbyt wiele miejsca, bo parę metrów od mostu są działki i jakieś fabryki. Chyba nie da się przebiec dalej prosto w stronę Niska. Chyba już lepsze jest "kółeczko" od oczka wałem za oczyszczalnię ścieków (coś ponad 2km) potem ścieżkami przy sanie pod oczko i w sumie mamy 5 km.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 22:08  
Cytuj
IH8U ..trzymam za słowo umiech

Aftertherain ..tez wybralbym sie do kazimierza rowerem..ale to chyba juz wyprawa na 2 dni . A na jednodniowy wypad to mysle w okolicach czerwca--lipca pojechac do Ujazdu na zamek Krzyżtopor

Dzis pojechalem rowerem po nastepne 2 geokesze ale niestety znalazłem tylko 1 . Na Wilczej Woli byl drugi lecz chyba zle koordynaty ktos wpisal i moj GPS podawal bledna lokalizacje..wiec trzeba sie wybrac jeszcze raz i '' na oko '' poszukac .

Pierwszy dzisiejszy geokesz znalazłem w lesie pomiedzy Wilcza Wola a Kamieniem . Okolica bardzo ładna a sam skrzynka ukryta przy pieknym starym zaniedbanym dworku mysliwskim

http://image(...)908.jpg/

http://image(...)5fe.jpg/

http://image(...)16q.jpg/

Mam nadzieje ze zahcece kogos z Was do tej formy spedzania wolnego czasu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 22:43  
Cytuj
rowerem to juz wyzsza szkoła jazdychytry pozwiedzałby ale najchetniej z kims, ale ludzie jakos srednio chetni na jakies wyjazdy.. co do zamków to tez sa fajne, albo rozne ruiny...klimatycznie. A ty Mariusz to sam czy z kims zamierzasz "podrozowac"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 23:28  
Cytuj
jak na krzyztopor chcesz uderzac to mozna za tydzien na turniej rycerski ;p ja jade tyle ze furmanka :]

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Maja 2011r. 23:30  
Cytuj
Mozliwe ze z kumplem pojade na Krzyztopor..ale cos czuje ze jak przyjdzie co do czego to pojade sam . Chyba ze sie ktos z tego forum chciałby załapac . ja tam z kosmicznymi predkosciami nie jezdze wiec potrzeba na taka wycieczke tylko checi i ciut wytrzymalosci bo w obie strony to ponad 100 km .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 13:57  
Cytuj
O! Widzę, że temat dla mnie, więc czuję się niemalże zobowiązana do dorzucenia moich trzech groszy.
Na początek warto wspomnieć o tym, czego nauczyła mnie mama, znaczy Haft Richelieu. Wspólnie tworzymy małe i większe projekty ;)
Druga rzecz to szydełkowanie, nie jakieś takie misterne, drobniutkie, ale raczej dzierganie 'przydasiów' domowych typu pokrowce na poduchy. Mama kiedyś też, teraz już nie może.
I na koniec dziedzina, która wielu szokuje - piercing i modyfikacje ciała. Jak na razie na imprezy BM (od bodymodyfications) nie wyjeżdżam poza granice kraju, ale w tym roku udało mi się już zobaczyć dwie takie. Nie polecam tego osobom, których fascynacja piercingiem kończy się na posiadaniu kolczyków (dwóch) w uszach i (do wyboru, maksymalnie dwie pozycje) w brwi/pępku/języku/nosie/wardze. ;)
Ludzie tam bardzo sympatyczni, tylko często muszą spławiać natrętów zadających uwielbiane przez nich pytania w stylu "a po co to robisz?" ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 21:50  
Cytuj
Kazdy ma jakies hobby..zajawke czy jak to nazwac . I nie ma sie co przejmowac glupawymi komentarzami czy glupimi pytaniami . Mnie tez sie pytaja..po co tyle jezdze rowerem ( szczegolnie teraz w upaly ) ?? Po co szukam tych geo skrzynek..itp itp .

Dla zainteresowanych , co do geo skrzynek... juz moge zakladac swoje wiec niedlugo powstana w naszym rejonie wiec jesli ktos bylby zainteresowany taka forma rekreacji to bedzie mozna ją juz zaczac nie jezdzac za skrzynkami tak daleko jak ja to musialem robic .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2011r. 22:12  
Cytuj
Ja hobbystycznie grywam w pokera, jak dotychczas tylko przez internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 07:38  
Cytuj
Chmura = do takiej zabawy drucikami trzeba miec cierpliwoc nie mala, ale za to fajne oryginalne twory wychodzaumiech co do piercingu mialam kiedys kolca w wardze ale wyciagnelam bo sie za krotki okazal;/ no piercerzy napewno sie spotykaja z takimi pytaniami "bo po co kluc czyjes cialo"? heh

Mariusz - samo to!! ludzi to juz nawet rower dziwi! to co jakbys skakal ze spadochronem np.. ludzi dziwi to ze ktos chce byc jakos aktywny, a sami tkwia na tylku przed telewizorem "couch potatoes" Tez osobiscie lubie cwiczyc i robie to w domu. Ostatnio padlam jak zobaczylam tutorial na youtube dla kobiet "jak podrobic miesnie brzucha" !( czyli wyciapanie brzucha pudrami, fluidami) samo to...a wystarczy troche byc aktywnym.. Ludzie sa nauczeni zyc w wygodzie, wszystko chca na gotowe, na szybkiego, na tacy, i tylko narzekaja jeszcze jak ktos chce robic cos wiecej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »