NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Striptiz na imprezę - ile i gdzie?,
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2011r. 10:39  
Cytuj
Mam pytanko czy w Stalowej można wynająć na imprezę striptizerkę i ile kosztuje taki jednorazowy występ? Czy Flamingo świadczy takie usługi? A może ktoś ma jakieś namiary na taką Panią?

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2011r. 10:39  
Cytuj

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2011r. 11:38  
Cytuj
Jak nie jesteś za tłusta to chętnie popatrzymy na Twoje wyczyny tylko daj znać kiedy i gdzie umiech

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2011r. 12:27  
Cytuj
Ludek no niby to nie głupi pomysł smiech2 ale wolałabym, żeby to był profesjonalny występ a nie amatorski smiech2

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Kwie 2011r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Ludek no niby to nie głupi pomysł smiech2 ale wolałabym, żeby to był profesjonalny występ a nie amatorski smiech2


Czasami amator jest lepszy niz zawodowiec.Po prostu przykłada się lepiej do tego co robi,a zwykle robi to dla przyjemności.

I jeszcze jedna uwaga.Nigdy nie łącz pracy zawodowej z przyjemnością,bo każda z nich razem, jest połową tego czym byłaby z osobna.Osobiście jestem amatorem amatorek.
No to kiedy seas?

Co z odpowiedzią na pytanie Bezrobotnej?

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2011r. 14:49  
Cytuj
oj widzę, że nikt mi nie pomoże. Ja pytałam serio a wy mi tu z amatorszczyzną wyjeżdżacie i z żartami. No trudno impreza będzie musiała obejść się bez striptizu.

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »