NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
korepetycje z matematyki - studenci, poszukuje kogos kto umie matme
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 08:38  
Cytuj
witam,

poszukuje osoby która moglaby odplatnie p[rzygotowac do matury - z zagadnien maturalnych tylko - moga byc studenci jak i osoby które poprostu sa dobre z matematyki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 08:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 10:18  
Cytuj
a ile chcesz zaplacic za 60 min?

matura podstawowa czy tez rozrzeszona?

mam wiedze i umiejetnosci zeby do obydwu przygotowac

jezeli matura w tym roku to troche malo czasu juz pozostalo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 20:24  
Cytuj
kurde no niewiem ile takie korki kosztuja.

A chodzi mi o mature podstawową. Gdyby tAK WCISNAC PEDAŁ GAZU TO moze by sie dało przygotowac - jeszcze miesiac jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2011r. 20:43  
Cytuj
Na pewno jakieś podstawy masz więc w ciągu miesiąca na pewno sobie poradzisz z tą nową maturą.
Osobiście jestem z pokolenia gdzie się tą starą zdawało ale pomagałem swego czasu młodszemu braciszkowi który zlewał sobie ten przedmiot.
Podszedłem do tego w ten sposób, że opracowałem lub znalazłem gotowe zadania z wcześniejszych lat i trochę z nim przy tym posiedziałem.
Tak prawdę mówiąc to żeby zaliczyć tą maturę to wiele nie trzeba no ale wiadomo są też studia i walka o każdy procent.
W każdym razie powodzenia i zrób tak jak napisałem czyli nie ucz się całej matematyki bo na to rzeczywiście czasu już nie ma tylko opracuj sobie zadania z wcześniejszych egzaminów.
W każdym razie jak dalej będziesz potrzebować korepetycji to już będziesz do nich odpowiednio przygotowana.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Marz 2011r. 09:54  
Cytuj
Jeżeli masz podstawy, to na luzach zdasz dobrze, wystarczy poświęcić ok tygodnia na matematykę. Najlepszy sposób to wyłączyć telefon, komputer zostawić ale tylko ze stroną wolframalpha.org i robić zadania. W ciągu kilku nocy i dni będziesz mistrzemumiech Na studiach się przekonasz, ze matura przy egzaminie to taki większy kolosumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »