NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
zapytanie o sprzedaż,
Posty: 3
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 15:09  
Cytuj
Witam. Mam takie pytanie, została mi podarowana odzież , nowa z metkami, czy ja moge ją sprzedac bez zadnych problemow? Nie chodzi mi o stanie na rynku, tylko tak po ludziach lub zrobic ogłoszenie.


I takze zastanawia mnie czy rzeczy uzywane również moge sprzedac? Mam tego sporo,( ale co najwyzej na pare razy) widze ze ludzie stoja zawsze pod wiaduktem ale czy potrzebny jest do tego jakiś papier?

Jeśli ktoś wie cos na ten temat z góry dziekuje za odpowiedź umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 15:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 15:27  
Cytuj
sprzedając łup z dyskontu nie warto bawić się w papierki, ale na placach sprzedaży jak i w samych punktach zaopatrzenia (dyskonty) panuje prawo dżungli, wygrywa ta z najszerszymi barami jezyk
(P.S. nie sugeruje nic, ale z dyskontu czy podarowane- to samo..)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 16:26  
Cytuj
rzeczy nie sa z dyskontu jak twierdzisz.. , pierwsze moje zapytanie dotyczy ubran które sa nowe ! nie uzywane !!

drugie zaś równiez nie sa z dyskontu.. sa to rzeczy moje , siostr, ogolnie całej rodziny w ktorych juz nie chodzimy i jest tego trochę .

ponieważ potrzebuje trochę grosza chcę je sprzedac, to chyba uczciwe prawda?

prosze bez zadnych insynuacji .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 16:39  
Cytuj
Nie wiem, czy interesuje Cię sprzedaż przez internet, ale na stronie szafa.pl można założyć konto, umieszczać zdjęcia swoich ciuszków i je sprzedawać. Sama parę razy tam kupowałam i uważam, że to całkiem fajny sposób na pozbycie się niechcianej garderoby. Pozdrawiamumiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 16:45  
Cytuj
Proponuje na Szafa.pl nic nie kosztuje tylko się zalogowac i chyba 3 zł na wstępie taka drobna opłata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2011r. 16:47  
Cytuj
Dokładnie tak, jak pisze krzycho: drobna wpłata na podane konto, by być osobą zweryfikowaną i bez przeszkód kupować i sprzedawaćumiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 07:17  
Cytuj
A ja proponuję Grębów,Bojanów.Możesz stanąc gdzie chcesz o ile to miejsce nie jest zarezerwowane przez stałych kupców i sprzedajesz.Płacsz parę złotych facetowi co podchodzi i zbiera opłatę.Ja tam sprzedawałam też ubrania po sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 19:22  
Cytuj
najlepiej na allegro

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 09:58  
Cytuj
dziekuje za odpowiedzi , wyjazdy gdzies dalej odpadaja gdyż nie posiadam samochodu, chyba zostaje mi zobaczyc ta stronke szafa.pl , ale na to trzeba poświecic troche czasu, wystawianie, pakowanie, koszty wysyłki.. ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 11:38  
Cytuj
a co konkretnie masz do sprzedania ? może tutaj znajdzie sie jakis kupiec smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 13:10  
Cytuj
Maybe, rzeczywiście trzeba chwilę posiedzieć przy komputerze, ale koszty wysyłki doliczasz do ceny odzieży i opłaca ją kupujący. Tak czy owak, jeśli zdecydujesz się na szafę.pl, daj znać, może sama coś od Ciebie odkupię?umiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »