NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
fajne miasto jest, co myślisz o mieście...
Posty: 120
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 11:27  
Cytuj
hejgood
W tym roku skończyłem studia w Stalowej i teraz mieszkam i pracuje w Łodzi i zmuszony jestem przyznać sie, że bardzo tesknie za tym miastem.
Gdy zaczynałem studia to myslałem: za jakie grzechy tu trafiłem!!!
Ale z zbiegiem czasu diametralnie sie to zmieniło i podsumuje to tak:
JEST TO ZAJEBISTE MIASTOok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 11:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 11:32  
Cytuj
zgadzam się z Tobą w 100 % smiech2

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~leśny ludek
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 11:34  
Cytuj
taa, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma zdegustowany

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 11:36  
Cytuj
Sam mam znajomych mieszkających w Krakowie czy Warszawie i z biegiem czasu przyznają, że nie ma to jak w Stalowej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 11:39  
Cytuj
... i tylko Stalowa ma taką wspaniałą strone internetową jaką jest stalowemiasto.pl smiech2 cooluśmiechok

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 12:34  
Cytuj
Ale słodzisz, chyba chcesz żeby cię admin moderatorem zrobił jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 12:39  
Cytuj
a Ty nie chciałbyś zostać moderatorem?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 12:50  
Cytuj
Ja słodze ?:szok: Nie ja nie, nigdy w zyciu cool

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 13:30  
Cytuj
spawaczu odnośnie twojego PW, to wysłałem ci odpowiedź, ale nie jestem pewien czy dotarła bo ja w wysłanych mam pusto. To tak gwoli informacji, żebyś wiedział, że odpisałem umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 13:36  
Cytuj
według mojej 'skromnej'osoby to miasto jest fajne , ale brakuje mu takiego tzw. rynku, jaki jest w Janowie itp. umiech

ale nienarzekajmy . Jest dobrzeuśmiech [chociarz zawsze może być lepiej] ;p

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
według mojej \'skromnej\'osoby to miasto jest fajne , ale brakuje mu takiego tzw. rynku, jaki jest w Janowie itp. umiech

ale nienarzekajmy . Jest dobrzeuśmiech [chociarz zawsze może być lepiej] ;p


za młode miasto jest aby posiadało fajny rynek ale kto wie ... może w okolicach Arkadii zrobią kiedyś coś takiego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 13:42  
Cytuj
Choć z drugiej strony sam często myślę, że to miasto ze słabymi perspektywami i nikłymi szansami na rozbudowę i chętnie wyjechałbym do Rzeszowa czy Lublina, ale przyznaję, że Stalowa ma też swoje zalety i nawet jeśli wyjadę kiedyś to sentyment pozostanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 13:47  
Cytuj
Fakt , faktem że miasto młode wkońcu to ma 70 lat, ale rynek mógłby byyć . Może Koczwara nad tym pomyśligoodok

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 13:49  
Cytuj
Nie oczekiwałbym tego z jego strony umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 13:57  
Cytuj
to miał być świąteczny żart kolego sciana
Ja takze na to nielicze...
Wogóle to powinno być w interesie miasta, ,jak powstanie są , to możekoło tego coś takiego powstanie :szok:

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mik8
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 20:34  
Cytuj
a moim zdaniem stalowa to dziura zabita dechami, gdzie wszystko dociera z opoznieniem. samo miasto jest brzydkie, szare i beznadziejne.
to miasto nie jest w stanie nic mi zaoferować i marzę, by nie musieć tu nigdy wracać. niestety mój mąż myśli inaczej ...

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 22:29  
Cytuj
Do mik8: Jesteś po prostu zakompleksioną wieśniarą, co pewnie ma tyle ze Stalową wspólnego co Ja z NYC.

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 24 Gru 2008r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
gdzie wszystko dociera z opoznieniem.

Rossmana i Mc Donalds paniusia nie ma i miasto jest zepsute?

CYTAT
samo miasto jest brzydkie, szare i beznadziejne.

Nie jest szare, a brzydkie jest tylko miejscami. Jak każde inne.

CYTAT

to miasto nie jest w stanie nic mi zaoferować i marzę, by nie musieć tu nigdy wracać.

A co Ty jesteś w stanie zaoferować?
CYTAT
niestety mój mąż myśli inaczej ...

Pozdro dla męża. Daj namiary to mu kupimy flachę.

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 25 Gru 2008r. 08:35  
Cytuj
hheehhe wlaśnie, nie ma to jak merytoryczna dyskusja na forum, dopoki sobie słodzimy i przyklaskujemy jest cacy, wystarczy głos sprzeciwu i od razu mozna zostac np. wieśniarą, brawo za elokwecję

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 25 Gru 2008r. 09:52  
Cytuj
ja powiem tak, jeślibym miała wybierać miedzy Stalową, Sandomierzem czy Tarnobrzegiem bez namysłu wybrałabym Stalową, jest to najładniejsze miasto, ale o wiele bardziej podoba mi się Rzeszów ;Pgood

 
 
 
 
~~mariola
ff
Wysłany: 25 Gru 2008r. 10:28  
Cytuj
tak prawdę pisząc to porównajmy takie miasta jak Tarnobrzeg Sandomierz Rzeszów Stalowa Wola:
Tarnobrzeg-oprócz czerwonego placu nie ma tam nic fajnego, kacze stopki w niektórych częściach osiedla walają się na chodnikach.
Sandomierz- oprócz Starego Rynku nie ma nic ciekawego miasto zamiera o 22 i finito nie ma gdzie się zahaczyć
Rzeszów- Rynek centrum miasta nawet ok reszta do bani nie ma nic atrakcyjnego oprócz galerii handlowych otwartych do późnych godzin, jest w czym wybierać jeśli chodzi o szmatki a prócz tego co tam jest ciekawego?? Duża cipa przy wjeździe do miasta?!
Stalowa Wola- fontanna jest i chyba nic więcej szczególnego puby otwarte do późnych godzin nocnych. Zastanawiam się dość długo nad tym co by tu jeszcze napisać ale chyba nic więcej nie dodam. Miasto jest jakie jest, szare bure w niektórych częściach miasta nawet kolorowo, ale nie przeprowadziłabym się do żadnych z tych miast powyżej uwzględnionych. To miasto ma coś w sobie, ale co? Nie wiem co

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 29 Paź 2007r.
Skąd: powiat STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 00:10  
Cytuj
Miasto morze nie jest najpiękniejsze ale jest nasze, kochane i pod każdym względem lepsze od innych bo nasze. Tu się urodziłem , to mieszkam i tu chcę umrzeć , bo to moja mała ojczyzna i chociaż wiele rzeczy w nim mi nie pasuje to kocham je bo to jest moje miasto i chce by było jak najlepsze, a jak się komuś nie podoba to niech się wyprowadzi inie narzeka jak będzie miał gorzej. Kocham to miasto - Stalowa Wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mik8
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 01:01  
Cytuj
Rossman jest w Nisku, wiec tuż obok, a w Mc Donalds itp. się nie żywię. czy wieśniarą jestem? nie wiem. urodziłam się i wychowałam w mieście, chociaż masz rację - Stalowa to wielowieś, nie miasto.

co ja jestem w stanie zaoferować miastu? jeszcze nie wiem, jak coś wymyślę - pewnie się dowiesz i być może skorzystasz.

mój mąż nie pije z prostakami.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 01:18  
Cytuj
CYTAT
Rossman jest w Nisku, wiec tuż obok, a w Mc Donalds itp. się nie żywię. czy wieśniarą jestem? nie wiem. urodziłam się i wychowałam w mieście, chociaż masz rację - Stalowa to wielowieś, nie miasto.


To, że nie posiadamy w mieście Rossman-a albo McDonald-a to oznacza, że to wieś? Powiedz mi gdzie to miasto jest wsią. Co Ci przypomina wieś?

CYTAT
co ja jestem w stanie zaoferować miastu? jeszcze nie wiem, jak coś wymyślę - pewnie się dowiesz i być może skorzystasz.


Powiedz na później która to będzie latarnia :]

CYTAT
mój mąż nie pije z prostakami.


Dlatego nie ma go pewnie w domu :] W ten o to sposób pokazałaś, że masz prostackie myślenie. Poza tym napisał, że mu kupi flaszkę a nie, że się z nim napije :] czytaj uważniej :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mik8
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 02:10  
Cytuj
być może nie doczytałam zbyt dokładnie, jest późno.
ale przyganiał kocioł garnkowi. masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? nie napisałam nigdzie, że stalowa to wieś, bo nie ma rossmana czy mc donaldsa - wręcz przeciwnie, nie obchodzi mnie to, czy takie lokale/sklepy/instytucje etc. są czy ich nie ma. pisząc wielowieś miałam na myśli to, że mieszkańcy stalowej woli to zbieranina z okolicznych wsi, a uważają się za wielkich mieszczuchów, co dla mnie jest śmieszne.

zapewniam cię, że to nie będzie latarnia, a mój mąż jest w domu.

nie wiem w ogóle po co i dlaczego ten atak? nie może podobać mi się to szarobure, huciane miasto?

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »