NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Studio Art-media,
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 17:38  
Cytuj
Witam umiech
ciekawi mnie czy ktoś korzystał z usług tego Studia ?? jakie wrażenie na was wywarło??
u mnie po początkowym wspaniałym kontakcie i zaangażowaniu gdy otrzymali zaliczkę to do niczego się nie spieszą, kontakt jest marny, umówione spotkania odwołują na kilka minut przed samym spotkaniem a maile dziwnym trafem nie docierają. Do czasu realizacji zamówienia też mam obiekcje. Ale może to tylko moje wrażenieumiech ciekawi mnie jak to wygląda u innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2011r. 17:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 11:49  
Cytuj
Ryzykowne zadanie zamówić tego"PANA" życzę powodzenia,może twoje wnuki obejrzą materiał;-)))))))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 16:52  
Cytuj
Widzę ze nie jestem sam. Teraz przestał odbierać moje telefony dosłownie masakra. ogłaszają się jako profesjonalne studio a potem trzeba z nich dosłownie wszystko wydzierać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 17:58  
Cytuj
ja byłem z narzeczoną o tak porozmawiać itd...obejrzeliśmy płytkę ( urywki) i Pan powiedział że nie dodaje żadnych gołąbków itd.. bo mu się to nie podoba...zdawało mi się że to nam ma się podobać. Tło jakiś fiolet jak ściany w zakładzie pogrzebowym... i wzięliśmy kogoś innego, kto bierze tą samą kasę a płyta wygląda 100 razy lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 21:23  
Cytuj
Ja również nie polecam usług tego pana ,bardzo nie żeczowy jeśli chodzi o efekt koncowy a sporą kase woła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 21:29  
Cytuj
hehe z fioletowym to zawsze trzeba ostrożnie;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 22:31  
Cytuj
Właśnie dlatego dużo firm unika reklamowania się na tym portalu.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2011r. 12:28  
Cytuj
Zdecydowanie odradzam, lepiej poszukaj kogoś innego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2011r. 12:51  
Cytuj
Korzystałam z usług tego studia jakieś 3 lata temu i byliśmy w miare zadowoleni w miare, ponieważ na film czekaliśmy ponad miesiąc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2011r. 14:58  
Cytuj
Mi nie chodzi o reklamę tego studia umiech Chce tylko wiedzieć czy tylko w moim przypadku ten Pan eis tak "umywa" od wszystkiego.
A ja na film czekam już drugi miesiąc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2011r. 23:03  
Cytuj
Witam
Tak sobie czytam te wpisy i otwieram szeroko oczy ze zdziwienia. Jeśli miesiąc bądź dwa, a nawet i 4 miesiące to dla was długo to jestem w szoku. Ja swoje wesele organizowałem prawie 18 miesięcy wydaje się że można zrobić wszystko w krótkim czasie, ale to się tylko tak wydaje. Co do czasu oczekiwania na materiał z wesela to ja czekałem 3 miesiące. Prawda jest taka ze Pan o którym mowa ma bardzo dużo zleceń i najnormalniej w świecie trochę czasu mija zanim zrobi dla was film, wiem coś o tym bo sam siedzę w tej branży. Jeśli ktoś oddaje wam film po tygodniu to na 100% są w nim jakieś niedociągnięcia. Nikogo nie reklamuję ani nie ganię, piszę tylko jak sprawa wygląda od zaplecza.

Pozdrawiam
Wodzirej Maciej Osuch
tel:0-697678461
www.wodzirejprezenter.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2011r. 08:59  
Cytuj
"macioski" pisząc,że "jeśli ktoś oddaje wam film po tygodniu to na 100% są w nim jakieś niedociągnięcia",pokazałeś jakie masz pojęcie o tej branży.Jak widać jest jednak przepaść między prowadzeniem imprezy,a nagrywaniem jej (czego ty jednak nie zauważyłeś).Pozdro dla naprawdę kumatych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2011r. 14:10  
Cytuj
CYTAT
\"macioski\" pisząc,że \"jeśli ktoś oddaje wam film po tygodniu to na 100% są w nim jakieś niedociągnięcia\",pokazałeś jakie masz pojęcie o tej branży.Jak widać jest jednak przepaść między prowadzeniem imprezy,a nagrywaniem jej (czego ty jednak nie zauważyłeś).Pozdro dla naprawdę kumatych.

Witam
Tak dla wyjaśnienia nie porównuję tu prowadzenia imprez i filmowania ich, lecz mówię o jakości nagrania, a co do tego że nie kumam tematu to moja firma też zajmuje się kręceniem uroczystości i wiem co mówię. Liczy się jakość a nie termin.

Pozdrawiam
Wodzirej Maciej Osuch
tel:0-697678461
www.wodzirejprezenter.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2011r. 21:08  
Cytuj
macioski nie chodzi mi tutaj o sam fakt oczekiwania na film ale sam kontakt jest mierny z tym Panem i nie wydaje mi się ze można traktować klientów jako ludzi których można zbywać. a jeśli nie wyrabia się z zamówieniami może warto brać ich mniej a robić je jak najlepiej albo zatrudnić kogoś do pomocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2011r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
macioski nie chodzi mi tutaj o sam fakt oczekiwania na film ale sam kontakt jest mierny z tym Panem i nie wydaje mi się ze można traktować klientów jako ludzi których można zbywać. a jeśli nie wyrabia się z zamówieniami może warto brać ich mniej a robić je jak najlepiej albo zatrudnić kogoś do pomocy.

Witam
Masz rację.

Pozdrawiam
Wodzirej Maciej Osuch
tel:0-697678461
www.wodzirejprezenter.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 16:19  
Cytuj
jestem w szoku czytajac wasze wypowiedzi. sama kozystalam z ich uslug i jestem bardzo zadowolona. nagrywaja i montuja bardzo ladne filmy. dodatkowo robia dekoracje kosciola i sali, wiem ze tez zajmuja sie wykonaniem makijażu i fryzury okolicznościowej. mozna u nich kupic tez zaproszenia, winietki i menu. wykonuja tez bukiety i wiazanki, balony i drobne dekoracje tj. swieczniki i kule kwiatowe. wszystko szybko i niedrogo. ja osobiscie polecam ich bardzo - najlepiej sprawdzic to osobiscie, a nie kierowac sie opiniami konkurencji. zobaczcie sami : http://www.studi(...)dex.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 18:04  
Cytuj
O proszę. W końcu ktoś z Art-Media założył konto i odezwał się na forum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 21:50  
Cytuj
pogon za mamoną -to zbieranie zamowien ponad swoje możliwosci -ja tez czekałem wpiszcie termin w umowe a pozbedzie sie Art Media

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2011r. 07:59  
Cytuj
CYTAT
jestem w szoku czytajac wasze wypowiedzi. sama kozystalam z ich uslug i jestem bardzo zadowolona. nagrywaja i montuja bardzo ladne filmy. dodatkowo robia dekoracje kosciola i sali, wiem ze tez zajmuja sie wykonaniem makijażu i fryzury okolicznościowej. mozna u nich kupic tez zaproszenia, winietki i menu. wykonuja tez bukiety i wiazanki, balony i drobne dekoracje tj. swieczniki i kule kwiatowe. wszystko szybko i niedrogo. ja osobiscie polecam ich bardzo - najlepiej sprawdzic to osobiscie, a nie kierowac sie opiniami konkurencji. zobaczcie sami : http://www.studi(...)dex.html




profesjonalnie zrobiona strona internetowa to nie wszystko.a co do sprawdzenia osobiście. sprawdziłem i na efekty czekam.
trzeba mieć jeszcze podejście do klienta i wiedzieć na co kogo stać. a ten Pan po prostu przecenił swoje możliwości biorąc obsluge kilku duzych imprez na siebie. Żądza pieniądza?? ok to mogę zrozumieć tylko czego klient przez to czuje się "olewany".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2011r. 16:51  
Cytuj
Owy Pan po raz kolejny wykazał się "kompetencja" i "odpowiednim" podejściem do klienta. Film miał być na dziś o czym zapewniał mnie kilka razy. I co filmu nie zobaczyłem i nie zobaczę bo poczta raczej mi nie wyśle. a kontakt równy zeru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2011r. 17:57  
Cytuj
Może tak się dzieje przez Twoje komentarze tutaj? Taka mała zemsta jezyk

Wiem, że nic nie wiem :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2011r. 14:46  
Cytuj
Mam studniówke nagrana przez to studio do kitu nagrana jest.Stundniówka byla w lutym a ja dopiero teraz mam film z niej.Zadnych wstawek tylko jak leci wrzucony film i poskladany w całość.A o kamerowaniu to juz nie wspomne kamera chodzila co chwile w inne miejsce nawet 5 sekund w jednym miejscu nie byla.Fuszera i tyle nie polecam tego studia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
kag
kag
kag
Posty: 14
Dołączył: 19 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2011r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
Mam studniówke nagrana przez to studio do kitu nagrana jest.Stundniówka byla w lutym a ja dopiero teraz mam film z niej.Zadnych wstawek tylko jak leci wrzucony film i poskladany w całość.A o kamerowaniu to juz nie wspomne kamera chodzila co chwile w inne miejsce nawet 5 sekund w jednym miejscu nie byla.Fuszera i tyle nie polecam tego studia.


U mnie podobna sytuacja. Być może to ta sama szkoła (ale nie ważne). Czekanie od lutego do kwietnia. Tak jak wyżej ktoś pisał - Pan odwoływał spotkania 5 min przed, nie odbierał telefonów. Gość miał napisane na kartce parę rzeczy odnośnie montażu filmu, ale zrobił po swojemu (w tym brak paru ujęć). Jak na taką ilość czasu film bezmyślnie poskładany. Nie wiem, czy lepiej by tego amator nie zrobił. Za niemałą kwote fuszera straszna. Nie polecam studia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 08:54  
Cytuj
moja opinia, nie polecam szkoda nerwów i pieniędzy na nieprofesjonalne podejście tych ludzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
jestem w szoku czytajac wasze wypowiedzi. sama kozystalam z ich uslug i jestem bardzo zadowolona. nagrywaja i montuja bardzo ladne filmy. dodatkowo robia dekoracje kosciola i sali, wiem ze tez zajmuja sie wykonaniem makijażu i fryzury okolicznościowej. mozna u nich kupic tez zaproszenia, winietki i menu. wykonuja tez bukiety i wiazanki, balony i drobne dekoracje tj. swieczniki i kule kwiatowe. wszystko szybko i niedrogo. ja osobiscie polecam ich bardzo - najlepiej sprawdzic to osobiscie, a nie kierowac sie opiniami konkurencji. zobaczcie sami : http://www.studi(...)dex.html


W szoku to ja jestem, że chce Ci się jeszcze zakładać konto i ratować "dobre imię" własnej firmy. To nie opinie konkurencji, tylko klientów. Dowód? Większość z tych osób ma już od dawna założone konto na tym portalu, a to jest Twój pierwszy post. Nieudane PR - tym bardziej, że zamiast napisać coś konkretnego o firmie to wymieniłeś/wymieniłaś szczegółowo usługi jakie świadczą - tak jak to robią właściciele nieudolnie reklamujący swoją firmę. Post z serii "szybko, tanio i solidnie"...
taaa...

Nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »