NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Linea Detox, Linea Detox
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2011r. 17:23  
Cytuj
witam czy morze ktoś na forum stosował tabletki Linea Detox? w internecie jest mnóstwu opinii na ten temat ale ja chce poczytać sprawdzonych opinii czekam na odp...

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2011r. 17:23  
Cytuj

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2011r. 18:27  
Cytuj
Nie wiem, nie znam się ale słowo detox kojarzy mi się z oczyszczeniem organizmu i jak na tej zasadzie to działa to polecam naturalne w 100% sposoby.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2011r. 09:49  
Cytuj
witam
tego cuda nie uzywam ale zaczolem FAST SLIM
coz efekty - jesli beda lub nie - moge podac umiech
narazie jest to 4 dzien wiec za wczesnie na opinie
pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2011r. 10:03  
Cytuj
gibi dzięki za odp pisz bo jestem ciekawa czy będą efekty...

a widzę ze linea detox ludzie w stw chyba nie uzywaja możne za droga..?

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2011r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
gibi dzięki za odp pisz bo jestem ciekawa czy będą efekty...

a widzę ze linea detox ludzie w stw chyba nie uzywaja możne za droga..?


za droga umiech - fast slim 60 tabl. - 90 zl w dobrej promocji ze tak powiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2011r. 11:59  
Cytuj
a i tak to nie działa moje drogie. W pewnej klinice gdzie robia operacje jest fajny napis na ścianie: "jezeli myślisz że możesz schudnąc za pomocą chemi masz racje - tylko tak myslisz..." i robią sporo operacji rocznie. aczkolwiek ich nie polecam

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2011r. 17:02  
Cytuj
Święte słowa Jacek85 ale inna sprawa, że działa motywująco a to już coś.
Tutaj nic nie pozostaje jak zmienić nawyki żywieniowe całej rodziny ale jak to zrobićumiech

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2011r. 21:52  
Cytuj
Godzinkę temu spotkałem znajomego którego wieki nie widziałem i się przeraziłem co się dzieje z facetami w moim wieku. Większość no może przesadzam ale w okolicach połowy znajomych ma brzuszki al'a ciąża. W różnych ankietach przeprowadzanych w UE tak widzą Polaków inne narodowości czyli brzuchaci i zarośnięci mężczyźni a i chyba tam też puszka piwa była. Nie wiem czym to jest spowodowane ale chyba już tak musi być;d

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2011r. 10:45  
Cytuj
wiadomo ze tabletki nie odchudzają tylko pomagają w tym trzeba ćwiczyć i zmieni nawyki żywieniowe....prawda jest taka ze masa ludzi teraz jest otyła ludzie jedza niezdrowo i tanie produkty co więcej konserwantów jest niż czegokolwiek

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2011r. 17:15  
Cytuj
Zawsze na pierwszym miejscu jest odpowiednie odżywianie a dopiero później ćwiczenia a takie tabletki czy inne specyfiki oprócz tego, że działają motywująco to tak naprawdę mają więcej minusów.
Nie tak dawno przybrało mi się na wadze do prawie 110 kg i tłumaczyłem sobie pracą której chciałem się poświęcić i spożywałem tam dwa obiady z których ten drugi zamawialiśmy sobie za kasę firmy. Specjalnie nie było po mnie tego widać i nikt nie mógł uwierzyć w moją wagę a dla mnie wśród znajomych był to powód do śmiechu i dobrze mi z tym było.
Teraz jak przypomnę sobie jak się odżywiałem czy spędzałem wieczory z drugą połówką na leżąco przed TV wśród chipsów, coli czy zamówionej pizzy aaa i jeszcze często frytkownica chodziła…;d
Nagle życie mi się zmieniło i wziąłem się za siebie i dość szybko zszedłem do 80 kg co nawet przy moim wzroście było o kilka kg za mało ale wtedy dopiero uczyłem się zdrowego odżywiania czy możliwości własnego organizmu.
Początkowo dużo błędów robiłem ale już na starcie wyeliminowałem rzeczy których nie powinienem jeść. Siedziałem na różnych forach i sporo czytałem o odżywianiu i ćwiczeniach aż z czasem już wszedłem w takie nawyki, że już nie mogę inaczej żyć i to mnie bardzo cieszy.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2011r. 11:28  
Cytuj
dziku brawo za wytrwałość...ja warze 56 kg przy wzroście 167 ale chce 50 ważyć wiec te 6 kg muszę zrzucić....

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 11:37  
Cytuj
stosuje line detox 2 tydzien i 2 kg mniej jednak cos działaja zobaczymy dalej ...a ktos z was jeszcze moze stosuje te tabletki????

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 14:33  
Cytuj
Witam stosuje te tabletki od miesiąca jednak nie zauważyłam dużego spadku wagi ale jesli ktos ma problem z chodzeniem do ubikacji to te tabletki sa bardzo pomocne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 15:42  
Cytuj
a ja proponuje grejpfruty, sama stosowałam przez okres 2 tygodni i schudłam 9 kg.
miksowałam obrane grejpfruty (2-3 szt z tym białym miąższem co jest pod skórką) i wypijałam po filiżance przed jedzeniem 30 min( taki gęsty sok) i po jedzeniu tez filiżaneczkę tylko już sok z wodą. Nie dość ze udało mi się schudnąć to jeszcze super oczyściłam organizm umiech ale nie jest to super dieta dla ludzi z chorymi żołądkami. jeśli ktoś jest zainteresowany może spróbować umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 18:11  
Cytuj
AjsikJadziam mogę zapytać o szczegóły tej diety?
napisałam na priv.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 21:20  
Cytuj
ja też proszę o szczegóły tej diety..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2011r. 13:42  
Cytuj
drogie Panie odpisałam na wiadomości umiechmam nadzieje, że i wam to pomoże u mnie się udało i za jakiś czas znowu spróbuje w ten sam sposób oczyścić organizm umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2011r. 14:50  
Cytuj
Aż 9kg w 2 tygodnie to strasznie dużo. Nie wystraszyłaś się, że aż tak Ci waga spadła?
Po tym czasie jak już Ci się grejpfruty skończyły waga nie podniosła się?

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2011r. 15:19  
Cytuj
te 9kg, to kilogramy które miały spaść ( pozostałość po ciąży ) a po diecie , która nota bene nie stosowałam pierwszy raz nie bałam się powrotu wagi bo jestem osobą systematycznie ćwiczącą umiech chodzę na aerobik i prowadzę aktywny tryb życia umiech poza tym nie odżywiam się śmieciowo umiech tak jak pisałam nie dla wszystkich te grapefruity umiech ale mi się udało i wszystko było ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 19:10  
Cytuj
napisz do mnie także szczegóły ...proszę

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2011r. 21:57  
Cytuj
AjsikJadzia
Ja tez bardzo proszę o szczegóły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 14:05  
Cytuj
Ludzie nie kupujcie żadnych tabletek na odchudzanie - bo to nie działa ! a jeżeli działa to kosztem zdrowia - nie ma nic za darmo na zgubienie wagi (wątpliwe) chwilowo pomoże a na wątrobe zaszkodzi - a później waga wróci (efekt jojo) , pieniążków nikt wam nie zwróci a bóle żołądka pozostaną !
Każde tabletki mają na celu wywOłać u was efekt placebo (patrz w google) - czyli łykacie jakiś SHIT i wydaje wam się ,że schudniecie, dokładacie diete i więcej ruchu (co jest strikte przyczyną spadku wagi) i przypisujecie całą zasługe tabletkom :-) JEST JESZCZE LATO ! ...idźcie pobiegać...ZMIEŃCIE MENTALNOŚĆ !
Powiedzcie sobie ,że w tydzień schudniecie 10 kg ! i dążcie do tego ! po tygodniu wejdziecie na wage i zobaczycie ,że schudliście tylko 1kg...ale gdybyście założyli ,że chcecie schudnąć tylko 1kg w tydzień to byście sie obijali i przytyli jeszcze ze 2kg
Kto mierzy w księżyc ,to nawet jeśli spudłuje znajdzie sie pośród gwiazd !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 14:22  
Cytuj
ja 4 dzień piję Aqua Slim oraz jestem na diecie 1000 kcal no i oczywiście ćwiczę.W pierwszych 2 dniach czułam się okropnie,wiecznie głodna.Dzisiaj jest już ok umiech Mam nadzieję ze dam radę i nie rzucę się na jakieś łakocie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 15:30  
Cytuj
Ja jestem na Dukanie umiech 5 dzień dopiero, a przede mną jeszcze 6kgumiech W tamtym roku byłam również na tej diecie. 8kg w 2 mc, przestałam stosować z dnia na dzień, do tej pory jedynie 1 kg przytyłam umiech Więc teraz rozpoczęłam od nowa i z niecierpliwością patrzę na wagę kiedy wskaże 55 jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2011r. 18:57  
Cytuj
Każdy, kto zrzuca więcej niż 2 kg na miesiąc sam sobie szkodzi, bo wcześniej czy później odwróci się to przeciwko wam. Każdy dobry dietetyk to potwierdzi i przeczytać o tym można w wielu dobrych źródłach. Także odradzam "łapczywość" na szybkie zrzucanie. Z resztą pierwsza faza to zawsze spadek masy ciała o wagę traconej z organizmu wody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »