NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Mapa lub plany dróg leśnych w stw i okolicach, czy ktoś posiada takowe?
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 19:28  
Cytuj
Witam. Interesują mnie bardzo plany leśnych dróg, chodzi mi szczególnie o te miejsca jak się jedzie w stronę Burdz. Czyli wszystko co na lewo (tam gdzie ciemny kąt) Czy ktoś ma w stanie taki plan dróg leśnych? Wiem że w wojskowych mapach takie coś można spotkać ale skąd tu zdobyć taką mapkę. Google mi niestety nie pomogło umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 19:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 19:44  
Cytuj
Mam wojskowe mapy polski chyba z lat 80-tych. Mogę Ci je udostępnić do zassania. Rozmiar coś > 2 GB.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 20:15  
Cytuj
Jak nie muszą być koniecznie papierowe to zapoznaj się z czymś takim jak geoportal.gov.pl. Jak potrzebuję mapę lasu do TrekBuddy to robię z ich serwera i zawsze jest dokładna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 20:32  
Cytuj
ja mam do terenówki nawigacje z mapami leśnych dróżek aktualnymi, Jest to zdobycia kupujesz navigacje plus mapy - koszt map 500zł

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 23:24  
Cytuj
Tak jak pisal echelon . Najlepszym wyjsciem jest trekbuddy na telefon . Zawsze masz go przy sobie....a w nim interesujace Cie mapy ktore mozesz zrobic sam np za pomoca spejalnego ( nie platnego ) programiku do robienia map...w nim masz kilka rodzajow map do wyboru wiec nie ma problemu ze znalezieniem czegos dla siebie . Ewentualnie spejalne mapy mozan zakupic..choc akurat narazie nie ma takiej platnej mapy z interesujacym Cie obszarem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 23:32  
Cytuj
jeśli macie windows mobile albo CE to polecam OZI Explorera na te platformy, to jest poprostu kombajn.. dziesiątki zaawansowanych i przydatnych funkcji, aż dziwne że w internecie jest tak mało informacji o tym programie (łatwo się konwertuje mapy z wersji windows na platformy mobilne WM, CE) - zupełnie inna klasa co poczciwy i darmowy;) trekbuddy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 23:47  
Cytuj
ozi jest fajny ale mapy trzeba czasem kalibrowac, sami go używamy. Problemem sa tylko dobre mapy bo te łatwo dostepone sa kiepskiej jakości.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2011r. 00:15  
Cytuj
Mi nie trzaba nic lepszego niz trebuddy..uzywam go od kilku lat . na telefonie z java i teraz na adnroidzie . Dobry tez jest programik OruxMaps..dziala na javie i androidzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2011r. 10:10  
Cytuj
a macie może jakieś skalibrowane mapy w formacie OziExplorer?, pytam bo mapy do trekbuddy też dobrze się robi przy pomocy tego progrmu... (ja miałem ze 2 fajne mapki lasów janowskich, lasów na wschód od stalowej i mi przepadły;(, może by my się wymienili ja czasami jeżdzę i robię mapy topo z geoportalu i kalibruje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 20 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2011r. 21:51  
Cytuj
moj znajomy ma mogę załatwic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Maja 2011r. 23:29  
Cytuj
Dajcie jakiegoś linka jak wgrać i skąd pobrać TrekBuddy coby hulało to na sony ericssonie (elm)i jak te mapki sobie utworzyć.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »