NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Karczma Biesiada, kto zna telefon i adres, wrazenia
~~Stalówek
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 23:03  
Cytuj
jest jeden szczegół,nie pasuje nie przychodż.a co do nnn to takie snob party mi sie tam zaczyna ujawniac.trzeba byc tam gdzie sa wszyscy ''fajni'' i wtedy jest FAJNIE...a konkretnie,a co konkretnie?kwestia gustu...plusem karczmy jest no smoking,to napewno i oryginalność.co do wieku tez bym ise zgodzil ze w nnn to jednak troche ''niedoswiadczeni'' bywalcy lokali,ktorych zachowanie jest troche sztuczne.pisze to co mysle.ale jesli ogolnie o wizualny aspekt nnn ,lokal 1 klasa.no a ceny sa wlasnie stopem dla lumpenproletaryatu,min.ale nie tylko, takze dla normalnych ludzi ktorych po prostu nie stac na taki wypad.obydwa lokale na plus w jakis sposob reprezentuja miasto podczas pobytu znajomych lub rodziny z innego miasta i wspolnego spedzenia czasu z Nimi w jakims ''innym''niz standardowa restauracja miejscu...osobiscie wole mniej podatny na tlumy i z klimatem London Pub.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 23:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~ninka***
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 00:32  
Cytuj
CYTAT
jest jeden szczegół,nie pasuje nie przychodż.a co do nnn to takie snob party mi sie tam zaczyna ujawniac.trzeba byc tam gdzie sa wszyscy \'\'fajni\'\' i wtedy jest FAJNIE...a konkretnie,a co konkretnie?kwestia gustu...plusem karczmy jest no smoking,to napewno i oryginalność.co do wieku tez bym ise zgodzil ze w nnn to jednak troche \'\'niedoswiadczeni\'\' bywalcy lokali,ktorych zachowanie jest troche sztuczne.pisze to co mysle.ale jesli ogolnie o wizualny aspekt nnn ,lokal 1 klasa.no a ceny sa wlasnie stopem dla lumpenproletaryatu,min.ale nie tylko, takze dla normalnych ludzi ktorych po prostu nie stac na taki wypad.obydwa lokale na plus w jakis sposob reprezentuja miasto podczas pobytu znajomych lub rodziny z innego miasta i wspolnego spedzenia czasu z Nimi w jakims \'\'innym\'\'niz standardowa restauracja miejscu...osobiscie wole mniej podatny na tlumy i z klimatem London Pub.

zdecydowanie LONDONokokokok
w ogóle nie lubię knajp w naszym mieście,bo wszędzie tłumy ludzi którzy chcą się pokazać,jest głośno,smrodliwie...po powrocie człowiek pachnie i fajami,i frytką,i całym menu,w zależności gdzie spędza się wieczór.....
A London ma klimat...okokok

 
 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 07:37  
Cytuj
Ogromny plus za zakaz palenia ok , chociaż jak dla mnie trochę za gorąco, ale siedziałem na górze, może na dole są inne odczucia smiech2

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wika
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 10:21  
Cytuj
niesmirdzisz fajami i całym menu nie tylko w london pabie, ale w innej knajpie jak alternatywy

 
 
 
 
~~Zipi
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 10:27  
Cytuj
Biesiadna, London Pub , Alternatywy i Oskar to sa chyba jedyne knajpy gdize sie nie pali . co bardzo mnie cieszy

 
 
 
 
~~aaaaaa
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 11:06  
Cytuj
w NNN 20 zl stolik siedzisz do bulu i nie wazne w ile osob
w Biesiadzie siedzisz od 18 do 23 w np 8 osob placisz z 5 godz 120 zl za stoliki. to normalne chyba nie jest.
Oczywiscie plusem Biesiady jest zakaz palenia.

 
 
 
 
~~dzordz 55
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 12:47  
Cytuj
Lokal jest w porządku nigdzie nie jest powiedziane że musi być dla wszystkich. Kogo stać zapłacić 20 zł za obiad i posiedziec w fajnym miejscu to jego sprawa. Spelun w Stalowej nie brakuje. Tak strasznie znowu drogo to nie jest: piwo Warka 5 zł, placek po wiejsku (węgiersku) 15 zł, frytki 4 zł, pstrąga z patelni zjadłem za 25 zł. Nie znam cen za rezerwację stolika, także omineła mnie składka na orkiestrę (nie wiem może nie zbierali wtedy, albo się właściciel opamiętał że to głupota i stawianie klientów w niezręcznej sytuacji!!!) Gdybym siedział przy stoliku i kelner mi powiedział że mi zaraz doliczają 3 zł bo orkiestra zaczyna grać to bym wyszedł i więcej tam nie wrócił). Były głosy że trzeba czekać długo, ja byłem 3 razy i czas oczekiwania na zamówienie to ok 15 - 20 minut. Rzeczywiście na górze jest strasznie gorąco, na dole już jest lepiej. Menu bez rewelacji mało oryginalnych dań ale jedzenie dobre. Suma sumarów lokal nie dla wszystkich ale napewno potrzebny!!!!

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 16:40  
Cytuj
Dobre, podaj więcej szczegółów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 19:10  
Cytuj
Grabcio jak ci tak żle w biesiadzie to poco się męczysz ? W Stalowej Woli i okolicy jest ok. 50 lokali gastronomicznych .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2010r. 21:53  
Cytuj
knajpka fajna, barmani superowi, tylko menu ubogie - oczywiscie moje zdanie, a każdy ma swoje. Ale ogólnie polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »