NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
komputerowe badanie auta,
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 14:11  
Cytuj
interesuje mnie gdzie w stw można wykonac takie badanie fiata punto I w miare dobrej cenie. mam problem z elektryką i czy takie badanie wykaże usterke. dziękiumiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 14:11  
Cytuj

Errare humanum est.
 
 
 
 
~~menn
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 14:19  
Cytuj
Elektryką ? Sprecyzuj bardziej.. Podpięcie pod kompa nie wykarze np. przebić na kablach a to też elektryka. No chyba że chodzi ci o problemy z systemami np ABS, poduszki powietrzne, czy elektroniczne usterki silnika lub podzespołów. Najlepiej pojechać tam gdzie mają złącze, program pod punciaka czyli do FIATa, ale można też do Hamery na LOK "najlepszy elektronik w stali" jak go znasz dobrze.. bo tak robi przekręty na częsciach (ich cenach) Polecam zaopatrzyć się we własny interfejs to kwestia około 300 zł nawet a jaka oszczędność na przyszłość. Sporo osób na stalowej ma własne kompy z programami i łączami trzeba znąc jezyk

 
 
 
 
~~doradca
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 14:29  
Cytuj
Na allegro kup se interfejs za 20zł z przesyłka będzie kosztował 35 zł i bedziesz miał super tanio i super zrobione bo sam sobie zrobisz.

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 16:13  
Cytuj
Jeśli chodzi o elektrykę w samochodzie polecam Pana Chamerę. Ma firme Matex w Stalowej Woli. Samochodzik stał dwa tygodnie u innego mechanika elektronika i nic. A ten właśnie Pan w półtora dnia się z nim rozprawił.Także ja osobiście polecam.
Stalowa Wola, ul. Energetyków 5, tel. 015 8449633okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ciotka
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 16:23  
Cytuj
Moi znajomi, sąsiedzi prawie cała moja rodzina ostatnio moja ciotka ze sląska tez juz ma interfejs siedza wieczorami i tylko diagnozuja diagnozuja potem kupuja czesci montuja i znowu diagnozuja .Mój wójek lat 58 to sie przez ten interfejs do samochodówki przy hucie zapisał.A dziadek to powiedział, ze do konca zycia bedzie trabanta swojego przez interfejs diagnozował bo jak miał koło przebite to podłaczył se wtyczke i zaraz mu pokazało które koło.Więc wystarczy mieć FEJSA i kazdy ma po problemie ze swim cackiem.

 
 
 
 
~~menn
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chodzi o elektrykę w samochodzie polecam Pana Chamerę. Ma firme Matex w Stalowej Woli. Samochodzik stał dwa tygodnie u innego mechanika elektronika i nic. A ten właśnie Pan w półtora dnia się z nim rozprawił.Także ja osobiście polecam.
Stalowa Wola, ul. Energetyków 5, tel. 015 8449633okgood


Tak tylko żebyś ty wiedział co on nie wyprawia.. To przekrętas jest i radzę dobrze sprawdzać sobie wcześniej części zamienne których użył czy aby naprawde nowe i w tej samej cenie..

 
 
 
 
~~PAN SAMOCHODZIK
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 12:59  
Cytuj
I CO TAM U FEJSÓW??

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »