NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Paczki Stalowa Wola-Holandia,
Posty: 52
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 08:03  
Cytuj
Będę chciała w najbliższym czasie wyslać paczkę do Holandii.
Macie może namiary na pewne firmy z których już korzystaliście i jesteście zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 08:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 08:46  
Cytuj
Co się stało z tą wcześniejszą?

Akurat do Holandii nie wysyłam ale do Niemiec. Korzystam obecnie z linii autobusowych czyli eurobus lub sindbad. Nie było nigdy problemów. Wczoraj z tego co zauważyłem mnóstwo osób wysyłało jedzonko i niektórzy oznaczali na całych paczkach danymi o odbiorcy co też może być dobrą metodą jak jest mało rozgarnięta ekipa przewozowaumiech)

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 13:45  
Cytuj
Najlepiej podać przez jakiegoś sprawdzonego busiarza,ja tak robię i zawsze jest wszystko w porządku,co prawda podnieśli ceny za paczki,biorą 20 euro,ale chyba tak jest najlepiej i dowożą do samego celu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 15:16  
Cytuj
dziku tamta dotarła do meża ale dopiero w piatek popołudniu(jechala od wtorku) no niestety ponad polowa produktów sie popsuła...
Autobusy z Polski jeżdzą pewno do wiekszych miast a maż ze swojego miejsca zamieszkania ma kawalek do Utrechtu
a pozatym jak wychodzi do pracy o 6 rano tak wraca o 18 wiec ciezko by bylo z odbiorem.
Ale pojde popytam jak to jest

misia25 ja płaciłam busiarzowi az 30e i moja paczka jechala od wtorku do piatku zamiast 16 godzin..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 17:28  
Cytuj
misia25 ty przesyłasz paczki do Holandii???
jak tak to prosze namiary na tego busiarza ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 20:50  
Cytuj
Podaje nr do tego mojego 888348013.On jest z Kraśnika,busem jedzie średnio 16 godzin,wiec paczkę może dostać nawet w nocy w zależności czy najpierw będzie jechał w ten region.Zawsze przeważnie na miejscu byłam nad ranem.Zadzwoń i popytaj,napisz koniecznie na paczce adres męża i nr do niego.Paczka dotrze o wiele szybciej niż autokarem.Aha co do ceny spytaj,może się coś zmieniło,ale myślę,że nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »