NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie najlepsza obsługa w sklepach z art.bud., Planuje remont mieszkania !! Gdzie jest najbardziej kompetentna obsuła w tego typu sklepach ???
Posty: 9
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 09:42  
Cytuj
Planuje remont mieszkania !! gdzie jest najbardziej kompetentna obsługa w tego typu sklepach ??? nie graja roli ceny towarow tylko fachowe doradztwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 09:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 10:12  
Cytuj
Sklep zmat budowalnymi w budynku koło nowego sadu co buduja. Tam jest tesco trzecie i pod nim jest sklep z mat budowlanymi. Dobra obsługa ale nazwy nie pamiętam

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 12:36  
Cytuj
byc moze wszedzie jest ktos taki zen doradzi, ale ostanio bylem tam gdzie kolega wyzej bo nie chcialo mi sie nigdzie lazic, doradzili mi( niekonicznie zeby bylo najdrozej) i na koncu dali jeszcze znizke wiec bylem zadowolony, kiedys bylem jeszcze w mrowce i tez nie narzekam;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2011r. 11:27  
Cytuj
Zgadza się - koło nowego Sądu (koło Poczty) popularny sklep "Stodoła". Fajni sprzedawcy, bez strzelania fochów, wszystko powiedzą, bez nachalności i wciskania na siłę. Ale asortyment jest już skromny w porównaniu z "Mrówką" na Przemysłowej. Nowy sklep Majster przy Tescoś jest cokolwiek zagracony. Ale można poszukać i tam. Jak chcesz darmowej porady co i jak robić - mogę doradzić - także od strony wykonawczej i od strony cen, rodzajów materiałów, doboru i decyzji cenowo-jakościowych( Darmowo - ewentualnie co łaska po wykonaniu). Mam drugi zawód budowlaniec. I sporą wieloletnią praktykę. W chałupie robię wszystko sam. Chyba,że trzeba wnieść fortepian koncertowy ( żartuję , ale nie do końca).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 11:39  
Cytuj
osobiscie robilem zakupy w wielu sklepach i musze przyznac ze obsluge najbardziej kompetentna znalazlem kobok aldika w Dom-Gazie ! doradzili mi w kazdym temacie i pomogli wielokrotnie rozwiazac problemy ! co do cen to wyjsciowe nie sa najgorsze a po rabatach taniej niz w konkurencji ! polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 15:03  
Cytuj
A ja zapraszam Ciebie jak i innych użytkowników na I Regionalne Targi Remontowo - Budowlane, Aranżacji Wnętrz i Ogrodów, które odbędą się w Stalowej Woli w dniach 21-22 maja.

pozdrawiam

Podkarpacki Portal Remontowo - Budowlany www.pprb.pl , portal dla osób, które budują, remontują lub urządzają swoje mieszczanie, dom lub ogród. Jesteśmy również dla FIRM z sektora remontowo - budowlanego, które chcą efektywnie promować swoje towary i usługi zarówno w internecie jak i w katalogu tradycyjnym. Sprawdź Nas na www.pprb.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2011r. 16:36  
Cytuj
Sklep DOM GAZ na ul. Okulickiego koło banku . Towar konkretny a nie chinczyk ,wszystko na sklepie pokazane , z cenami mozna walczyc . obsługa piersza liga przeszkolona w 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 08:51  
Cytuj
ok artykuły budowalne, a np. typowo przemysłowe i dla profesjonalistów. emalia akrylowe, poliuretany, epoxydy etc. gdzie takie rzeczy w stalowej? gdzie najlepsza obsługa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 10:18  
Cytuj
jesli chodzi o przemyslowke i samochodowke to chyba najwiekszy wybor i najlepsze doradztwo to w hromatexie teraz na okulickieo ! spoko obsluga mimo iz wlasciciel troche skrzywiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »