NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
chcę solidnej oceny mojej pracy,
Posty: 25
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2011r. 22:14  
Cytuj
Witam chcę aby ktoś z internautów wypowiedział się na temat tego co zrobiłem czy wam się podoba czy nie
proszę o szczere wypowiedzi

zapraszam do oglądnięcia zdjęć i wyrażenia opinii

zdjęcia znajdziecie pod zakładką galeria zdjęć Rozwadów Rozwadów 2

oto link do strony

http://tmsun(...)jec.html

umieszczam adres mojej strony by wiedzieć jakie są zdania na temat mojej pracy, nie jest to reklama lecz sprawdzenie samego siebie

uważaj o co prosisz bo się spełni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2011r. 22:14  
Cytuj

uważaj o co prosisz bo się spełni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 06:02  
Cytuj
Nie jestem zawodowcem ale trochę się znam -zrobiłeś kamieniołomy z małego ogrodu.Zapewne drogo wyszło ale poznaje właściciela ogródka i ciszę się , że w końcu nie on ale jego ktoś oskubał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 06:37  
Cytuj
nie rozchodzi się o właściciela
ogród jest nie skończony (nie wzeszła trawa)
dlatego może wydawać ci się kamieniołomem

uważaj o co prosisz bo się spełni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 07:39  
Cytuj
diabeł tkwi w szczegółach, a to są zbyt małe zdjęcia by było można coś dojrzeć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 08:42  
Cytuj
Nie to wcale nie jest reklama ;) Niezły pomysł z tą oceną pracy. Przechytrzyłeś admina i masz reklamę za darmo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 08:57  
Cytuj
Kursor jest na tyle irytujący, że długo tam nie wytrzymałam.
Po jest oczywiście lepiej ale bez rewelacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 09:06  
Cytuj
Nie podoba mi sie, ale nie tyle robota co sam plac. Ciężko cokolwiek zrobić na takim placyku

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 11:20  
Cytuj
- po pierwsze - to jest nieudolna próba zareklamowania się.
- po drugie, to ochydne "ogrody" na styl angielski, gdzie ludzie mają metr na metr ziemi i próbują pogodzić zamiłowanie do betonu i łysej ziemi
- po trzecie więcej betonu niż gruntu i znikoma ilość zieleni.

Klaustrofobiczna Ochyda

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 11:27  
Cytuj
Panowie, po pierwsze to jak nie chcecie stracić klientów oglądających waszą stronkę to usuńcie od razu ten głupi latający tekst. Przez ten niepotrzebny "wodotrysk" nic nie da się oglądnąć na tych zdjęciach ( tekst rozprasza na maxa).
Po drugie to lecicie tutaj reklamą...(słaby kamuflaż)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 11:38  
Cytuj
Kto ma dobrą pamięć ten pamięta, że jakieś 2-3 miesiące temu Koraliklandia napisała że szuka firmy ogrodniczej do wykonania ogrodu no i wygrała firma T&M Sunflowers umiech))))))))))))))) a teraz ogłasz się i każe ocenić SWOJĄ pracęumiech))) Już wtedy pisałem że jest to prymitywna autoreklama CZEGO DZISIAJ MAMY DOWÓD.W związku z czym pytam się jak można tak oszukiwać przyszłych klientów?
A teraz o samej pracy co do ułozenie kostki to większych zastrzeżeń nie mam ale tak jak napisali poprzednicy "to jakaś kamienna pustynia" całość oceniam na 3+

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 11:41  
Cytuj
Jesteście firma ogrodniczą czy brukarską?umiech)) bo jak brukarską to daje 5umiech) a jak ogrodniczą to 3. A tak to uważam, że jest kiepska autoreklama i tak jak jeżyk napisał okłamujecie ludzi co żle o was świadczy. Ja was nie kupuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 12:06  
Cytuj
Spokojnie Panie i Panowie , gość chciał oceny swojej pracy a to że jest tam dużo kamienia to widocznie tak sie podobało włascicielowi. Granit ułozony ładnie a co do reszty to zbyt mały ogródek by oceniać, ja bym obrzeża ułozył z kostki granitowej a nie z czerwonej brukowej bo kolorystycznie się gryzie to wszystko... I szacun za robote bo ktoś kto się zna wie ile trzeba pracy w to włozyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 14:39  
Cytuj
aby cokolwiek na tej stronie dalo sie ocenic nalezy usnac ten beznadziejny podklad pseudo muzyczny i to latajace cudo za kursorem ktore wszystko zaslania, dobra strona www jest lepsza reklama niz pisanie takich postow na forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 18:02  
Cytuj
Żubr przecież to odgłosy z puszczy więc co marudziszjezyk ale tak poważniej to rzeczywiście nieporozumienie. NIe ma co na siłę upiększać swojej strony-chyba pierwsza zasada przy projektowaniuumiech
Samo założenie tematu to czysta forma reklamy ale dlaczego nie mielibyśmy pomóc i podesłać kilka wskazówek...
Patrząc na Twoją pracę od razu rzuca mi się na myśl, że została wykonana z minimalnym nakładem finansowym ale od czegoś trzeba zacząć bo mam nadzieję, że to dopiero Twoje początkiumiech
Może zostanę na stałe na podkarpaciu to za jakiś czas będę miał miejscówkę na której będzie można pokazać swoje możliwoścismiech2

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2011r. 21:23  
Cytuj
zdjęcia można powiększyć trzeba na nie kliknąć dla tych którzy nie wiedzą ;-)

co do wielkości placu to powiem tylko to że ciężko coś zrobić na takim małym tym bardziej że właściciel chce aby wszystkie rośliny które były już wcześniej tam zostały, co innego gdy ma się wolną rękę z nasadzeniami lub ma pozwolenie na wycięcie wszystkiego i nowe nasadzenia

uważaj o co prosisz bo się spełni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2011r. 13:14  
Cytuj
a mi się podoba ogródek wygląda estetycznie nie każdy lubi mieć przed domem dżunglę smiech2 wiecie zastanawiam się czemu za każdym razem jak ktoś napisze coś na forum zaraz jest zbesztany po co tyle jadu w wypowiedziach? i to bez różnicy czy to o ciąży czy o lekarzu czy o dupie Maryni......... :/ ja nie wiem Kaczyński was płodził, że wszędzie widzicie spiski? :/ Ludzie trochę pogody ducha :/ a wracając do tematu ogródka moim zdaniem jest ładny umiech życzę powodzenia w dalszej pracy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2011r. 13:55  
Cytuj
Wygląda całkiem ładnie, mi się podoba.
No i poprawiona strona www, teraz jest dużo lepiej umiech


CYTAT
wiecie zastanawiam się czemu za każdym razem jak ktoś napisze coś na forum zaraz jest zbesztany po co tyle jadu w wypowiedziach? i to bez różnicy czy to o ciąży czy o lekarzu czy o dupie Maryni......... :/ ja nie wiem Kaczyński was płodził, że wszędzie widzicie spiski? :/ Ludzie trochę pogody ducha :/


Ano niestety mamy na forum kilku kaczystów i korwinowców którzy tylko czekają na okazje żeby wyładować na kimś swe życiowe frustracje. Na szczęście są też normalni ;)

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2011r. 14:22  
Cytuj
ehh przykre to jest bo zamiast pomóc człowiekowi to się go z błotem miesza.....jasne lepiej aby nikt nic nie robił i próbował wiązać koniec z końcem w jakiś magiczny sposób :/ a jeśli nawet reklama to co? przecież to tez jest dla ludzi? początki działalności itp najczęściej z reklamą się wiążą jak świat długi i szeroki a nie tylko TU W STALOWEJ :/ .... popieram wszystkich próbujących działać na własną rękę umiech !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2011r. 16:39  
Cytuj
strona jest w modernizacji, co niektórzy wyrazili się co jest zbędne i co nie pasuje więc poprawiamy

uważaj o co prosisz bo się spełni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2011r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
Na szczęście są też normalni ;)

Dziękiumiech)

smiech2

CYTAT
strona jest w modernizacji, co niektórzy wyrazili się co jest zbędne i co nie pasuje więc poprawiamy

Tak sobie pomyślałem, że może warto pojawić się na facebooku co robi w tej chwili każda firma.
Na starcie macie ode mnie "lubię"umiech)

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »