NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dr.Szeląg Ortopeda,
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 09:14  
Cytuj
Witam, posiada ktoś namiary na dr.Szeląga?? nie chodzi mi o wizytę prywatną, bo już niego byłem prywatnie, chodzi mi o konsultację w przychodni, z tego co wiem przyjmuje u GOLI.Jak ktoś ma jakieś konkretniejsze info to proszę pisać. Dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 09:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Witam, posiada ktoś namiary na dr.Szeląga?? nie chodzi mi o wizytę prywatną, bo już niego byłem prywatnie, chodzi mi o konsultację w przychodni, z tego co wiem przyjmuje u GOLI.Jak ktoś ma jakieś konkretniejsze info to proszę pisać. Dzięki


w Nisku przyjmuje w przychodni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 10:35  
Cytuj
different, w której przychodni? możesz podać mniej więcej, w którym miejscu ta przychodnia się znajduje?? Dzięki

Rcdcd człowieku ogarnij się trochę forumowy malkontencie, napisałem, że jak ktoś ma konkretne info. gdzie i jak przyjmuje to niech pisze, twój post nic do tematu nie wnosi, więc po kiego wała się udzielasz???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
different, w której przychodni? możesz podać mniej więcej, w którym miejscu ta przychodnia się znajduje?? Dzięki

Rcdcd człowieku ogarnij się trochę forumowy malkontencie, napisałem, że jak ktoś ma konkretne info. gdzie i jak przyjmuje to niech pisze, twój post nic do tematu nie wnosi, więc po kiego wała się udzielasz???


na wylocie z Niska - jakieś 100m przed rondem skręcić w prawo, chyba za apteką. Dosyć duży szary budynek.
O ile pamiętam to przyjmuje tam 3 razy w tygodniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 12:01  
Cytuj
dzięki, o to mi chodziło;)
temat można zamknąc. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 13:37  
Cytuj
Przed rondem po prawej stronie. Zadzwoń telefonicznie i zapytaj na który miesiąc są zapisy. Nie pamiętam z głowy ale ja dlatego chodze prywatnie bo państwowo limity wyczerpane zwykle na kilkanascie tygodni w przód

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 14:19  
Cytuj
Właśnie chodzi mi o to by nie iść prywatnie, chodzi mi tylko o konsultacje. W tym roku juz trochę wydałem na prywatne wizyty i przyznam,że mnie to troche boli bo ZUSu płacę co miesiąc 1000złsmiech2 Tak czy inaczej jak termin bedzie odległy to pojadę prywatnie, trudno.Na temat służby zdrowia nie będę się rozpisywał bo jak jest każdy chyba wie. Dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 14:37  
Cytuj
Prawie Cały czerwiec nie przyjmuje ani prywatnie ani w Nisku bo ma urlop. Prywatnie zapisy na lipiec. ja co miesiąc płaciłem zus i reszte a i tak po operacji poszło sporo kasy na prywatne wizyty bo terminy nierealne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »