NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
film „10.04.10”, Płyta DVD z filmem ukaże się 6 kwietnia jako dodatek do \"Gazety Polskiej\".
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 09:15  
Cytuj

Płyta DVD z filmem ukaże się 6 kwietnia jako dodatek do "Gazety Polskiej".





Premiera filmu „10.04.10”
Odbyła się premiera pierwszego filmu śledczego o katastrofie smoleńskiej, którego autorką jest Anita Gargas. Gościa specjalnego pokazu prezesa Jarosława Kaczyńskiego przywitała burza oklasków.

Premiera filmu rozpoczęła się o godzinie 19. Kino Palladium było pełne znakomitych gości.

Oprócz Jarosława Kaczyńskiego pojawili się m.in. Magdalena Merta, Anna Fotyga. Joachim Brudziński, Zbigniew Romaszewski, Antoni Macierewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz, znani publicyści: Bronisław Wildstein, Piotr Semka, Michał Karnowski, Tomasz Terlikowski, piłkarz Jan Tomaszewski, pilot Janusz Więckowski.

Film oglądano w skupieniu i ciszy. Kilka razy jednak widzowie nie potrafili powstrzymać emocji. Oklaskami nagrodzono m.in. scenę, gdy rosyjski pilot Aleksander Koronczik (broniący dobrego imienia polskiej załogi) zapala świecę i kładzie na miejscu katastrofy. Rozbawienie za to wzbudził jeden ze świadków katastrofy, któremu Anita Gargas próbowała zadać kilka pytań. "Czy pan się boi" - zapytała autorka filmu, gdy mężczyzna zaczął uciekać. "Nie mam czego się bać. U nas w kraju jest demokracja" - odpowiedział.

Film "10.04.10" spotkał się z uznaniem gości pokazu.

- To byłby mój wspaniały dzień, gdyby nie powód, dla którego film został zrealizowany - mówiła wyraźnie wzruszona Anita Gargas po zakończeniu filmu. - Nie powstałby on, gdyby nie wsparcie Tomasza Sakiewicza, który znalazł środki na ten film, i Katarzyny Gójskiej-Hejke, której celem jest wyjaśnienie pełnej prawdy o tym, co się stało w Smoleńsku - dodała.

Anita Gargas podziękowała również Jadwidze Kaczyńskiej. Wyraziła też podziw dla jej odwagi.

"10.04.10" ogromne wrażenie zrobił na Jarosławie Kaczyńskim.

- Po tym filmie dużo trudniej będzie kłamać. Kłamać na temat tego, co się stało w Smoleńsku - stwierdził prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Podobnego zdania jest Magdalena Merta, żona wicemistra kultury Tomasza Merty, który zginął w katastrofie samolotu prezydenckiego.

- Film wnosi wiele nowego i usuwa w dużym stopniu dezinformacje odnośnie śledztwa. Po tym filmie będziemy pytać naszych mecenasów, co zrobiono z zeznaniami, które pojawiły się w filmie. Nie tylko my będziemy chcieli uzyskać odpowiedź na te pytania. Będzie tego chciała cała Polska - powiedziała.

Tomasz Sakiewicz z przekąsem stwierdził, że powstaje "podziemne kino".

- Zupełnie niepotrzebne są nam telewizje publiczne i prywatne. Dzięki temu, że nas wyrzucili, zrobiliśmy coś konkretnego. No i po co nam TVN? Do czego? - pytał redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />












Płyta DVD z filmem ukaże się 6 kwietnia jako dodatek do "Gazety Polskiej".

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 09:15  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 11:13  
Cytuj
Oglądałem wywiad z autorką filmu. Postawili na rzetelność. Mieli duuuże problemy w Rosji (zwykli rosjanie po publikacji raportu MAK, przyjęli jego treść jako pewnik), żaden profesjonalny operator kamery, nie chciał z nimi jechać - PO próbowało zakulisowo uniemożliwić najpierw realizację a teraz dystrybucję filmu. Na pewno kupię i obejrzę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 19:39  
Cytuj
W jaki sposób PO próbowało zakulisowo uniemożliwić najpierw realizację a teraz dystrybucję tego filmu? Możesz bliżej opisać w jaki sposób PO chciało to zrobić?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 19:54  
Cytuj
Oto link do wywiadu z Anitą Gargas.
http://gazetapolska.tv/
"Andrzejku" nie traktuj tego jako moją odpowiedź - z "moderatorem" nie dyskutuję na tematy polityczne - dzięki twoim wpisom, nie spamuję umiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 20:14  
Cytuj
Tomasz Sakiewicz (ur. 31 grudnia 1967 w Warszawie) – polski dziennikarz i publicysta. Redaktor naczelny tygodnika Gazeta Polska oraz miesięcznika Niezależna Gazeta Polska.
Życiorys[edytuj]

Od 1981 był członkiem, a następnie animatorem Ruchu Oazowego Światło-Życie, zaś od 1982 członkiem, a następnie odpowiedzialnym za wspólnotę ruchu Wiara i Światło. Ruch koncentruje się wokół osób z upośledzeniem umysłowym, tworząc im z osób zdrowych naturalne środowisko przyjaciół. Wspólnotę, w której działa do dziś, założył w 1987 ze swoją narzeczoną, a później żoną Agnieszką.

W latach 80. działał w podziemnym Ruchu Katolickiej Młodzieży Niepodległościowej, a następnie Niezależnym Zrzeszeniu Studentów. W 1988 w czasie majowych strajków, odtwarzał NZS na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pisywał do młodzieżowej prasy podziemnej (Słowo Niepodległe), a po nawiązaniu współpracy ze środowiskiem Głosu do "Wiadomości". Był organizatorem jednej z pierwszych manifestacji antyaborcyjnych.

W 1989 zakładał Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe, a następnie został na krótko redaktorem naczelnym jej organu partyjnego Biuletynu. W 1991 wycofał się z działalności politycznej.

W listopadzie 1991 rozpoczął pracę w dzienniku Nowy Świat. Odszedł z redakcji w maju 1992 razem z Piotrem Wierzbickim, jako powód podaje że ludzie Wałęsy próbowali złamać niezależność gazety.

W latach 1992–1993 był rzecznikiem prasowym i kierownikiem Ośrodka Informacji i Analiz Naczelnej Rady Lekarskiej, dorywczo dorabiał ucząc angielskiego. Był pomysłodawcą, a następnie jednym z założycieli Gazety Polskiej. Od 1993 stale zatrudniony w jej redakcji jako dziennikarz i wieloletni szef działu ekonomicznego, a od 2005 jako redaktor naczelny.

Od 2006 jest też redaktorem naczelnym miesięcznika Niezależna Gazeta Polska. W TVP1 prowadził (do marca 2010) program publicystyczny Pod prasą, do marca 2009 prowadził audycję Sygnały Dnia i czwartkowe wydanie Rozmów Jedynki w Programie I Polskiego Radia (obecnie jest stałym gościem tej audycji).
Publikacje książkowe[edytuj]

Jako pisarz jest autorem Bajek dla Marysi i Alicji (imiona jego córek, którym bajki te są dedykowane), Nowych Bajek dla Marysi i Alicji oraz współautorem książek Układ (razem z Elizą Michalik) i Flaki z nietoperza.
Jak Ty uważasz ,że tam znajdziesz obiektywną ocenę to naprawdę nie ma z tobą o czym dyskutować.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 20:52  
Cytuj
Mirek jesteś paranoikiem. Gdzie jest ten dowód na to, że PO próbowało zakulisowo uniemożliwić najpierw realizację a teraz dystrybucję tego filmu?
Podałeś mi link do wywiadu z autorką, ona tego nie twierdzi. Podaj więc dowód na swoje stwierdzenie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 21:51  
Cytuj
Wkur.. mnie wszyscy ktorzy chca na niesczesciu jakie spotkalo nasz kraj sobie nabic punktow u wyborców..nabic kasy tak jak autorzy wszelkaich filmow na ten temat ..wszelacy pseudo spece od samolotow i katastrof ..ludzie takich jak wielu z Was tu komentujacy a nie majacy pojecia co i jak bylo ( bo tak naprawde nikt nie wie dlaczego ta katastrofa miala miejsce ).

Głupota niestety szerzy sie w tempie zastraszjacym..podsycana przez wszeakie media .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 22:39  
Cytuj
Słodki Jezu niech już ktoś przyzna oficjalnie że to był zamach na wszystkich pasażerów, a w szczególności na tak istotną postać dla współczesnej Europy i światowej sceny politycznej osobę. Będą mieli swoją prawdę a my święty spokój.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 22:44  
Cytuj
Szukam programu filtrującego,który automatycznie usunie nazwisko tego gościa z brodą,mającego zwidy a kiedyś współpracującego z innym"zwidmanem"od agentów,niejakim(nijakim) Olszewskim.Teraz jest specem od lotnictwa.Tak mu się przynajmniej wydaje.

Jacek85,czy wiesz coś o tym dlaczego Jarosław nie kupuje w Media Markt?W tym temacie krążą różne plotki.Jedna z plotek ma coś wspólnego z reklamą tego sklepu,a druga o płaceniu kartą.

Sister_Carrie ,przyznam się ,ale i tak nie uwierzą,jak w to,że byłem tym drugim ,od kuli którego faktycznie zginął Kennedy.
///moderowano, używaj funkcji zmień
Andrzejek

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 01:20  
Cytuj
Może i nie na temat, może nie pora, ale k***a mnie bierze na to ciągłe pieprzenie o 10 kwietnia... Macierewiczu rotwaillerze Kaczyńskiego - ogarnij się chłopie i nie rób z siebie większego durnia niż za jakiego Ciebie ma społeczeństwo. Prezesie Jarosławie, bracie Prezydenta Najjaśniejszej - nie rób nam 1 listopada w środku wiosny!
Wybrańcy narodu - weźcie się kó...a do roboty, a nie celebrujcie duperele, zajmijcie się pracą bo za to wam płacimy, do jasnej cholery.... NIEROBY...

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 07:22  
Cytuj
Mirek, będziesz w stanie odpowiedzieć na proste pytanie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 07:49  
Cytuj
Post nie na temat. Wykasowałem - Jacek

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 08:44  
Cytuj
Polecam film.

Reszta nie na temat. Wykasowałem - Jacek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 10:39  
Cytuj
Post nie na temat. Wykasowałem - Jacek

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 10:50  
Cytuj
Post nie na temat. Wykasowałem - Jacek


Wracając do dyskusji to jak ten film się pojawi na YT to dajcie link. Nie zamierzam wydawać ani grosza na Gazete Wolską, ale za friko mogę obejrzeć.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 10:57  
Cytuj
Post nie na temat. Wykasowałem - Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 11:23  
Cytuj
Post nie na temat. Wykasowałem - Jacek

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 15:05  
Cytuj
Post nie na temat. Wykasowałem - Jacek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 15:14  
Cytuj
Starczy wam, wykasowałem śmieci i trzymajcie sie tematu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
Starczy wam, wykasowałem śmieci i trzymajcie sie tematu



co złego w tym ,że lęcę do ruchu po wyborczą ?? NIE NA TEMAT ?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 17:28  
Cytuj
Post nie na temat. Wykasowałem. Andrzejek

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 17:32  
Cytuj
Post nie na temat. Wykasowałem. Andrzejek

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 17:42  
Cytuj
Mirek, będziesz w stanie odpowiedzieć na proste pytanie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 18:20  
Cytuj
"Andrzejek" - nie uzyskasz odpowiedzi - to tyle

Jan Pospieszalski i Ewa Stankieicz, przygotowują cykl - Film wywiad z rodzinami ofiar. Wszystkimi. Ten dokument zmusza do wyciszenia się i zadumy. Przynajmniej tych, którzy jeszcze mają w sobie odrobinę człowieczeństwa....

Na razie linki do pierwszej i drugiej części

Lista Pasażerów Cz.I

Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=gaiqbS3MS1M&feature=player_embedded

Lista Pasażerów Cz.II

Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=YwaOD9xF2XI&feature=player_embedded

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 18:28  
Cytuj
"Andrzejek" - nie uzyskasz odpowiedzi - to tyle

Czyli twoja wypowiedź o tym, że PO próbowało zaszkodzić w jakiś sposób w produkcji czy dystrybucji filmu była kłamstwem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »