NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Co jedliście 1 maja na obiad ?,
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 14:34  
Cytuj
Co jedliście lub co zamierzacie zjeść?;p
Zakładam ten temat bo zrobiłem głupstwo i przyrządziłem sobie chińszczyznę w Święto Pracy i teraz zastanawiam się czy tak naprawdę miałem na nią ochotę czy to była moja podświadomość;d

Temat czysto offtopowy więc nie wprowadzajcie tu polityki chociaż z drugiej strony zastanawiam się co jedzą w taki dzień zwolenicy PiS-u i POumiech

Pozdrawiam

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 14:34  
Cytuj

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 15:11  
Cytuj
Schaboszczak z pyrami i modra kapusta gdzieś pod łodzią w drodze do poznania.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 17:33  
Cytuj
A co mam jeść. Spałem cały dzień, bo wróciłem o 4 rano z drugiego końca Polski. Teraz sobie kupiłem jaja, w dzięki Bogu czynnych sklepach, i zrobię sobie sadzone 5 sztuk z kartoflami i sałatką ze słoika. Nic innego nie umiem gotować smiech2 Jakby wszystkie sklepy nie były czynne to bym musiał o suchym pysku do jutra czekać.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 17:37  
Cytuj
Maciuś masz lodówke, mogłeś sobie wcześniej zrobić zakupy. Nie rżnij takiej sieroty.

Jak tam jadłem makaron z sosem:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 17:42  
Cytuj
Nie umiesz czytać, że nie umiem gotować? Lodówka mi nie ugotuje. A pizzerie też pewnie nieczynne, bo bym sobie zamówił.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 18:09  
Cytuj
Maciuś ożeń sięumiech Takiego gyrosa jakiego zrobiła dziś moja żona to w życiu pewnie nie jadłeśumiech
Albo weź przykład z Andrzejka...makaron z sosem to danie nie wymagające umiejętności kulinarnych.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 18:33  
Cytuj
Rzeczywiście tak jak pisze Gustaw nie masz innego wyjścia Maciuś jak ożenić się bo się po prostu zmarnujesz.
Jeść trzeba i kropkaumiech
Inna sprawa, że warto mieć kilka ciekawych rozwiązań kulinarnych na które łatwo złapać kobiety.
Osobiście lubię coś przyrządzić ale w czasie do 30 min a okazyjnie tak raz na tydzień coś ciekawszego udaje się zrobić.

Coś czuję, że ten temat przerodzi się w casting na panią domu Maciusia lub spisem błyskawicznych potraw w 3min;d

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 18:37  
Cytuj
Póki Raviolka istnieje nic mi nie grozi umiech
Jakoś przetrwam do środy.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 18:45  
Cytuj
W tych czasach na litość może być ciężko złowić jakąś panią no ale warto próbować.

Trzeba pamiętać, że jak dobrze trafimy to mamy jeszcze opcję rezerwową na smaczne jedzonko czyli teściową;d

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 18:47  
Cytuj
Chcę być singlem. Nie nadaję się do związków. Cenię wolność. Zarówno polityczną, gospodarczą jak i osobistą. Związek to ograniczenia.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 18:51  
Cytuj
Co z Wami? Podobno to faceci lepiej gotują. Ja bym chciała mieć męża co potrafi smacznie ugotować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 18:54  
Cytuj
Ula tak między nami to podobno Maciuś dobrze gotujeumiech)

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Chcę być singlem. Nie nadaję się do związków. Cenię wolność. Zarówno polityczną, gospodarczą jak i osobistą. Związek to ograniczenia.


Maciuś , w związku również można być wolnym człowiekiem...trzeba tylko dobrze wybraćumiech

Ula28
Faceci posiadają więcej kubków smakowych na języku , dlatego mają zdecydowanie lepsze wyczucie smaku. Ale z autopsji wiem , że mają za mało czasu na urzędowanie w kuchniumiechKtoś musi przecież utrzymać rodzinę...

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 19:55  
Cytuj
Ale w związku trzeba być wiernym, a ja potrzebuję ciągłych zmian, jak roślina światła i wody. Zmiany są potrzebne dla zdrowia psychicznego.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 20:28  
Cytuj
Gołąbki. (100%domowe)

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
W tych czasach na litość może być ciężko złowić jakąś panią no ale warto próbować.

Trzeba pamiętać, że jak dobrze trafimy to mamy jeszcze opcję rezerwową na smaczne jedzonko czyli teściową;d

czyś Ty oszalał? teściową chcesz jeść ? takie stare tłuste babsko ! fuj, wolę nic nie jeść niż taką górę cholesterolu pałaszować smiech2smiech2smiech2

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 17:01  
Cytuj
Ludek pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy i jak Cię Twoja znajdzie to możesz mieć dopiero dłuższy postjezyk

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 19:44  
Cytuj
Dla starych i młodych - kiełbasa w sosie piwnym
http://www.jedzo(...)hp?id=35

xxl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 21:18  
Cytuj
Teraz mamy sezon na grilla i do jednej kiełbaski preferowane jest większa ilość piwka niż 0,5.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2011r. 04:38  
Cytuj
kaczke po smoleńsku jezyk
co za post jezyk
??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »