NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy w Stalowej Woli mozna jeszcze naprawić malucha, jak jest z częściami do tych samochodów?
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 07:41  
Cytuj
Dostałem w spadku malucha na chodzie i nie wiem czy go zostawić czy oddać na złom, chodzi o to bo nie wiem czy części są jeszcze dostępne a mechanicy chcą to naprawiać? Jeżeli tak to bym sobie zostawił bo nigdy nie miałem malucha a jako auto do lasu czy na ryby jest bez konkurencyjne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 07:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 07:49  
Cytuj
Napisz co CI sie dzieje co chcesz naprawiac, generalnie czesci jescze sa z mechanikami to raczej duze zaklady odpadaja bo ich roboczogodzina w przeliczeniu na wartosc auta wypada dosc kiepsko umiech . odezwij sie na gg 4271251 lub napis zna forum co konkretnie potrzebujesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 08:40  
Cytuj
od 126 zaczynalem przygode i ze sportem i z mechaniką. Poradzisz sobie sam z podstawowymi narzędziami

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 09:34  
Cytuj
ja bym zostawiła maluszka części jest pełno w sklepach nie dużo pali malutki jeśli chodzi o parkowanie tani jesli chodzi o części i utrzymanie jeśli jest zadbany blachy się nie sypia warto zostawic

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
ja bym zostawiła maluszka części jest pełno w sklepach nie dużo pali malutki jeśli chodzi o parkowanie tani jesli chodzi o części i utrzymanie jeśli jest zadbany blachy się nie sypia warto zostawic

co do spalania bym się kłócił ,ok 6 ltr na takiego małego bąka to ciut za dużo ale i tak nie tak źle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 12:36  
Cytuj
.....Ja tam polecam zostawić sobie cudeńko - części taniocha nawet na szrotach dostaniesz + podstawowe narzędzia ( sam dasz radę po co Ci mechanicy? :O ) - jest spoks jak chcesz jeszcze lepiej odpicować to polecam dołożyć fajne spojlerki i lotkę i masz cudeńko a do wygody siedzonka tzw kubełki i klasa ;)

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 17:15  
Cytuj
jakie części co wy piszecie. kolega śmiga tym w mistrzostwach polski i jak tylko znajdzie rzadkie elementy to kupuje hurtowo. i w tym jest problem czesci tanie ale coraz trudniej dostępne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 19:04  
Cytuj
na razie wszystko działa, tylko pytałem jak na przyszłość by to wyglądało, także zostawię go. to jest model z 1997roku

a gdzie w stalowej są jakieś stacje naprawcze gdzie można z nim w razie czego jechać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 19:37  
Cytuj
Krzysztof tabor na sanodmierskiej. Ścigałsię maluszkami w latach 80 na torach wyścigowych. Pozatym skoro to elegant to go sprzedaj. kup sobie wersje st z lat 70

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »