NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
POwski portal z cenzurą,
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 13:27  
Cytuj
Oto moja korespondencja z inxem.
Czytajcie i wyciągajcie wnioski.
Jeśli usunie, wstawię na stalówkę eu i tam będziecie mogli czytać.

Najpierw ja zadałem pytanie:

O konwaliach, o sprzęgle, o innych pierdołach można pisać, a o zjawisku biologicznym już nie?
W Polsce nigdy nie będzie dobrze, jeśli pojęcie wolności będzie obce. Pod zaniżanie poziomu można podciągnąć właściwie każdy temat i go zamknąć wg widzimisię adminów. To zawoalowana cenzura. Jedynym wyznacznikiem norm społecznych jest prawo. Jeśli ono nie jest łamane, cała reszta jest cenzurą.

Jego odpowiedź:

Zgadza się. To admin decyduje o poziomie forum. I zamyka tematy poziom zaniżające. Jeśli to ktoś nazywa cenzurą ... trudno.

Pozdrawiam
admin

Ja:

No to trzeba to opisać na forum, żeby wszyscy wiedzieli. Że jest tego rodzaju cenzura.

On:

nie trzeba. To jest jak zaznaczyłem opinia kolegi.

Pozdrawiam
admin

Ja:

To nie jest opinia tylko fakt. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.

On:

no nie. Bo to takie pisowskie myślenie kolega przedstawia. "Tak jest, bo mi się tak wydaje". Cenię własną twórczość intelektualną na różnym poziomie, ale od takiej twórczości do faktu trochę daleko umiech

Pozdrawiam
admin

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 13:27  
Cytuj

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 13:48  
Cytuj
Mnie to nie dziwi.
Ja za zamieszczenie bezczelnych bzdur wypisywanych do mnie przez "Andrzejka" i "Jacka85" - prawie dostałem bana.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 13:51  
Cytuj
Ale żeby tak jawnie kpić z kogoś, pisać o pisowskim myśleniu, potwierdzać istnienie cenzury?
Lemingom został tylko Internet i tutaj plucie jadem, bo w realu jest ich tak mało, że ich nie widać.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 13:57  
Cytuj
maciuś - pokazałeś w tym momencie dno dna publikując prywatne rozmowy. Wiesz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 13:58  
Cytuj
Kpiną jest PO-wski cenzor "Andrzejek", parasolowa ochrona "fractala" i "mośka", bezczelność "Jacka85"........
To jest "portal" oficjalnie popierający PO. Tyle.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »