NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
azart zakłucenia,
Posty: 5
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 21:26  
Cytuj
Witam, czy u was też są zakłócenia w sieci azart, mieszkam koło centrum 4 i tu się coś wcina w programy telewizyjne. Spec z azartu określił to jako " łapie coś z kabla koncentrycznego", kable mam dobrej klasy.Czy również macie zakłócenia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 21:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 21:30  
Cytuj
Niech lepiej ten spec od Azartu podkręci wzmacniacz a nie pier.oli o zakłóceniach. Ma obowiązek odbierać jak kablówka, bo z niej Azart czerpie sygnał.

W ostatnim sondażu 100% badanych opowiedziało się za PO. Pytanie brzmiało: -Wycierasz dupę PRZED sraniem czy PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2011r. 10:57  
Cytuj
tak u mnie też są jakieś zakłócenia, czasem się tylko coś wcina jak to mówisz, ale za to cały czas śnieży od jakiegoś tygodnia ;/

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2011r. 11:03  
Cytuj
nie mam pewnosći czy instalacje "azart" robione były szeregowo.Bo jeśli tak jest ,to znaczy że być może któryś z sasiadów powyzej Twojego pietra coś popsuł , to cała reszta w dół ( w danym pionie) może mieć problemy z sygnałem . Zrób wywiad z sasiadami z pionu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2011r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
Niech lepiej ten spec od Azartu podkręci wzmacniacz a nie pier.oli o zakłóceniach. Ma obowiązek odbierać jak kablówka, bo z niej Azart czerpie sygnał.

faktycznie kiedyś azart brał sygnał z kablówki ale teraz mają osobne instalacje, nowe maszty i anteny na blokach. Nie można pozwolić fachowcowi zapędzić się w kozi róg i wysłuchiwać że skoro jest kablówka w bloku to powinno wystarczyć, płacisz za azart więc wymagaj, niech robią i ma to działać. Odbiorniki podłącza się w azarcie szeregowo a wtyczki abonenckie powinny mieć filtry, jeśli coś się spitoli u sąsiada na górze to na dole będzie problem, oni to doskonale wiedzą i spodziewają się dużej roboty więc wykręcają się od niej jak piskorze - trzeba ich dopilnować i zrobić awanturę bo zostawią cię z syfem na zawsze.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2011r. 19:55  
Cytuj
bokser, od ponad roku ponownie sygnał dostarcza Diana do Azartu. Anteny na blokach są likwidowane. W ofercie Azartu jest TVP1, TVP2, TVP INFO, TVN, Polsat i Telewizja Miejska oraz jakiś angielski kanał ekonomiczny (wcześniej w tym miejscu była TV Puls). Troszkę gorzej można odbierać TV4 i przez śnieg TV Polonię. Jeśli jest prawidłowo zrobione to obraz musi być krystalicznie czysty.
To nawet lepiej, że sygnał daje kablówka, bo ona pobiera TVP1 i TVP2 z satelity i dzięki temu programy te są 24 godziny na dobę. Analogowe nadajniki naziemne Emitelowskie są wyłączane około 2 w nocy. TVP oszczędza.
Swoją drogą uważam, że kablówka powinna dosłać Azartowi te wszystkie kanały, które nieodpłatnie dostępne są w naziemnych multipleksach cyfrowych, a więc na ten moment TVP Kulturę, TVP Historię, TV Puls, TVN 7, TV4.

W ostatnim sondażu 100% badanych opowiedziało się za PO. Pytanie brzmiało: -Wycierasz dupę PRZED sraniem czy PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 18:01  
Cytuj
Najdziwniejsze jest to że te zakłócenia występuję około godziny 9 rano i po 20 wieczorem, ostatnio zauważyłem że w okolicy lidla, jadąc autem , radio coś zakłóca. Po przejechaniu około 80 metrów sygnał znowu jest czysty.Wiem że na dachu w wieżowcu, obok kościoła jest antena " krótkofalowca". Nie sądzę aby jego instalacja zakłócała azart,wiem że " ON" ma sporą wiedzę z zakresu krótkofalarstwa. Poczekam jeszcze około tygodni, a później kieruję sprawę wyżej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »