NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie podpisać aneks ERA,
Posty: 45
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2011r. 21:22  
Cytuj
Kończy mi się umowa w ERA i już szturmują mnie telefonami z centrali o przedłużenie umowy. Jednak nie chce tego robić przez telefon, więc proszę o radę, w którym punkcie w naszym mieście najlepiej to zrobić?
Uprzedzam, że nie zamierzam zmieniać sieci, więc proszę o nie przekonywanie mnie o przejściu do innych operatorów.

Dokładnie chodzi mi o to, gdzie najlepiej mi doradzą a nie tylko wcisną jakąś ofertę aby sprzedać i mieć mnie z głowy.

Proszę o Wasze opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2011r. 21:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
NEC
NEC
Posty: 76
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2011r. 21:46  
Cytuj
Polecam salon Era na Okulickiego, obok AND Computers i Vobis, naprzeciw Hali Targowej. Kiedyś ten salon był w budynku sklepu Społem, też na Okulickiego. Szczególnie polecam panią Annę Tyza, prawdę mówiąc tylko z nią rozmawiałem, ale odczucia mam bardzo pozytywne, że naprawdę jej zależy, aby klient był zadowolony z wyboru jaki dokonał, a nie czuł się naciągnięty na niechciany zakup. Zmieniałem niedawno umowę z abonamentu na kartę i zupełnie zapomniałem, że w czasie trwania umowy zapisałem się do programu Era Premia. Przy rozwiązywaniu umowy poinformowała mnie, że zgromadziłem ilość punktów, za które mogę np. otrzymać karty doładowań do Tak Tak za 50zł, z czego skorzystałem. Nie spotkałem się wcześniej w żadnej innej sieci z takim podejściem, dlatego polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2011r. 23:25  
Cytuj
Nie polecam salonu na Okulickiego. Nie znają ofert ani funkcji telefonów i wprowadzają klientów w błąd. Polecam punkt Ery w Tesco. Obsługa profesjonalna i duży wybór telefonów. Jaką umowę chcesz podpisać? Jeżeli zależy ci na niższym abonamencie lub większej ilości SMS/danych, spróbuj wynegocjować lepsze warunki przez IBOA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 10:30  
Cytuj
A ja polecam mimo wszystko kontakt z telefonicznym biurem obsługi klienta..z nimi można naprawdę się dogadać w każdej kwestii!!! mi obniżyli cenę telefonu i oprócz tego cenę abonamentu, więc naprawdę warto;)A co salonu Ery, to najlepszy jest oczywiście ten na Okulickiego i żaden inny!! Tylko,że pracownicy salonu mogą co najwyżej doradzić wybór telefonu, ale nie mają możliwości obniżania cen..Przynajmniej w moim przypadku tak było..Ostateczny wybór i tak należy do Ciebie;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 11:14  
Cytuj
Może ERA w dużym Tesco. Wiem, że tam też mają salon ale nie orientuję się czy obsługa jest kompetentna. Życzę powodzenia umiech

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 11:36  
Cytuj
Polecam punkt Ery w dużym Tesco na prawo od wejścia. Niestety w salonie na Okulickiego nie wszyscy są kompetentni. To już nie ten sam sklep i obsługa co kiedyś obok dworca PKS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 11:47  
Cytuj
A ja nie polecam kompletnie Ery. Byłem tam od 99 roku i od 3 lat jestem w Play. Płacę rachunki o połowę mniejsze na dwa telefony niż w Erze i mając tlenofon na necie dzownię za granice ile się da za grosze bez najmniejszego uszczerbku na rachunkach( stacjonarne do bólu). Tak zrobiło mnóstwo ludzi ktorych znam i nikt nie żałuje. ERA to niemiecka drożyzna i tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 13:01  
Cytuj
Moim zdaniem najbardziej znajacy sie na ofercie i telfonach sa ludzie z salonu Ery obok konkatedry . Nie zastanawiaj sie anwet nad ofertami proponowanymi przez telefon bo to jest zwykle naciganie i robienie abonenta na szaro...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 13:32  
Cytuj
Do Mariusza 77- chyba nie za bardzo orientujesz się w temacie.. ja tam nie czuję się "zrobiona na szaro"..
Przed podpisaniem aneksu byłam w punkcie w Nisku, w punkcie w Tesco i w salonie na ul. Okulickiego..i w każdym z tych miejsc proponowano mi żałosne warunki przedłużania umowy= 10zł taniej abonament a tel. który wybrałam za 199 zł.I nie było mowy o żadnych negocjacjach!! Nie byłam zainteresowana taką ofertą, więc poczekałam na telefon z Biura obsługi.. i warto było!! Pani obniżyła mi abonament o 15 zł a za telefon zapłaciłam 49 zł..telefon dostarczył mi kurier razem z aneksem i cierpliwie czekał, aż przeczytam wszystko przed podpisaniem..
Dlatego też,mogę śmiało polecić kontakt z Biurem Obsługi- Panie i być może też Panowie?? są bardzo mili i za wszelką cenę chcą zatrzymać klienta..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Do Mariusza 77- chyba nie za bardzo orientujesz się w temacie.. ja tam nie czuję się \"zrobiona na szaro\"..
Przed podpisaniem aneksu byłam w punkcie w Nisku, w punkcie w Tesco i w salonie na ul. Okulickiego..i w każdym z tych miejsc proponowano mi żałosne warunki przedłużania umowy= 10zł taniej abonament a tel. który wybrałam za 199 zł.I nie było mowy o żadnych negocjacjach!! Nie byłam zainteresowana taką ofertą, więc poczekałam na telefon z Biura obsługi.. i warto było!! Pani obniżyła mi abonament o 15 zł a za telefon zapłaciłam 49 zł..telefon dostarczył mi kurier razem z aneksem i cierpliwie czekał, aż przeczytam wszystko przed podpisaniem..
Dlatego też,mogę śmiało polecić kontakt z Biurem Obsługi- Panie i być może też Panowie?? są bardzo mili i za wszelką cenę chcą zatrzymać klienta..


Podpisuję się pod tym,mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia z BOA Ery.Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 22:06  
Cytuj
Mariusz77
chyba nie wiesz co piszesz
porownaj oferty z sadolu - dilera
a oferty online !!!

potem zadzwon na BOK jakiej kolwiek sieci, i zapytaj co mozesz dostac do ofery online dodatkowo umiech

zdziwisz sie poytywnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 22:32  
Cytuj
Zwykli pracownicy Ery mogą zaproponować tylko standardową ofertę. Możecie wynegocjować lepsze warunki z SUK przez telefon lub najlepiej internetowo przez IBOA. Nie wystarczy powiedzieć, że chcecie mieć niższy abonament, więcej minut, tańszy telefon... Techniki negocjacji wg uznania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 00:13  
Cytuj
Ja mam bardzo zle doswiadczenie z taka oferta przez teelfon i znam tez oosby ktore w ten sposob zostały oszukane .
Ale kazdy ma inne doswiadczenia wiec poprostu najlepiej porownac oferty w salonie i te przez telefon .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 19:18  
Cytuj
najlepiej w duzym tesco ja tam podpisywalam

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 11:56  
Cytuj
jesli chodzi o obsluge to tylko i wylacznie Tesco !!! mloda i mila obsluga !!! informuja o wszystkim nawet niekoniecznie milych rzeczach o ktorych w innych salonach napewno wam nie powiedza a pozniej sa nie mile niespodzianki np przy rachunkach ! polecam !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 09:02  
Cytuj
po 1 nie polecam ery, po 2 jak juz masz gdzies isc to nie na jp2 i nie na okulickiego, chyba ze musisz do autoryzowanego salonu. ale pomysl dokładnie nad zmiana sieci. byłem w erze 8 lat i probowałem i w salonach i na i-boa i na linii z konsultantem i oferta jaką mi proponowali nie odbiegała za duzo od oferty jaką moj kolega (celowo nasłany) dostawała jako nowy z ulicy klient. wiec po 8 latach poczułem sie jakby ktos wymieżyl mi policzek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 15:18  
Cytuj
No dziwne bo ja korzystam z ery od prawie 10 lat i myślałem o zmianie więc pochodziłem po innych firmach i okazało sie że Era miała najlepszą ofertę . Nie wiem jak będzie przy kolejnej umowie (wrzesień 2011) ale też pochodzę popytam dla porównania. Np. nie interesuje mnie oferta typu że będę miał za darmo z wszystkimi w sieci lub 1000 smsów do jednej sieci. Mnie interesuje aby mieć dużą ilość minut do wszystkich - w dobrym cenowo abonamencie. Dotychczas Era wygrywała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 16:09  
Cytuj
wygrywała umiech
play i tak przebija wszystko dzisiaj umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 00:54  
Cytuj
No tak napisałem - wygrywała i wtedy wygrała. Jak będzie za kilka miesięcy to napisze bo też pochodzę po konkurencji.
Co do play to parę osób znam które tam są i ciężko się do nich dodzwonić (niby podobno przekaźniki plusa a zasięg fatalny)
Prześledziłem ich oferty dokładnie i niczym mnie nie zaskoczyły .Że można rozmawiać w sieci do woli? (w Erze mam to samo)- więc niczym. Nie bronie Ery bo jeśli nic godnego mi nie zaoferują to zrezygnuję z ich usług- to normalne. Tylko czy inni mi zaoferują coś lepszego ? Do tej pory się im nie udało i dodam że śledzę już oferty i Era z play są najkorzystniejsze. Tylko ten play-owski zasięg:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »