NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dr. Zeman wizyta prywatna i USG za ile na oś. Ogr?, Dr Zeman wizyta prywatna i USG za ile?
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 15:11  
Cytuj
Witam wszystkich. Chciałabym uzyskać informacje odnośnie ceny wizyty u doktora Zemana na oś. Ogrody. Jestem w ciąży( 8 tydz) i lekarz do którego chodzę, ostatnimi czasu stał się , że tak powiem delikatnie mało pomocny... chciałabym pójść do dr Zemana prywatnie zbadać się i zrobić USG czy ktoś może mi napisać w jakiej cenie może się ta wizyta mieścić? z góry dziękuję za odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 15:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 15:39  
Cytuj
ja jakiś czas temu chodziłam do niego i płaciłam za usg 60 zł a za wizytę 50 zł , fakt to było kawałek temu więc i ceny pewnie poszły w górę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 16:09  
Cytuj
wizyta teraz kosztuje 60 zł a USG 80 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 16:21  
Cytuj
dziękuje ślicznie za tak szybką odpowiedź a czy Pan doktor jest na tyle sympatyczny, że można mu bez problemu powiedzieć o swoich problemach z ciążą i obawach? pytam o to bo "mój" Pan doktor wszystko skwitował "tak ma być a USG zabraniam na razie robić".....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 17:05  
Cytuj
Ja ostatni raz u dr Zemana byłam w listopadzie i za samo USG płaciłam 100zł. To był początek ciąży wtedy dr Zeman poinformował mnie, że przy każdej wizycie będzie robione USG. Trochę mnie to zdziwiło. A jeśli chodzi o to czy jest sympatyczny to tak i to bardzo nie ma myślę że nie powinnaś mięć żadnego problemu żeby mu o wszystkim opowiedzieć. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 17:47  
Cytuj
spokojnie możesz mu powiedzieć o obawach i zapytać jeśli chcesz coś wiedzieć i napewno odpowie


a co do doktora "tak ma być" to pewnie chodzi o Pana Z. innego, który według mojej opinii nie jest lekarzem godnym zaufania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
dziękuje ślicznie za tak szybką odpowiedź a czy Pan doktor jest na tyle sympatyczny, że można mu bez problemu powiedzieć o swoich problemach z ciążą i obawach? pytam o to bo \"mój\" Pan doktor wszystko skwitował \"tak ma być a USG zabraniam na razie robić\".....



Doktor Zeman jest bardzo miły i kompetentny, można mu o wszystkim powiedzieć umiech nie lepiej chodzić do niego do przychodni ? na usg jak da skierowanie to będzie za darmo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 06:56  
Cytuj
pierwszą wizytę chciałabym załatwić sobie prywatnie z czasem na pewno ( jak tylko wszystko będzie dobrze) będę chodzić do przychodni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 10:27  
Cytuj
A gdzie przyjmuje w przychodni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 11:49  
Cytuj
na NFZ przyjmuje w Przychodni przy Szpitalu tylko jeden dzień w tygodniu bodajże w środę także jak chcesz na NFZ to już śmigaj się zapisać bo z tego co pamiętam to jakieś dwa miesiące się czeka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 12:04  
Cytuj
dzięki. to za długo żeby czekać w takim razie pójdę prywatnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 12:46  
Cytuj
teraz możesz iść prywatnie jak na pierwszy raz a między czasie to się zapisz do przychodniumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 13:03  
Cytuj
uuuu to w przychodni pod szpitalem nie ma pierwszeństwa wizyty pani w ciąży? w ambulatorium panie w ciąży są rejestrowane na następny tydzień po telefonie...a panie nie w ciąży na przyszłe miesiące :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 16:16  
Cytuj
o widzisz tego to nie wiedziałamumiech wiem że lepiej zapisać się w szpitalu osobiście bo ciężko się dodzwonić ale warto spytać czy kobitki w ciąży muszą tyle czekać na wizytęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »