NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
tvk diana - bbc entertaiment, tvk diana - bbc entertaiment
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 14:36  
Cytuj
Zauważyliście, że bbc entertaiment zniknął z kablówki w jego miejsce pojawił się universal chanel. Szkoda fajny program był top gear można było oglądnąć. A tvk diana jak zwykle cichaczem bez żadnego info - na ich stronie w liście programów dalej jest bbc entertaiment.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 14:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 15:02  
Cytuj
Ciesz się, że nie masz Stelli - nie dość, że ubogie programy to nic nowego nie dodają.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 15:19  
Cytuj
Co tam BBC ważne żeby nie ruszyli mojego kanału Romantica.

Powinni przed takimi decyzjami ankietę zrobić a wcześniej poinformować o niej na swoim kanale. No ale czy ktoś tu się liczy z abonentami...

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 18:15  
Cytuj
BBC Entertainment nie zniknął z ich oferty.
Jest nadal dostępny w systemie tv cyfrowej.

Tylko w systemie tv analogowej został zastąpiony przez
filmowy Universal Channel.
W cyfrze dodali Universal jako kolejny program.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 19:42  
Cytuj
Jak nie zniknął, miałem a nie mam to chyba zniknął. Co z tego, że jest w telewizji cyfrowej jak ja mam analogową. Na stronie Diany jak byk napisane jest: Telewizja -> Programy -> 40. BBC ENTERTAINMENT 439,25 S38
Ty Rubikon znowu będziesz wychwalał jaka to zajebi.ta firma z tej Diany? Po raz kolejny firma ta udowadnia, że ma klienta daleko w poważaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 20:35  
Cytuj
Rozczaruję Cię, nie będę tłumaczył jaka to ... firma.
Wiem tylko, że poszerzyli ofertę o kolejny program.
Nadają zarówno BBC Entertainment jak i nowy program -
Universal Channel umiech

Edycja :
A, że nie ma informacji na ten temat to już inna kwestia.
Zadzwoniłem do serwisu i powiedzieli, że zmiany tej
z powodów technicznych dokonali wcześniej, oficjalnie
ma ona nastąpić 1 maja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 18:37  
Cytuj
też oglądałem bbc entertainment i bardzo mi sie podobał zwłaszcza że emitują top gear , przekręty itd. jestem za tym aby wyp$#^#lić ten cały universal a w zamian z powrotem bbc entertainment. Może ktoś już wie coś w tej sprawie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 06:54  
Cytuj
W środę (2 dni temu) zadzwoniłem do bok żeby zapytać dlaczego wycofali ten program. Pani nie wie, przełączy mnie do kogoś innego - Pan też nie wiem dlaczego, to się wreszcie pytam: kto może wiedzieć? - pytanie proszę kierować do Zarządu. Napisałem e-mail na adres podany na stronie do tej pory zero odzewu. To jest zachowanie profesjonalnej firmy ? Leją na klienta po całości…

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 13:25  
Cytuj
Co prawda mam satelite i też nie mam mojego ulubionego kanału!!!Ośmieliłem się napisać w lutym do Polsatu i oto odp:

Cyfrowy Polsat informuje, że mając na uwadze oczekiwania swoich Klientów i ciągłą dbałość o wysoką jakość proponowanej oferty programowej, podjął decyzję, że nie przedłuża współpracy z BBC dotyczącej oferowania kanałów BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i CBeebies. Kanały te były dostępne na platformie do końca stycznia br.
Oferta Cyfrowego Polsatu została wzbogacona o nowe kanały: Disney Playhouse, FOX i National Geographic zarówno w wersji SD, jak i HD. W ostatnim czasie Abonenci platformy uzyskali również dostęp do dwóch nowych kanałów TLC i FOX HD. Wierzymy, że nasza dbałość o jakość oferty programowej zostanie doceniona przez widzów.

________________________________________
Szymon Rogowski
Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa
tel.: 0 801 08 08 08; fax.: (22) 356 66 77
icok_(at)_cyfrowypolsat.pl
www.cyfrowypolsat.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 15:14  
Cytuj
Apas - Ty przynajmniej odpowiedź dostałeś ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 15:16  
Cytuj
Od 1 maja br. do pakietu pełnego telewizji analogowej trafił nowy filmowy program Universal Channel. www.universalchannel.pl. Nowy program wprowadzony został w miejsce BBC Entertainment, który od tej pory dostępny jest wyłacznie w pakietach cyfrowych Telewizji Kablowej DIANA.
Universal Channel oferuje filmy i seriale pochodzące z zasobów wytworni Universal Pictures oraz innych studiów, których produkcje dystrybuuje Universal. Na antenie stacji można oglądać cieszące się olbrzymią popularnością seriale takie, jak „Dexter”, „Californication”, „Rzym”, „Rodzina Soprano”, „Prawo i porządek” oraz takie przeboje kasowe, jak „Zapach kobiety”, „Apollo 13”, „Wszyscy mówią: kocham cię”.
Propozycje Universal Channel nadawane są 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 3:00 z polskim lektorem lub w wersji oryginalnej.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 15:19  
Cytuj
Bobi126, że wycofali to ja bardzo dobrze wiem - jedno proste pytanie dlaczego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 29 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 17:46  
Cytuj
No to bierzcie TV cyfrowa - 62 zl miesiecznie za 100 programow, nieco lepsza jakosc (niewiele ale da sie zauwazyc) no i wtedy jeszcze masz analogowa za 2zl na drugi telewizor np.

Ja tak wlasnie mam i nie narzekam ;) Przerzucilem sie z samej analogowej...

Analogowe ~60 programow to 40 zl i narzekacie ze tego nie ma, tamtego nie ma... dolozyc 2 dychy miesiecznie i miec 100 programow i iles tam radiowych jeszcze na telewizorku mozna sluchac hehe ;)
Zaj****scie przydaje sie EPG - masz liste programow i napisane co leci, ile jeszcze do konca, co bedzie nastepne i krotki opis programu... szczerze polecam ta cyfrowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 18:51  
Cytuj
A ja mam eNkę a w niej wszystko, BBC i wczoraj jeszcze doszły kanały Polsatu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 20:16  
Cytuj
Maćko33 to nie chodzi o to czy analogowa czy cyfrowa ile kanałów i za ile - chodzi o to jak się traktuje klienta. A tvk diana klienta ma daleko w du.ie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 29 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 02:24  
Cytuj
CYTAT
Maćko33 to nie chodzi o to czy analogowa czy cyfrowa ile kanałów i za ile - chodzi o to jak się traktuje klienta. A tvk diana klienta ma daleko w du.ie.


Zgadzam sie ;) ale na 99% (bo nie czytalem) nie ma zadnego punktu w umowie, ze musza informowac Cie z wyprzedzeniem czy tym bardziej pytac o zdanie w sprawie zmiany czastkowych programow tv...

Ale fakt faktem - prawo to jedno, a przyzwoitosc to drugie ;) Ja wspominalem jedynie o alternatywach analogowej Diany i jej pakietu programow..

Nie przejmujcie sie ;) w Krakowie u osiedlowych operatorow (czyli jak nasza Diana czy Stella) jest jeszcze wieksza lipa za wieksze pieniadze ;)

Pozdrawiam! ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 06:19  
Cytuj
Rzeczywiście w Krakowie abonament za kablówkę był większy. Pamiętam, że zdecydowaliśmy się na starter z UPC a instalator rzucił mi hasłem, że może zostawić po poprzednikach pełny pakiet za symboliczną sumę. W Stalowej chyba takich dobrych ludzi nie ma czy się mylę?umiech

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »