NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Studio Art-media,
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam studniówke nagrana przez to studio do kitu nagrana jest.Stundniówka byla w lutym a ja dopiero teraz mam film z niej.Zadnych wstawek tylko jak leci wrzucony film i poskladany w całość.A o kamerowaniu to juz nie wspomne kamera chodzila co chwile w inne miejsce nawet 5 sekund w jednym miejscu nie byla.Fuszera i tyle nie polecam tego studia.


U mnie podobna sytuacja. Być może to ta sama szkoła (ale nie ważne). Czekanie od lutego do kwietnia. Tak jak wyżej ktoś pisał - Pan odwoływał spotkania 5 min przed, nie odbierał telefonów. Gość miał napisane na kartce parę rzeczy odnośnie montażu filmu, ale zrobił po swojemu (w tym brak paru ujęć). Jak na taką ilość czasu film bezmyślnie poskładany. Nie wiem, czy lepiej by tego amator nie zrobił. Za niemałą kwote fuszera straszna. Nie polecam studia.


Ja tez już otrzymałem film umiech powiem szczerze, że jakość nagrania jest bardzo dobra. Inna studniówka na której bylem ma nagrana płytę i koszmarna jakość co jest wina samych kamer. A tu czysto i przejrzyście. Można jedynie przyczepić się do samego montażu. Normalna płytę DVD z filmem zgranym z kamery chyba każdy potrafi nagrać. Widać ze robione na szybko. Co do ceny Pan powiedział ze już i tak jest po kosztach wiec pewnie i jego robota tez. Pomijając fakt ze studniówka trwała do 6 rano. a kamerzystów nie było już od 1 czy 2. A wtedy dopiero działo się dyzo ciekawych rzeczy. Ode mnie tyle w tym temacie. Żałuje ze nie założyłem go wcześniej przed wyborem kamnerzysty. Może zaoszczędziłbym nerwów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 21:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 23:04  
Cytuj
A ja pomimo ze stronniczy czekam by oglądnac wresxcie płyte z wesela kuzynki. ślub w sierpniu a płyte finalną dostali w lutym... i to bez niektórych poprawek - także z chęcią zobacze materiał gdy tylko dostanę kopie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 16:25  
Cytuj
Czytając tą całą dyskusje zastanawiam się tylko, jaki termin oddania zdjęć macie wpisany w umowę zawartą ze studiem? Jakie są konsekwencje jej nie dotrzymania ze strony zleceniobiorcy?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 22:01  
Cytuj
można film i oddać po trzech dniach i gwarantuje ze nie będzie problemu wiec prosze nie pisz ze ktoś kto oddaje film po tygodniu to na 100%zrobi w nim jakieś błędy ,a jesli chodzi o firme w/w to chyba przesada z komentarzami negatywnymi oglądałem zrobione przez Studio wesele i było ok, troche naciągnięty termin ale bez przesady a co do kasy to myśle że jest i tak mała w porównaniu z innymi miastami nie widziałem waszego nagrania i nie odnoszę się do tego czy jest poprawnie zrobione czy nie ale mysle ze jest jakaś umowa więc problem jest z głowy ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »