NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Zawieszenie audi a4 b6, Jak i gdzie wymienić, kogo się poradzić.
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2011r. 11:00  
Cytuj
Witam, mam problem z samochodem a dokładniej z jego zawieszeniem. Od jakiegoś czasu stuka mi coś w prawym przednim kole, byłem na szarpakach w VW i powiedzieli mi że trzeba wymienić obydwa wahacze co które kosztują coś koło 4 tyś
Dziwi mnie fakt dlaczego kazali mi wymieniać całe wahacze a nie część która stuka.. bo jak ktoś się orientuje w tym audi wahacz składa się z kilku części.
I nie wiem czy chcą naciągnąć mnie na spory wydatek u nich w serwisie czy na serio nie da się nic innego zrobić jak wymienić całe wahacze, tylko może nie koniecznie oryginalne? nie aż takie drogie.?
dodam ze jest to audi z 2003r TDI
Co z tym zrobić?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2011r. 11:00  
Cytuj

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2011r. 11:02  
Cytuj
A4 i alu wahacze... poczytaj na forum audimaniaków nie pamietam z głowy adresu szukaj regenerowanych. niestety drogi biznes a zawias lubi sie psuć ale zawsze mogłeś a6 kupić, ta dopiero ma drogi serwis

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2011r. 11:14  
Cytuj
Kupiłem ją w sierpniu ubiegłego roku zrobiłem 10tys km i nie narzekam ale.. to zawieszenie stuka mi już z tysiąc km jak nic.. w każdym zakładzie mówią mi co innego, po prostu nie wiem komu wierzyć już.
Najpewniejsze było by w VW ale cena :OO

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »