NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Fryzjer NAJLEPSZY, jestem bardzo zadowolna
Posty: 1
Dołączył: 13 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2011r. 20:20  
Cytuj
dzis bylam u fryzjera, PANA. umiech cos cudownego. rece mu chodzily jak maszynce umiech profesjonalne strz, dokladne zrozumienie moich potrzeb. fryzjer pierwsza klasa

pozdrawiam Dorota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2011r. 20:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2011r. 21:48  
Cytuj
co to za kryptoreklama ???
do wywalenia jezyk

ps. jak ktos kochanke bedzie tak reklamowal , czy kochanka, to moze zostac jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2011r. 21:51  
Cytuj
fryzjerzy są najgorsi z kryptoreklamą. Ale póki nie ma drugiego konta z tymn samym ip i potwierdzającego w/w tekst mamy lipe.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 21:23  
Cytuj
Najlepszy fryzjer jest koło Urzędu Miasta - Pan Waldek !!
Miła atmosferka , pogadanko , TV, ustalone godziny strzyżenia w/g klienta !! 10000000000 % poparcie !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 21:42  
Cytuj
a ja polecam studio stylizacji fryzur i stylistkę Magdalenę Błażowską w Rzeszowie na ulicy kolejowej umiech Ale tylko ją. Reszta ... na poziomie jak wszędzie. Czyli na żadnym poziomie.

U niej pełen profesjonalizm !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2011r. 15:09  
Cytuj
A ja nie polecam żadnego fryzjera. Dlaczego? Prawie wszystkie zakłady to jedna wielka ściema...najlepsze są panie stażystki, które eksperymentują na naszych głowach co nie kończy się dobrym efektem. Większość z nich nie potrafi nic a właścicielki zakładów bez zadnego strachu oddają głowy klientek w ich ręce...co chyba nie jest najlepszym rozwiazaniem dla zakładu....ale mniejsza z tym...to jest jeszcze najmniej odpychające...

Najbardziej co mnie razi we WSZYSTKICH zakładach to syf!! Nawet jeśli nie widać go naszym okiem...po dogłębnym przyglądnięciu się...a jednak. Brak dezynfekcji...każdego klienta "obmiatają" pedzelkiem..co nigdy wody ani dezynfekcji nie widział...szczotki, grzebienie...hmmmm tu już nie ma potrzeby, prawda? A nożyczki? po co?
W Salonie fryzjerskim zagwarantowaną masz CHOROBE GŁOWY SKÓRY..itd...



Więc tak naprawdę na dezynfekcje nie ma co liczyć a na gratisy w formie jakiegoś grzyba na głowie ojjj takkkk...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Cze 2011r. 15:33  
Cytuj
A ja polecam Nefri na Siedlanowskiego.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 5 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2011r. 17:40  
Cytuj
A co powiecie o metamorfozie? Byłem tam ostatnio i bardzo dobrze scinają. ceny no może nie aż takie konkurencyjne, ale mają fajne propozycje fryzur.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 11:30  
Cytuj
CYTAT
A co powiecie o metamorfozie? Byłem tam ostatnio i bardzo dobrze scinają. ceny no może nie aż takie konkurencyjne, ale mają fajne propozycje fryzur.



czesałam się tam do ślubu...szczerze....za te pieniądze...tragedia. Uczesała mnie kobiecina OKROPNIE!!!!
jesli chodzi o malowanie włosów ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 11:35  
Cytuj
A ja do ślubu polecam w białym domu chyba właścicielka. Poza tym w Stalowej nie trafiłam na dobrego fryzjera. Andrzejku dlaczego polecasz Nefri uzasadnij proszę jak możesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 12:06  
Cytuj
Chodzę tam razem z córką. Fachowa i miła obsługa. Nigdy nie było żadnych problemów. Wcześniej się zawsze umawiam. Co do cen się nie wypowiadam bo nie wiem czy tanio, czy drogo. Dla mnie najbardziej liczy się efekt.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
A ja do ślubu polecam w białym domu chyba właścicielka. Poza tym w Stalowej nie trafiłam na dobrego fryzjera. Andrzejku dlaczego polecasz Nefri uzasadnij proszę jak możesz.


Jak masz na myśli ten salon GABRIEL to jest dopiero porażka. Właścicielka sporadycznie tam obcina włosy ale jak kiedyś słyszałam jak nawija w trakcie to straszne. Jakaś powalona baba, a ceny mają warszawskie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 12:40  
Cytuj
Nie mam na myśli Gabriel - tam rzeczywiście porażka - drożej niż w Warszawie a efekt okropny - raz ściełam włosy i od tej pory zapuszczam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2011r. 13:22  
Cytuj
Dorrra napisała:
CYTAT
dzis bylam u fryzjera, PANA. umiech cos cudownego. rece mu chodzily jak maszynce umiech profesjonalne strz, dokladne zrozumienie moich potrzeb. fryzjer pierwsza klasa

pozdrawiam Dorota.

PITUCH się oburza, że to kryptoreklama.
Nie uważam, żeby to była kryptoreklama. Nie pada tu ani nazwa salonu, ani nazwisko pana fryzjera. Myślę, że Dorota chciała tylko podzielić się swoją radością. Cieszymy się razem z niąsmiech2

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 05:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A co powiecie o metamorfozie? Byłem tam ostatnio i bardzo dobrze scinają. ceny no może nie aż takie konkurencyjne, ale mają fajne propozycje fryzur.



czesałam się tam do ślubu...szczerze....za te pieniądze...tragedia. Uczesała mnie kobiecina OKROPNIE!!!!
jesli chodzi o malowanie włosów ok.


Ja tez nie polecam.

Poszlam tam podciac wlosy. Pani obciela moje dlugie, geste, krecone wlosy tak, ze po wysuszeniu moje loki siegnely mi do wysokosci uszu tworzac cos w rodzaju miotly. Jeszcze nigdy nie bylam tak wsciekla...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 09:39  
Cytuj
Heheh a ja jestem prawie łysy ale mam swoją ulubioną fryzjerkę jezyk
Moja żona nigdzie indziej nie chce iść umiech
Zresztą nie puściłbym jej do innego zakładu ze względu na efekt końcowy ale i cenowo mi tam pasuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »