NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
RMF Maxxx opinie,
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:35  
Cytuj
Rozumiem, że "inteligentne" obrażanie jest cacy. Mnie nie można obrazić, bo znam swoją wartość. Nie jestem letni, nie jestem ciepłymi kluchami. Jestem albo zimny albo gorący. Nazywam rzeczy po imieniu i się przez to narażam wielu, ale ch.j mnie to obchodzi.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:35  
Cytuj

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:41  
Cytuj
Och jakiś Ty silny i odważny, że "narażasz się wielu". Jak dorosnę chcę zostać Maciusiem. I nie powiedziałem, że jestem euroentuzjastą. Nie znasz mnie, więc nie masz pojęcia jakie mam poglądy.
Po 1 ciepłymi kluchami nazywasz logiczne myślenie. Złote środki nie są najlepszym rozwiązaniem, ale człowiek nieraz musi iść na kompromis, takie jest życie. Jak dojrzejesz to zrozumiesz.
Po 2 po co o tym wszystkim piszesz w temacie o radiu? Bo tego najbardziej nie mogę zrozumieć. Ch*j kogo obchodzi jakie Ty masz poglądy polityczne w takim temacie? Widać Twoje ego przerosło Ciebie samego.

Proponuję moderatorowi, żeby zamknął ten temat, bo szanowny antyjewropejczyk chyba sam się pogubił i nie wie po co go założył.

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:45  
Cytuj
Tam puszczają muzykę? Myślałem, że tam lecą relacje live z trzepania dywanów na polskich osiedlach... Ogólnie to straszną kaszankę tam serwują i również u mnie to radio wzbudza reakcje obronne...

btw, strasznie w offtopa lecicie ;>

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 20:46  
Cytuj
Na kompromis idziemy od 1989 roku. I gówno z tego wychodzi. Tak jak powiedział Wojciech Cejrowski w jednym z programów, że z głupkami (mówił o lewactwie) nie można rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.
Temat zamknąć i pisać poprawne politycznie głodne kawałki. Żeby się nikomu nie narazić smiech2

CYTAT
Tam puszczają muzykę? Myślałem, że tam lecą relacje live z trzepania dywanów na polskich osiedlach... Ogólnie to straszną kaszankę tam serwują i również u mnie to radio wzbudza reakcje obronne...


Nie wiem czemu, ale jak to leciało w samochodzie to mnie szlag chciał trafić i kazałem stację zmienić na inną, dowolną. Nie chcieli. To w końcu całkiem radio wyłączono. Ta muzyka tam nadawana wydziela jakieś dziwne wibracje, które powodują rozdrażnienie. Na trzeźwo nie da się tego słuchać.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 21:09  
Cytuj
Mógłbym ciebie wkurzyć - palnąć tekst o tolerancji i udowodnić, że należysz do kontrkultury. A jednak napiszę własną opinię na temat stacji RMF MAXXX.

Muzyka dla gimnazjalistów, lal i imprezowiczów. Klimaty dance z mocnymi uderzeniami i pop z domieszką hip-hopu (imię piosenkarki feat. pseudonim rapera). Gimnazjaliści podniecają się taką muzyką, a w niektórych szkołach słuchanie czegoś bardziej ambitnego to wstyd/obciach/przypał.

Plusy:
+ Inne klimaty niż w zwykłym RMF (ile można słuchać tego samego)
+ Nie da się zasnąć przy takiej muzyce
+ Jest bardziej ambitna od tej dyskotekowej

Minusy:
+ Brak innej alternatywy niż RMF, ZET, RMF MAXX...
+ Kierowana głównie do gimnazjalistów (nie przepadam za muzyką taneczną)
+ Monotonny repertuar (zakres mocno ograniczony)
+ Słuchają takich stacji, bo nie znają innej muzyki (na tym zależy koncernom)

Słuchałem RMF MAXXX tylko raz - głośno w busie - taka jazda mi się podobała. Lepiej, żeby cokolwiek leciało z głośników niż nic, a w tym przypadku mógł być i RMF MAXXX umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2011r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
+ Nie da się zasnąć przy takiej muzyce

ja zasypiam od bardzo dawna bez problemu z maxxxem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 08:17  
Cytuj
Uuuuuwielbiam maxxaa , najlepsza muzę tam puszczają umiech) POLECAM!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 6 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 15:58  
Cytuj
TEz slucham tylo Maxxa bo maja najlepsza muzyke, jedynie co mnie denerwuje to ten program poranny w ktoryms cos mozna wygrac.

Limit
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 25 Maja 2009r.
Skąd: Żelazowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 17:38  
Cytuj
Jeden lubi naćpanych szarpidrutów, drugi techno a a trzeci disco polo. Każdy ma prawo słuchać czego mu się żywnie podoba i nikt nikomu nie każe słuchać tej czy innej stacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 20:20  
Cytuj
Radio dla najmniej wymagającego słuchacza, to samo rmf fm, zet, leliwa i wiele innych. Muzyka ta sama w kółko i wiadomości i mnóstwo reklam. Radia bez audycji i normalnego głosu mówionego, głupie żarciki o pogodzie, spadającym ciśnieniu, korkach na ulicy, kawie, konkursy na które nie trzeba znać odpowiedzi - wystarczy że pamięta się jak się ma na imię

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 21:43  
Cytuj
Nie trzeba nawet znać imienia. Wystarczy zadzwonić. Takie konkursy są we wszystkich popularnych stacjach. Problem w tym, że nie ma alternatywy! RMF, ZET, Eska, Złote Przebije, 1, 2, 3, Euro, co więcej?

Czasami lecą ciekawsze utwory, dlatego wolę słuchać radia w autobusie z głośników niż zapętlać listę odtwarzania z odtwarzacza w komórce ze słuchawek. Apeluję do kierowców - włączajcie radio i zwiększcie głośność! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 21:46  
Cytuj
Legalnie nie wolno kierowcom grać głośno, jeśli nie zapłacą ZAiKSu smiech2 Tak samo w knajpach, u fryzjera, w sklepie.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2011r. 21:52  
Cytuj
Ale macie problem. Jest alternatywa. Polskie Radio pr1, 2, 3, 4, radio Maryja, radio Kielce, nawet radio Rzeszów u nas czasem odbiera. Nie musicie słuchać RMF, Zet i RMF Maxxx. Nie opowiadajcie głupot, że nie ma alternatywy bo to oznacza że jesteście bardzo ograniczeni i musicie mieć wszystko podane na tacy. Sami nie potraficie wcisnąć przycisku na radiu i wyszukać innej stacji?
Polecam czwarty wymiar w czwórce i generalnie 4 program polskiego radia.



Przypominam, że temat jest o stacjach radiowych i RMF Maxxx.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2011r. 00:27  
Cytuj
CYTAT
Ale macie problem. Jest alternatywa. Polskie Radio pr1, 2, 3, 4, radio Maryja, radio Kielce, nawet radio Rzeszów u nas czasem odbiera. Nie musicie słuchać RMF, Zet i RMF Maxxx. Nie opowiadajcie głupot, że nie ma alternatywy bo to oznacza że jesteście bardzo ograniczeni i musicie mieć wszystko podane na tacy. Sami nie potraficie wcisnąć przycisku na radiu i wyszukać innej stacji?
Polecam czwarty wymiar w czwórce i generalnie 4 program polskiego radia.

[

Mają problem,mają...Słucham aż/tylko PR Jedynki,Trójki i czasem Czwórki.
Leci inna muzyka i mają inny styl prowadzenia audycji.Dodatkowym atutem są ciekawe audycje i programy informacyjne.Teraz to już pierdzielę jak morały jak old big moher,ale udzieliło mi się się od Andrzejka i jego Radia Dziewica...Radio to "dobrze odbiera",a ja i tak mam niewiele w posiadaniu...

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 16:22  
Cytuj
RMF Max to jedna z najgorszych rozglosni radiowych, puszczaja tam ta sama kaszane co w mtv i vivie , ja slucham tylko Czwórki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 16:30  
Cytuj
Też słucham Czwórki, ale czasem za dużo gadają a za mało grają umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 16:31  
Cytuj
Ostatnio słucham w nocy jak leżę TOK FM. Czasami Radia Maryja. Lubię jak gadają. Muzykę znam na pamięć.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 16:34  
Cytuj
Dawniej, dużo słuchałem radia - szczególnie RMF-u i Leliwy.
Teraz - tylko jak jesteśmy z żoną w górach, czatujemy na prognozy pogody i fajną muzykę - o którą w komercyjnych stacjach generalnie trudno - co się porobiło z ta muzyką?????

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 18:37  
Cytuj
Czestmir, fakt czasami za duzo gadaja, chociaz mozna trafic na calkiem ciekawa audycje, jezeli chodzi o muzyke, to Czworka jest bezkonkurencyjna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 19:36  
Cytuj
Fakt, duzo gadaja w Czworce, ale czesto jest to bardzo ciekawe umiech A muzyka... roznie, niestety to juz nie jest to samo co BIS lub Euro, a szkoda. Jednak mimo to pozostaje moja ulubiona stacja umiech

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 20:37  
Cytuj
Dla mnie RMF Maxxx jest najlepszą stacją w radiu ; ))
Kawałki na czasie, dobra ekipa siedzi, inne stacje to denna muzyka ; ))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 07:52  
Cytuj
Najlepsza muzyka to radio Leliwa, zwłaszcza że grają muzykę różną i w całości. Jak ktoś lubi szanty to mają fajną audycję po 22 w czwartki.Dla bardziej wymagających to jest Czwórka. Ciekawe rozmowy są też w Radiu M., po 22, tylko trochę stronnicze politycznie ale nie tylko. Pozostałe stacje to sieczka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 20:21  
Cytuj
Z Leliwy cenię sobie starą muzykę. Tak mało jej leci w eterze ogólnie. Tylko jakieś Lejdi Gagi i alejandro czy coś takiego. Szkoda, że nie ma u nas Złotych Przebojów.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 13:14  
Cytuj
Już kiedyś pisałem o tym przy innej okazji, ale są radia internetowe i można naprawdę słuchać czego dusza pragnie. Osobiście polecam Screamer radio, bo lubię muzykę rockową i ogólnie pojętą muzykę gitarową. Nasze rozgłośnie niestety nie polecają na naszym terenie nic innego jak tylko pop.
Teraz leci mi z głośnika Radio Ulicznik i Kasia Nosowska.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 13:30  
Cytuj
RMF Maxx ma muzykę do bani. 20 kawałków zapętlonych i tyle. Już planeta.fm 10 razy ich przebija nie mówiąc o niemiecki Sunshine Live gdzie grana jest naprawdę porządna muzyka elektroniczna. A najlepszym radiem ogólnie jest BBC 1 gdzie można posłuchać dobrej muzyki i ciekawych rozmówumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »