NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Depilacja laserowa, Trwala depilacja
Posty: 7
Dołączył: 22 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2011r. 22:39  
Cytuj
Czy ktoś korzystał na terenie Stalowej i okolic z trwałej depilacji... Czy możecie coś doradzić, polecic odradzić oraz podać ceny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2011r. 22:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 10:48  
Cytuj
witam,ja korzystałam z takiej depilacji w rzeszowie,na bernardyńskiej i jestem zadowolona,3 wizyty to minimum,ale warto.w stalowej z tego co słyszałam nie ma dobrego laseru,ostatnio też czytałam,ze własnie w rzeszowie jest otwarty gabinet z sieci neowo (chyba)gdzie nie zaleznie od parti ciała płacisz 99 zł.ogólnie zabieg jest mało przyjemny ale polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 17:36  
Cytuj
Hej wszystkim. Chciałam wrócić do tego tematu. Minęło trochę czasu, tak więc pewnie już więcej osób korzystało z tego rodzaju depilacji, tym bardziej, że pojawiają się różnego rodzaju kuszące promocje. Piszcie proszę, czy warto zainwestować w to tyle pieniędzy i czy efekt faktycznie utrzymuje się przez kilka lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 09:36  
Cytuj
Witam,
odświeżam temat. Interesuje mnie laserowa depilacja okolic twarzy (wąsik , linia żuchwy i częściowo szyja). Są to pojedyncze ale bardzo twarde i ciemne włosy, pozostałość po nieprzyjemnej terapii hormonalnej. Wskazane miejsca są delikatne i widoczne dlatego obawiam się skutków ubocznych opisywanych na różnych portalach (blizny, stałe rumienie).
Czy ktoś w Stalowej robił dokładnie takiego typu zabieg skutecznie i bez powikłań i mógłby z czystym sumieniem polecić lekarza lub kosmetyczkę? Wdzięczna będę za info odnośnie ilości zabiegów i cen.
Dodatkowo wszystkich niezainteresowanych tematem proszę o darowanie sobie komentarzy typu „zainwestuj w maszynkę do golenia”, „kobiety z zarostem wyglądają sexi” itp bo to ani mądre ani miłe jest i świadczy tylko o niskim poziomie piszących albo o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem (uczą tego w podstawówce).
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
Witam,
odświeżam temat. Interesuje mnie laserowa depilacja okolic twarzy (wąsik , linia żuchwy i częściowo szyja). Są to pojedyncze ale bardzo twarde i ciemne włosy, pozostałość po nieprzyjemnej terapii hormonalnej. Wskazane miejsca są delikatne i widoczne dlatego obawiam się skutków ubocznych opisywanych na różnych portalach (blizny, stałe rumienie).
Czy ktoś w Stalowej robił dokładnie takiego typu zabieg skutecznie i bez powikłań i mógłby z czystym sumieniem polecić lekarza lub kosmetyczkę? Wdzięczna będę za info odnośnie ilości zabiegów i cen.
Dodatkowo wszystkich niezainteresowanych tematem proszę o darowanie sobie komentarzy typu „zainwestuj w maszynkę do golenia”, „kobiety z zarostem wyglądają sexi” itp bo to ani mądre ani miłe jest i świadczy tylko o niskim poziomie piszących albo o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem (uczą tego w podstawówce).
Pozdrawiam.


Polecam "Finezję" za halą targową. Cena 1-go zabiegu to 100 zł, a 3-ci to 50%. Na pewno potrzebne będzie kilka. Z własnej obserwacji mogę powiedzieć, że po 2-gim zabiegu już widać różnicę. Z tego co słyszałam to im ciemniejsze i mocniejsze włosy, tym lepiej reagują na depilację laserową umiech

Pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 20:50  
Cytuj
Z czystym sumieniem mogę polecić DermEst - mają świetny sprzęt. Zabieg wykonuje dyplomowana pielęgniarka. Jestem po pierwszym zabiegu depilacji bikini i już widzę efekt - włoski znacznie wolniej odrastają, jest ich mniej, są delikatniejsze. Po zabiegu zaczerwienienie utrzymywało się ponad tydzień. Ogólnie jestem zachwycona efektemumiech
P.S.
W moim przypadku koszt jednego zabiegu to 300zł, a będzie ich co najmniej 3, ale naprawdę wartoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2013r. 16:42  
Cytuj
Raz byłam w Finezjii... hmmm... jaka cena taki i zabieg. Rewelacji nie ma. Pic na wodę ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 11 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 12:05  
Cytuj
depilacja depilacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2013r. 10:03  
Cytuj
Ja z finezji jestem zadowolona. Byłam na 3 zabiegach i efekty rewelacja. A co do tego jak ktoś pisze że był raz i efektu Nie ma to jest niepoważne bo logiczne jest to że zabieg trzeba powtozyc uśmiechuśmiech nikt cudów Nie robi za pierwszym razem uśmiech pozdrawiam uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2013r. 12:17  
Cytuj
Zgadzam się z ewcia23. Byłam w Finezji i juz nigdy tam nie wrócę. Robiłam hybrydę która odpadła po pierwszym dniu. Pani się spieszy, choć myśli że ma już dużą wprawę w tym co robi w rezultacie paznokcie są nie równo spiłowane krzywo pomalowane.Szkoda czasu i pieniędzy. Można sprawdzić funpeag na facebooku owego salonu i samemu osądzić zdjęcia "pracy" które są tam wstawione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2013r. 20:45  
Cytuj
ja z Finezji zadowolona jestem hybryda się trzymała umiech dziewczyna sympatyczna i robi bardzo fajnie pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 21 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa wola/ Rzeszó
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 13:18  
Cytuj
Witam Serdecznie. Chcjałam skomentować to co tu jest pisane powiem tak,jeśli chodzi o depilacje i ktoś kto zarabia nie wiadomo ile może sobie pozwolić,np sa Kobiety,które zarabiają 1200zł na reke i za to opłąca czynsz,wode itp.,i zostaje im 400zł za to maja utrzymać rodzine która liczy 4 osoby, i czasami chcjała by zaszaleć dla samej siebie,i zrobić cos dla siebie i nie stać ja wydac 300-zł a mniej. Nie chce tu dyskutować kto ile wydaje i jak wydaje nie o tym chce powiedzieć nie zawsze to co drogie jest akurat dobre,wrecz przeciwnie to co tańsze jest tez dobreumiech a co do tej pani której się nie podobała chybryda w Finezji powiem tak być może taka jest płytka twoich pazurkówumiech nie zrażaj innych tym ze napiszesz na portalu o kimś,ze ci odleciało. Mogłas iść na drugi dzień i powiedzieć ze odleciało,pewnie inaczej by to wyglądałoumiech powiem tak chodze do Finezji i jestem zadowolona co komu się podoba Kobieta powinna być piękna i zadbana zawsze kiedy się z kimś mijam na ulicy i pytam kto tak zrobił cinp twarz lub pzaurki to sa zadowolone. A pozatym na zdjęciach nie widać tak jak w rezultacie Realnymumiech Pozdrawiam wszystkie Kobitki,i mam nadzieje ze żadna się nie obrazi jak napisałąm i co napisałam bo nie mam zamiaru z nikim się kłucic każdy ma swoja opinii i zdanie ale zawsze lepiej jest pozostawić to dla siebieumiech Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 19:53  
Cytuj
zgadzam się z tą pania co robiła Hybrydę i była niezadowolona, zdjęcia na facebooku paznokci są fatalne, tzn krzywe pazokcie i zle przyklejony tips. Ja bym się bała dać swoich paznokci. A jeżeli chodzi o depilacje to już sama obsługa odpycha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 08:34  
Cytuj
w żadnym wypadku nie zgadzam sie z przedmówczyniami. Salon Finezja jest jak najbardziej profesjonalny a Kosmetyczka jest wykształconą i fachową osobą. Jestem jak najbardziej zadowolona ze wszystkich zabiegów, które miałam tam wykonywane, od oczyszczania twarzy, mikrodermabrazję, makijaż, paznokcie po depilację laserową.
Pani Joanna fachowo doradza jakie zabiegi powinno się zrobić i wykonuje je bardzo profesjonalnie i dokładnie.
A co do zdjęć paznokci, zdjęcie nigdy nie oddaje rzeczywistego obrazu, więc nie sugerujcie się zdjęciami.
Paznokcie, które robi Pani Asia mają zawsze równy kształt, a migdałki w Jej wykonaniu to poprostu BAJKAumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 08:52  
Cytuj
jak zwykle super przepychanka i krypto reklama, nie ważne jak mówić byle mówić ale TO NIE TEN TEMAT!!! czytanie ze zrozumieniem... tego uczą w szkole podstawowej, jak nie macie nic do powiedzenia na dany temat to może po prostu się nie wypowiadajcie, tym bardziej te same osoby tylko pod innym pseudonimem a liczbą postów "1".

Oczywiście dziękuje osobom, które odpowiadają zgodnie z tematem umiech

Żałuję tylko, że tak mało jest tych interesujących mnie wypowiedzi :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 09:09  
Cytuj
krypto reklama haha - każdy ma prawo się wypowiedzieć i ocenić.
Ja jestem zadowolona ze wszystkich zabiegów jak również z depilacji laserowej, co napisałam także w poprzednim poście.jezyk
Cena jest rozsądna, co trzeci zabieg 50% taniej, więc uważam że jest to dobra okazjaumiech
Najlepiej zadzwonić lub podejść do Finezji i porozmawiać z Kosmetyczką jak to wygląda, wiadomo że po pierwszym razie spektakularnych efektów nie będzie bo nigdzie nie ma i zabieg trzeba powtórzyćumiech
Pani Asia oceni mniej więcej ile zabiegów będzie potrzeba.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 13:17  
Cytuj
^tygrysek^ Zgadzam się z tobą. ala reklama robiona sobie. 2 lub 3 posty w jednym temacie. Tak jak mówiłam, szału nie ma. Wszystko mówi samo za siebie. jak dla mnie porażka, to moja opinia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 23:18  
Cytuj
chodzilam do dermestu na bikini(pełen komfort,zabieg dokładnie wykonany)wykonywany mialam przez lekarza jak i przez pielęgniarkę i POlecam!!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »