NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Ile kosztuje malowanie AUTA, tak jakw temacie
Posty: 15
Dołączył: 1 Wrz 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 17:05  
Cytuj
chciał bym się dowiedzieć ile kosztuje pomalowanie auta z wierzchu no na kolor czarny metalik sciana

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 17:05  
Cytuj

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
 
 
 
 
~~gda
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 17:24  
Cytuj
porządne malowanie całego auta (ktorego cena rynkowa jest ponizej 100 tys), ze zmianą koloru - które nie ma jakiejś wartości sentymentalnej czy coś w tym stylu jest nie opłacalne.

lakierowanie całego auta to rozebranie go na czesci pierwsze ... zmudne przygotowanie i lakierowanie, maluje sie w tedy nawet srobki (te lakierowane), by nie bylo widac ze odkrecane.

 
 
 
 
~~Lakiernik
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
chciał bym się dowiedzieć ile kosztuje pomalowanie auta z wierzchu no na kolor czarny metalik sciana


Powiedz dokładnie czy pedzlem MALOWANIE czy włkiem MALOWANIE bo to zasadnicza róznica??

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 1 Wrz 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 20:55  
Cytuj
e no co wy przecież ludzie malują auta mi chodzi tylko o pomalowanie auta z zewnątrz bez lakierowania śrubek
auto ma wartość 11 tys

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 21:57  
Cytuj
za sensowne pomalowanie zaplacisz ze 4k+ :] pomalujesz zalejesz do pelna i podniesiesz wartosc o polowe bez sensu :] lepiej zmienic auto

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gosc
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 11:22  
Cytuj
Zmiana koloru na zewnatrz przy mettalicu z przygotowaniem około 2600 zł, srodek z rozebraniem drugie tyle.
Pozatym mówimy o kolorze czarnym który trzeba długo grzać w komorze tego w stodole nei zrobisz profi.
Pamietaj ze czarny lakier trzeba umiec połozyc a koszty sa naprawde duze mysle ze przy wartosci auta 11 tysiecy na malowanie musisz wydac około 5,5 tysiaca żeby to sie po roku nie rozpadło.
Proponuje sprzedaz auta kupno takiego samego tyle że czarnego i oddac do pomalowania z zewnatrz bezbarwnym z dodatkiem mettalicu i da ten sam efekt. a takie malowanie to 1500 zł

 
 
 
 
~~ess
ff
Wysłany: 26 Lut 2019r. 08:55  
Cytuj
Zawsze możesz próbować zrobić to samemu, jeśli masz garaż. Znam też takich co malują na powietrzu, ale łatwo wtedy o jakieś przyklejone pyłki itp.
Są dostępne teraz takie szybkoschnące lakiery, jak te http://www.klakiernik.pl/pl/c/Lakiery-samochodowe/274 one nawet dają radę. Trochę przy tym się trzeba namęczyć, ale to duża oszczędność. Ja malowałem sobie tylko nadkole, więc mniej pracy ale i tak nie było tak trudno.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »