NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Pliki apk ,
Posty: 82
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 11:50  
Cytuj
Czy ktoś wie jak odpalić pliki apk na komórce? Będę wdzięczna za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 11:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 13:10  
Cytuj
Twój telefon musi mieć system Android. Pobierz z marketu aplikację o nazwie ASTRO File Manager. Najlepiej z WiFi, bo zajmuje aż 2 MB. Odpal menedżer plików ASTRO i znajdź plik .apk, który chcesz zainstalować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 14:42  
Cytuj
Podaję Ci link do kompendium wiedzy na ten temat. ;)

http://lmgtfy.com/?q=instalacja+apk+na+kom%C3%B3rce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 20:30  
Cytuj
No i nie szalej za bardzo z tym instalowaniem apliakcji bo niestety w telfonach z androidem wszystkie instaluja sie w pamieci telefonu a nie na karcie pamieci ( chyba ze masz zrootowany telefon )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 23:53  
Cytuj
Nie ma problemu z instalacją dowolnej ilości programów na nie rutowanym Androidzie.
- Należy jedynie pobrać z Android Market choćby darmowy program "App 2 SD Free", który po każdej instalacji sam zaproponuje przeniesienie aplikacji wraz z danymi na kartę pamięci - ewentualnie samemu można to zrobić z już zainstalowanymi przez nas wcześniej programami.
- Natomiast faktycznie nie da się bez rutowania tela przenieść na kartę pamięci programów zainstalowanych, które otrzymujemy wraz z nowym, dziewiczym telefonem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 23:59  
Cytuj
Troche sie mylisz . Taka mozliwosc jaka opisujesz daje android ale w wersji 2.2 lub wyzej . Ja np mam 2.1 i niestety bez roota ani rusz .

Czestochowianko..napisz jaki masz dokładnie model telefonu to moze Ci jakos pomozemy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2011r. 00:22  
Cytuj
Mariusz77 - masz rację, przepraszam ;) - Troszkę się zagalopowałem, sugerując sobie, że takie problemy jak instalacja programów na Androidzie spotyka tych, którzy dostali poraz pierwszy taki telefon i zazwyczaj, jest to nowy telefon od operatora, a te już mają nowsze wersje Androida.

- No i jako ciekawostkę dodam, że ja mam HTC WIldfire z Robotem 2.1 (Eclair), z HTC Sense i nie mam poruszanego tutaj problemu, gdyż wspomniany App "2 SD Free" śmiga bez zająknięć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2011r. 10:05  
Cytuj
Ja tez w swoim SE Xperia Mini mam androida 2.1 ( update z 1.6 ) ale u mnie nie ma takiej mozliwosci aby instlowac aplikacje na karcie pamieci ( bez rootownia telefonu ) ...Ale poszperam po forach i popytam czy wyzej wymieniona aplikacja da mi taka mozliowsc ( co by mnie bardzo ucieszyło )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2011r. 21:17  
Cytuj
Posiadam telefon HTC Smart. Jeśli sama sobie nie poradzę z wgraniem tych programów czy gdzieś w stalowej może mi to ktoś wgrać, nie wiem w jakimś komisie, salonie sieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2011r. 22:02  
Cytuj
Czyli posiadasz telefon bez Androida...pewnie ma jakis sytem firmowy tak jak Samsungi niektore ( BADA ) ..nie bardzo jestem w takim razie Ci udzielic pomocy .

Viceroy..jesli masz androida 2.1 nie z rootownego to nie ma prawa dzilac Ci jakakolwiek aplikacja umozliwiajaca instalowanie aplikacji na karcie pamieci .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »