NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie kupić?,
Posty: 8
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2011r. 08:00  
Cytuj
Bardzo proszę o pomoc. Może ktoś wie, czy w okolicach Stalowej jest szansa na kupno koziego mleka.Kiedys na rynku było dostępna teraz tej pani nie ma. Proszę o informacje.Chodzi mi o to, żeby nie było to mleko uht.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2011r. 08:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2011r. 09:28  
Cytuj
Jest na działkach facet który hoduje kozy... można bezpośrednio umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2011r. 17:28  
Cytuj
pytaj w sobote na hali koło antykwariatu

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2011r. 06:33  
Cytuj
Możesz mi powiedzieć gdzie jest ten antykwariat na hali, bo nie orientuję się. Bardzo proszę o odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2011r. 08:02  
Cytuj
To był chyba skrót myślowy, bo na hali nie ma antykwariatu. Jest on w tym budynku co Lux, jeżeli stoisz twarzą do Luxa, to z boku po prawej stronie jest antykwariat i jubiler. Tam też codziennie stoją panie i panowie z wiejskimi specjałami, może więc i kozie mleko tam będą mieli. A w tesco czy kauflandzie nie ma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2011r. 11:44  
Cytuj
Jest także miejsce przy zabytkowej destylarni księcia Lubomirskiego. Przy wiadukcie nad torami ( wiadukt na dwupasmówce na Agatówkę). W ubiegłym roku widziałem tam stadko ( liczne ) kóz. Tam mieszkają jacyś lokatorzy - nie wiem czy dzicy, ( w sensie zameldowania). Otoczenie sprawia wrażenie slumsów i Harlemu w NY. Ale kózki są wesołe, zdrowe i sympatyczne. ( Jak to kózki...). Mieszkańcy także są sympatyczni - gdyby czasem byli po piwie - nie należy się bać - kozom piwa nie dają. Ale samemu lepiej tam nie iść - ani wieczorem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2011r. 10:56  
Cytuj
Ostatnio w kauflandzie pojawily sie jogurty kozie, wczesniej miala Stokrotka ,ale przestali sprzedawac. Mleko kozie mozna kupic w proszku i rozpuszczac sobie jak komus potrzeba, jest w marketach w sloiczkach brązowych przy nabiale. Moze jesli zalozylas forum to dopisz do naglowka ze chcesz mleko kozie to od razu ktos zauwazy i da ci znac, bo tak to jak ktos nie wejdzie w forum to nie wiem, ze chodzi o mleko kozie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2011r. 13:54  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=94294

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »