NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
prosze o pomoc , problem z silnikiem 1.9 tdi
~~super gosc
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 13:17  
Cytuj
Witam wszystkich mam problem z silnikiem 1.9 tdi 90 km gdy jest zimny to z odpalaniem niema problemu lecz gdy sie zagrzeje i chce odpalic to musze chwilke pokrecic aby odpalil (oczywiscie zawsze mi odpala)z tego co mi wiadomo to jest kwestia pompy paliwa prosze o pomoc moze polecicie mi porade lub jakiegos mechanika oczywiscie bosh service odpada i chamera tym bardziej odpada i prosze o powazne odpowiedzi a nie dziecinne teksciki dla przedszkolakow z gory dziekuje za pomocna dlon !!!!!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 13:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~diagnosta
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich mam problem z silnikiem 1.9 tdi 90 km gdy jest zimny to z odpalaniem niema problemu lecz gdy sie zagrzeje i chce odpalic to musze chwilke pokrecic aby odpalil (oczywiscie zawsze mi odpala)z tego co mi wiadomo to jest kwestia pompy paliwa prosze o pomoc moze polecicie mi porade lub jakiegos mechanika oczywiscie bosh service odpada i chamera tym bardziej odpada i prosze o powazne odpowiedzi a nie dziecinne teksciki dla przedszkolakow z gory dziekuje za pomocna dlon !!!!!!!!!!


Bosch Service by ci naprawił na 100% zwałaszcza ze tam jest boscha pompa wtryskowa ,Hamera tez dałby pewnie rade z diagnozą
nie wiem czy naprawiłby pompe ,ale ty chcesz pewnie za prawie darmo to szukaj po jakis stodołach dalejgoodgoodgood

 
 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 15:10  
Cytuj
podjedz sobie do niska. jak dojedziesz w nisku do ronda to dajesz w lewo jak na lublin. okolo 1.5 km za rondem po prawej stronie bedziesz widzial duze garaze (w tym momencie dobudowuje tez nowy garaz). koles sie zna i dobrze robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~super gosc
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 15:24  
Cytuj
Bosch Service by ci naprawił na 100% zwałaszcza ze tam jest boscha pompa wtryskowa ,Hamera tez dałby pewnie rade z diagnozą
nie wiem czy naprawiłby pompe ,ale ty chcesz pewnie za prawie darmo to szukaj po jakis stodołach dalejgoodgoodgood[/cytat]
O to chodzi iz bosh service bylem ale tam zamiast mi zdiagnozowac to mi chcial kolo sprzedac nowa pompe bo pewnie i sprzet maja ale to nie wszystko trzeba jeszcze miec pojecie jak to zrobic mlotek a pozatym powinni kazedmu komu naklejaja swoja naklejke reklamowa z tylu auta powinni zaplacic takze oni odpadaja, dziekuwa pianista za podpowiedz napewno zagladne tam pozdrawiam

 
 
 
 
~~Mirek
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 15:55  
Cytuj
Ja miałem podobny problem w golfie po 10min jak silnik byl goracy trzeba było pokrecic zeby odpalił na zimno super jezdziłem od warsztatu do warsztatu na kompy sprawdzali wtryski chcieli wymieniac ale wiekszosc mówiła ze to pompa.Kupiłem uzywaną pompe załozyłem i dupa to samo.Szlak mnie trafił i pojechałem na diagnostyke do boscha serwis i okazało sie ze obie pompy mam dobre tylko uszkodzony jest komputer nie mało zaplaciłem jak dla mnie dianoza i naprawa komputera 950 zł, ale teraz jest tak jak ma byc moze u ciebie jest ten sam problem.

 
 
 
 
~~STW
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich mam problem z silnikiem 1.9 tdi 90 km gdy jest zimny to z odpalaniem niema problemu lecz gdy sie zagrzeje i chce odpalic to musze chwilke pokrecic aby odpalil (oczywiscie zawsze mi odpala)z tego co mi wiadomo to jest kwestia pompy paliwa prosze o pomoc moze polecicie mi porade lub jakiegos mechanika oczywiscie bosh service odpada i chamera tym bardziej odpada i prosze o powazne odpowiedzi a nie dziecinne teksciki dla przedszkolakow z gory dziekuje za pomocna dlon !!!!!!!!!!



GOŚCIU ZACZOŁES POSTA ( PROSZE O POMOC) JAK BY CI RĘKE URWAŁO TAK POMYSLAŁEM.JAK NIE CHCESZ ZAPŁACIC ZA PEWNĄ DIAGNOZE W DOBRYM WARSZTACIE TO SPRZEDAJ TO TDI NIE BEDZIESZ WYŁ O POMOC!!!

 
 
 
 
~~dddd
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 15:05  
Cytuj
goodKolego to nie komputer ani pompa czy wtryski, nie suchaj głupot,miałem to samo,zrobiłem i jest ok,pracy ok 4godz,koszt części 100zł.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »