NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
RMF Maxxx opinie,
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 16:51  
Cytuj
Co sądzicie o tej stacji radiowej? Nie wiem czemu, ale jak znajomi w aucie włączają to radio to 15 minutach dostaję białej gorączki i gotów jestem rozpi.rdolić wszystko dookoła. Żadna inna stacja tak na mnie nie działa. Chodzi o muzykę tam nadawaną.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 16:51  
Cytuj

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 17:05  
Cytuj
Normalna reakcja zdrowego organizmu na czynnik powodujący zidiocenie.Po 5 razy dziennie puszczane jest kilkanaście tych samych"szlagierów" i tak przez miesiąc...
Powoduje to,że albo staniesz się rodzajem cyborga któremu to nie przeszkadza,albo po prostu wychodzisz bo Cię szlag trafia.
Są wielbiciele tego typu stacji.Nie jest ważne czego słuchają,byle brzdękało.
Jest powiedzenie -"głupi jak eremef".Coś w tym jest.
PS.15 minut wytrzymujesz?Dobry jesteś!Ja padam na glebę szybciej niż Gołota.
Do moich "ulubionych"stacji dokładam Leliwę,Zeta i rozgłośnię z Torunia.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 17:05  
Cytuj
Według mnie to jedna z najlepszych stacji radiowych pod względem muzyki i wiadomości. Ja w samochodzie tylko tej stacji słuchamumiech

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 17:36  
Cytuj
Ja omijam tą stacje, podobnie jak zwykłe RMF. W kółko to samo i w dodatku beznadziejne.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 17:54  
Cytuj
Popieram muzyka w takim rmfmaax to typowa komercja dla "mlodziezy-imprezowiczow" Na dyskotekach tez się taką muzykę znajduje.
Najlepiej odnazlezc wlasny klimat muzyczny a nie słuchać super umcykow ktore w teledyskach nie pokazuja nic wiecej niz gole tylki. W samochodzie / domu słucham własnych klimatow typu Hendrix, trip hop. Co do Leliwy to lubię niedzielna audycję z rana - stare przeboje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 17:59  
Cytuj
Niby Radio Eska ma podobny format, czyli CHR, a muzyka zupełnie inna, bardziej strawna i przyjemna. Tego Maxxxa nie da się słuchać. Powtarzam, żadna inna stacja radiowa nie wywołuje u mnie takiej agresji jak Maxxx. Inne sobie grają i mnie to ani ziębi ani grzeje. A ta wywołuje negatywne emocje.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 18:21  
Cytuj
A kogo to obchodzi co u Ciebie RMF MAXXX wywołuje. Wypowiedziałeś się już raz i się nie powtarzaj.
Każdy słucha tego co mu się podoba;/

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 18:30  
Cytuj
To jest ogłupiacz! To radio. Dla ćwierć mózgów. To jest moja opinia i mam do niej prawo umiech

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 18:32  
Cytuj
Ćwierć mózgiem to może Ty jesteś więc nie obrażaj tu innych osób!!!

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 18:34  
Cytuj
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. A nie poprawnie politycznie. Jak ktoś jest ćpunem czy pijakiem to można go nazwać tak. I to nie jest obraza. Tylko opinia. Jak ktoś słucha Maxxxa to dla mnie jest ćwierć mózgiem smiech2

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 18:37  
Cytuj
To tylko twoja opinia i zachowaj ją dla siebie i nie musisz jej pisać publicznie:/

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 18:56  
Cytuj
Ja lubie słuchać Maxxx'a... audycje prowadzone są na wesoło, ciekawy przekazsmiech2 muzyka w sam raz do jazdy;)
Nie to co inne radia, które usypiają!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. A nie poprawnie politycznie. Jak ktoś jest ćpunem czy pijakiem to można go nazwać tak. I to nie jest obraza. Tylko opinia. Jak ktoś słucha Maxxxa to dla mnie jest ćwierć mózgiem smiech2


co ma do tego poprawność polityczna ? chyba używasz pojęć , znaczenia których nie znasz. Bezmózgim jest osoba uważająca grupę osób za taka czy owa, na podstawie stacji radiowej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
co ma do tego poprawność polityczna ? chyba używasz pojęć , znaczenia których nie znasz. Bezmózgim jest osoba uważająca grupę osób za taka czy owa, na podstawie stacji radiowej .


Panie eurokołchozowy, nie pier.ol pan. smiech2
Tolerancja, poprawność polityczna to są pojęcia mi obce i się tego nie wstydzę.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 19:07  
Cytuj
ale glupota i wrodzone chamstwo to twoja duma ? . Masz "kolorowy " telewizor ? wiec jestes gejem i sie tego tez zapewne nie wstydzisz umiech
radziecki czlowieku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 19:10  
Cytuj
A co to za problem - nie pasuje ci to nie słuchaj, jest pełno innych stacji radiowych, np. Antyradio...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
ale glupota i wrodzone chamstwo to twoja duma ? . Masz \"kolorowy \" telewizor ? wiec jestes gejem i sie tego tez zapewne nie wstydzisz umiech
radziecki czlowieku


Lepiej być radzieckim człowiekiem niż eurokołchozowym smiech2
Nazywanie rzeczy po imieniu to nie chamstwo. Poprawność polityczna wyprała wam mózg eurotowarzyszu.

CYTAT
A co to za problem - nie pasuje ci to nie słuchaj, jest pełno innych stacji radiowych, np. Antyradio...


Dzięki za radę, ale założyłem ten wątek, żeby poznać opinię innych na temat RMF Maxxx i jego muzyki.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 19:29  
Cytuj
A tu znowu polityka i polityka... Założyłeś temat o RMF Maxxx, to może byś nie odbiegał od tematu. Piszesz totalnie bez sensu i składu, rzucasz utartymi sloganami w stylu "eurokołhoz", a zbijasz się ze słuchaczy RMF. Fakt, że nie znoszę żadnych RMFów i tym podobnych tworów, ja słucham z radyjek w zasadzie tylko trójki, ale poziom wypowiedzi też musi jakiś być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 19:32  
Cytuj
Jaka polityka? To eurokomuniści zarzucają mi chamstwo i mają pretensję, że mam czelność krytykować słuchaczy RMF Maxxx. Taka to ich "tolerancja" wobec innych opinii. Czemu ja mam być tolerancyjny? Nie jestem. RMF FM nie działa na mnie. Jest neutralny. Piszę wyłącznie o Maxxxie i opinie o jego muzyce proszę.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 19:59  
Cytuj
"To eurokomuniści zarzucają mi chamstwo"?

Człowieku - weź się pójdź lecz gdzieś, bo masz jakieś urojenia. Skąd wiesz kto z wypowiadających się powyżej popiera członkostwo w UE, a kto nie? I tu jest właśnie ta polityka. Niby zakładasz temat o RMF Maxxx, a pierwszy zahaczasz o tematy polityczne sloganami typu "eurokomuniści". Co ma jedno do drugiego? Co ma radio do UE? Ja też nie lubię RMF Maxxx, ale nie "prorokuję" poglądów politycznych ludzi na podstawie tego czy lubią jakieś radio czy nie. A temat UE to temat stricte polityczny, więc co mi tu waćpan *ierdolisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:02  
Cytuj
Wiem, bo śledzę to forum i wiem kto kogo i co popiera. m87 to książkowy przykład człowieka eurokołchozowego.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:16  
Cytuj
Abstrahując od tego czy m87 jest euroentuzjastą czy nie - ma rację. Używasz pojęć, których nie rozumiesz i oceniasz ludzi na podstawie tego czy słuchają RMF Maxxx. Gusta i politykę trzeba trzymać z dala od siebie. Dalej nie rozumiem czemu pienisz się we własnym temacie, który ma być na temat radia RMF Maxxx, a nie UE. A skoro każdy może wyrażać własne zdanie, to i określani przez Ciebie "ludzie eurokołhozu" mogą, bo nie są w niczym gorsi od Ciebie.

Co do całej paczki radyjek RMF - nie da się ich słuchać (nawet jeśli lubi się bardzo nieambitny pop), bo hity są powtarzane po 10 razy dziennie. Ja tak nie umiem słuchać muzyki nawet jak ją lubię. A stacji RMF lub RMF Maxxx miałem nieraz wątpliwą przyjemność słuchać przez 8 godzin w pracy i nikomu nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:23  
Cytuj
Widzę, że jak grochem o ścianę.
Skoro takie masz "argumenty", to pozostaje skończyć tą bezsensowną "dyskusję".
Niestety świat dzielisz na "eurokołhoz" i takich superjegomościów jak Ty. Gratuluję Ci przynależności do tej drugiej grupy. Jesteś super. Daj Pan śrubokręt Panie Maciuś.

PS. Super masz avatar. Jak na to wpadłeś, że te gwiazdki można tak ładnie przekreślić? Jestem z Ciebie dumny.

Pozdrawiam ogarniętych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:26  
Cytuj
no1, widać że też jesteś jewropejczykiem, mimo że nie słuchasz RMF Maxxx.
Mierżą mnie takie cioty, rozumiesz? I mam prawo o tym pisać.
Bo eurokołchoz to prawa dla ciotek, prawa do tego, żeby baby mogły bezkarnie cipy skrobać, żeby krzyż wisiał czy nie wisiał w urzędzie, to ta cała lewacka wizja świata. I nic więcej. A w gospodarce ściganie górala za wyrób oscypków, nazywanie ślimaków rybami a marchwi owocami. Rzygam na ten twór.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:31  
Cytuj
A obrażaj sobie wszystkich dookoła, na pewno dobrze na tym wyjdziesz. Mnie irytuje ludzka tępota i brak myślenia, ale nie lamentuję na forum jak Ty pod przykrywką "tematu o radiu".
Zanim się publicznie wypowiesz, pomyśl dwa razy, bo widać nie jest to Twoja najmocniejsza strona.
Niniejszym kończę ten niekonstruktywny dialog (a raczej monolog, bo żadne logiczne argumenty nie ocierają się nawet o Twoją korę mózgową, o ile w ogóle takową posiadasz).

Pozdrawiam anyway.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »