NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
\"agencja reklamy\" Enigma, Opinie o tej firmie
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 00:57  
Cytuj
Witam,
Korzystał ktoś z usług tej firmy? Ja na razie się sparzyłem, nie dość, że nie potrafią nawet e-maila napisać bez błędów ortograficznych i literówek (rozszyfrować od nich wiadomość, to nie lada wyczyn), to na dodatek brak terminowości i ciężko o kontakt. A wy jakie macie opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 00:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Pamietajcie o myciu rąk po zrywaniu, i nie stawianiu ich w dostępnym miejscu dla dzieci - bo są trujące

Pierwszy raz słyszę o tej firmie. Znalazłam ich stronę z ciekawości.
Nie zamówiłabym nic u nich. Na stronie literówki, błędy...
Skoro nie chce im się porządnie nawet jednego zdania napisać to nie sądzę, żeby przykładali się do pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2011r. 22:11  
Cytuj
Ja korzystałem z usług tej agencji i wszystko było w jak najlepszym porządku. Robili mi kaseton, plakaty, wizytówki i szyld. Wszystko w terminie i bardzo ladnie wykonane. A wizytowki dostalem gratis. Polecem ta agencje w 100%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2011r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
Ja korzystałem z usług tej agencji i wszystko było w jak najlepszym porządku. Robili mi kaseton, plakaty, wizytówki i szyld. Wszystko w terminie i bardzo ladnie wykonane. A wizytowki dostalem gratis. Polecem ta agencje w 100%.

I zarejestrowałeś się na forum żeby uleczyć zszarganą opinię tej agencji, bo aż tak dobrze Ci zrobili?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2011r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
I zarejestrowałeś się na forum żeby uleczyć zszarganą opinię tej agencji, bo aż tak dobrze Ci zrobili?


Dokładnie - nie ma to jak opinia osoby, która założyła konto specjalnie po to, żeby bronić dobrego imienia firmy. I jeszcze wszystko super w 100%. Ta jasne... tyle, że ja się naciąłem i znam osobiście jeszcze 2 osoby, które z tą firmą szybko zakończyły współpracę. Niepoważni ludzie i tyle. A co do ich strony, to niestety wcześniej nie miałem okazji jej zobaczyć - faktycznie, jak bym ją obejrzał, to bym do nich nie zadzwonił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 20:24  
Cytuj
Tak, konto zostalo zalozone specjalnie po to zeby dodac komentarz. A poprosil mnie o to wlasciciel Enigmy ktory wykonywal dla mnie uslugi. Zreszta na portalu firmy.net rowniez dodalem komentarz wczesniej. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2011r. 16:09  
Cytuj
Ja proponuję wszystkim udać sie ( zwłaszcza tym niezadowolonym) do Agencji co projektowała Złote tarasy w stolicy - i minie czar rozczarowań ( no chyba jedynie podczas płacenia za usługę). Wtedy bedzie oczekiwany efekt
Wszyscy szukają tanioche ale w jakości "HD" potem narzekają i płaczą.
Dodam że nie jestem tu żadną konkurencją - sprzedaje rajstopy !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2011r. 20:42  
Cytuj
Roman

Paździoch to ty ????
jezyk
taki żarcik umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »