NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
dobry kardiolog?,
~~pytalski
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 11:59  
Cytuj
Znacie jakiegoś dobrego kardiologa w Stalowej Woli, do którego warto zapisać sę na wizyte (nawet prywatną)? I czy znacie kogoś, kto miał wszczepiany kardiowerter? Jeśli tak, to w którym szpitalu?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 11:59  
Cytuj

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 19:16  
Cytuj
Marian Gnat

 
 
 
 
~~chory
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 21:10  
Cytuj
Tadeusz Senderek

 
 
 
 
~~pytalski
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 22:28  
Cytuj
Myslalem że Gnat jest lekarzem pierwszegomkontaktu, a nie kardiologiem. A o Senderku nie słyszalem, moze jakies namiary? A moze jakiegos kardiologa z Niska, jesli nie ze Stalowej kojarzycie?

 
 
 
 
~~chory
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 23:20  
Cytuj
to ja sie podepnę pod temat, ponieważ poszukuję dobrego dermatologa w stalowej. jesli macie sprawdzonych to dawajcie niamiary, dziekuje z góry

 
 
 
 
~~mug
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
A o Senderku nie słyszalem, moze jakies namiary?


popatrz w google lub zumiumiech

 
 
 
 
~~halo
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 12:46  
Cytuj
ej, to jest temat o kardiologach a NIE dermatologach! Ale juz apropos tych drugich, to najlepsze są Kałdan i Pieprzna. A tu wpisywac kardiologów, mogą być tez z Niska. Pomózcie!

 
 
 
 
~~słuszna
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 13:07  
Cytuj
dr.Ujda

 
 
 
 
~~SWW
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 17:16  
Cytuj
W Stalowej Woli pracownię rozruszników na Kardiologii Inwazyjnej prowadzi dr Jerzy Ozga i dr Małgorzata Kwarciana. Odnośnie jednak kardiowerterów (czyli defibrylatorów)i ośrodków prowadzących ich kontrolę informcji trzeba szukać w jednostce, która wykonała zabieg wszczepienia. Tam powinni wskazać gdzie należy się zgłosić na okresowe badania. Jest to wąska podspecjalizacja i nie każdy kardiolog wykonuje takie zabiegi.

 
 
 
 
~~SWW
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 17:16  
Cytuj
W Stalowej Woli pracownię rozruszników na Kardiologii Inwazyjnej prowadzi dr Jerzy Ozga i dr Małgorzata Kwarciana. Odnośnie jednak kardiowerterów (czyli defibrylatorów)i ośrodków prowadzących ich kontrolę informcji trzeba szukać w jednostce, która wykonała zabieg wszczepienia. Tam powinni wskazać gdzie należy się zgłosić na okresowe badania. Jest to wąska podspecjalizacja i nie każdy kardiolog wykonuje takie zabiegi.

 
 
 
 
~~Aleksandra63
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 20:30  
Cytuj
O Ozdze słyszałam. Ale o Kearcianej nie. Co to za osoba?

 
 
 
 
~~aa3
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 21:28  
Cytuj
Marek Ujda

Łopatka

 
 
 
 
~~bacha
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 08:42  
Cytuj
CYTAT
Znacie jakiegoś dobrego kardiologa w Stalowej Woli, do którego warto zapisać sę na wizyte (nawet prywatną)? I czy znacie kogoś, kto miał wszczepiany kardiowerter? Jeśli tak, to w którym szpitalu?

 
 
 
 
~~kinia
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 08:57  
Cytuj
dr.Puchalska

 
 
 
 
~~###
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 18:27  
Cytuj
Dr Łopatka to chirurg a nie kardiolog, ale to prawda że z dobrym sercem... A dobry kardiolog z Niska to dr Hyła. A w stalówce jest ich więcej.

 
 
 
 
~~aska
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 20:55  
Cytuj
kowski jest dobrym dermatologiem w bialych domach przyjmuje
ok

 
 
 
 
~~aska
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 20:55  
Cytuj
kowski jest dobrym dermatologiem w bialych domach przyjmuje
ok

 
 
 
 
~~maro
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 12:36  
Cytuj
dr Hys


cool girlcool girl

 
 
 
 
~~jacek
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 12:51  
Cytuj
najlepszy kardiolog to dr Garlicki z Niska, polecam

 
 
 
 
~~ocz
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 13:51  
Cytuj
A czy ktokolwiek zastanawiał się dlaczego nasze serce pyka, nieraz sto lat bez remontu - czy ktoś WIE na jakim paliwie pracuje. Czy ktos o tym mysli???
Może by tak warto sie dowiedzieć/biochemia/, aby wyeliminować jego choroby.... ja wiem! i....powiem- to ATP.
"Energia elektryczna",która najłatwiej powstaje z wodoru i zwiazków wysokofosforowych aktywnych/jajecznica na boczku - wątróbka na smalcu z cebulka/
Z owoców... szkoda gadać- choroby serca pewne jak konto w banku sw. To tak w schematycznym skrócie-najprosciej jak mozliwe.

 
 
 
 
~~wowek
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 17:41  
Cytuj
dr. DAROCHA Z.

REWELACJA!!! pełen profesjonalizm!!!

Przyjmuje w przychodni pod Hutą lub prywatnie na ul. Wrzosowej na osiedlu HUTNIK

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 18:04  
Cytuj
Witam. Mam pytanie gdzie przyjmuje dobry kardiolog w St. Woli lub okolicy? Oczywiście prywatnie bo normalnie to zapisy na kwiecień są. :/ Super by było gdyby na miejscu robił echo serca. Jeżeli wiecie ile mnie-więcej dany lekarz bierze za wizytę proszę pisać. Z góry wielkie dzięki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 19:36  
Cytuj
Na cholerę ci kardiolog.
Nigdy, nikt się nie zastanawia na jakim paliwie "jedzie" nasze serce. Nieraz 100 lat bez remontu. Ja też.
Dopiero kilka lat temu dostałem kopa i zacząłem szukać. Dobrze trafiłem.
Teraz wiem , że serce nienawidzi cukrów , tak prostych , jak i złożonych.
Teraz wiem , ze serduszko pięknie pyka na "energi el". ATP.
Teraz wiem jak w dobry i szybki sposób uzyskać ATP,
Teraz wiem co jeść , aby , aby ATP była na tacy/talerzu,
Teraz wiem , że potrzeba ATP jest duża i wynosi śr.70 kg/dobę,
Teraz wiem , że cukier prosty/słodycze/i złożony/chleb-buły/ zabija serce , które broni się na różne sposoby rozrastając sie na duże/bawole/i niewydolne , czyt. CHORE.
Teraz wiem ,ze kiedys zawałowcom dawano ATP , dziś nitrogliceryne/rozwala niedozywiony ukłd krwionośny/,
Teraz wiem , że w USA wycofano kilka lat temu nitroglicerenę z lecznictwa.
Ale to Ja wiem!

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 07:22  
Cytuj
c.d.
Musiałem przeżyć ...siąt lat , aby dowiedziec się , ze:

FRUKTOZA jest najgorszym z najgorszych cukrów owocowych i miodu.
Teraz wiem , że organizm ludzki nie ma enzymów do trawienia fruktozy,
Teraz wiem , ze kazdy gram fruktozy zamieniany jest na triglicerydy,
Teraz wiem , że triglicerydy zamieniane są na cholesterol.
Teraz wiem ,że ci , którzy jedzą duuużo owoców są właścicielami miazdżycy,
Teraz wiem , ze ci którzy nie boją się tłuszczu są wolni od fatum XXI wieku , miażdzycy , albowiem wiedzą jak należy zjadać ten wyklety produkt żywnosciowy.
I ja tez wiem ,
a reszty sie jeszcze dowiem...mam duużo czasu.
Bo Jam Jest Wiedzący-/hehehe/

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2010r. 08:59  
Cytuj
seanor znowu zaczynasz? Do sekty jakiejś należysz, że odradzasz ludziom lekarzy? Jedzenie to jeden z wielu czynników a sama dieta w wielu przypadkach nie wystarczy. Zrozum człowieku, że nie każdy jest zbudowany tak jak ty i może mu być potrzebna większa pomoc. Dużego nadciśnienia nie zlikwidujesz dietą, ani wrodzonych wad serca, arytmii. Jesteś nieodpowiedzialny, poza tym nie wiesz w jakim stadium choroby ktoś szuka lekarza. Młody zdrowy człowiek może oczywiście badając się kontrolnie poprzestać na zdrowym trybie życia i zdrowym jedzeniu ale jak ktoś ma problemy z sercem nie wciskaj mu ciemnoty. Nie rozumiem takich ludzi, po co ty to wypisujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »