NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Strona WWW + pozycjonowanie, szukam kogos od WWW
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 10:42  
Cytuj
Szukam jakiejs firmy najlepiej ze stalowej lub okolic ktora zajela by sie zrobieniem stronki www oraz pelnym pozycjonowaniem jej.
Stonka prosta w budowie. Kilka podstron, galeria ze zdjeciami, jakies opisy.
Bardziej zalezy mi na pozycjonowaniu w wyszukiwarkach, zeby widniala zawsze gdzies na samej gorze i zeby mozna bylo do niej latwo trafic.
Dajcie jakies namairy jesli macie kogos naprawde godnego polecenia. Ceny tez mile widziane oraz przykladowe strony jakie byly robione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 10:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 10:48  
Cytuj
www.rychlak.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 10:58  
Cytuj
samo pozycjonowanie umiech

wklep w google umiech

i tam kup umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 11:07  
Cytuj
pozycjonowanie pozycjonowaniem.
Ale stronki jeszcze nie posiadam, domeny rowniez. Nie wiem czy jak zliczyc wszystko do kupy nie lepiej zeby sie wszystkim zajela jedna osoba/firma, ktora wie o co chodzi.
Chce stworzyc stronke a pozniej zlecic jej obsluge czyli m.in. pozycjonowanie w wyszukiwarkach komus kto profesjonalnie sie tym zajmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 15:11  
Cytuj
Odnośnie tematu wysyłam info na p.w.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 11:53  
Cytuj
Polecam Harapan Robert Szwedo 15 649 37 78 są na sierpnia w Metalowcu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 13:00  
Cytuj
Pozycjonowanie + wykonanie strony -> http://www.nasznet.pl

Odnośnie wykonania i pozycjonowania (rezem wychodzi często taniej lepiej) W takim przypadku nie musisz płacić za audyt SEO i optymalizację kodu strony, instalacje prof. statystyk etc...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 10 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 15:01  
Cytuj
Profesjonalne strony oraz pozycjonowanie w rozsądnej cenie: http://www.grafmax.com.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 16:24  
Cytuj
http://www.magnesio.pl - do każdej strony GRATIS pakiet startowy reklamy w wyszukiwarkach Google o wartości 450 zł, w tym 250 zł na kliknięcia w reklamy. Systemy do zarządzania treścią na stronie CMS. Optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe. Abonament na domenę i serwer na pierwszy rok w cenie strony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 01:33  
Cytuj
Ja polecam Pana powyżej -> http://www.nasznet.pl
Przede wszystkim nie opowiada bajek i nie wciska ludziom kitu - od razu na pierwszej rozmowie powie Ci za co i ile zapłacisz - a to podstawa, żeby nawiązać z kimś współpracę.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 12:38  
Cytuj
Kontaktowalem sie z tymi wszystkimi firmami wyżej i najtaniej puki co okazalo sie pozycjonują strony internetowe w http://webart-promotion.tyrfing.pl/ ze Stalowej Woli w Metalowcu, to nowa firma na dobrobku chyba i dlatego narazie mają niskie ceny, no i moja strona codziennie jest wyżej w google, więc nie robią badziewia jak to sie zdaża, słyszałem w innych firmach gdzie też jest niby tanio... ale nic poza tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 13:48  
Cytuj
Internet to GLOBALNA SIEĆ. Więc nie szukajcie pseudo specjalistów lokalnie - tylko GLOBALNIE.

Żadne lokalne wynalazki. Zapomnieć. Szukać globalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 14:18  
Cytuj
Może i racja z tym globalizmem. Tylko pamiętaj, że ceny również w tym wypadku mogą być globalne. Co niekoniecznie będzie oznaczać, że lepsze (ale też niekoniecznie gorsze umiech ).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
Może i racja z tym globalizmem. Tylko pamiętaj, że ceny również w tym wypadku mogą być globalne. Co niekoniecznie będzie oznaczać, że lepsze (ale też niekoniecznie gorsze umiech ).


o ile za zrobienie/zaprojektowanie strony możesz zlecić komuś lokalnemu*, o tyle za domenę wszędzie w PL płacisz tak samo, bo są ogólnopolscy rejestratorzy. podobnie serwer, czy pozycjonowanie**.

do wątkotwórcy - sprawdź dotychczasowe realizacje danej firmy które projektują strony. gdybym sam miał zmieniać stronę, wolałbym zapłacić 200-300zł za dopasowanie "darmowego" layoutu do moich potrzeb niż płacić 1000-2000zł za to co oferują niektórzy. zekrnij na moją stronę (http://www.arturbukowski.pl). jest darmowa. kosztowała mnie tylko czas na dopasowanie jej do moich potrzeb.


* myk jest tylko taki, że ci lepsi lokalni przestali być lokalni, bo to nie ma sensu. postawili na jakość która idzie w parze z ceną. a przy takim założeniu, to w zasadzie nie ma znaczenia, czy robisz w Krakowie (gdzie obstawiam, że będzie najtaniej w PL, bo duża konkurencja post-studencka istnieje) czy w Stalowej Woli.

** tutaj z kolei myk jest taki, że do pozycjonowania trzeba mieć zaplecze. o ile "zoptymalizowanie strony" aby lepiej się wyszukiwała zrobią dobrze nawet "świeżacy", o tyle zaplecza nie buduje się w tydzień czy miesiąc. o Twojej pozycji w internecie decyduje wiele czynników. głównym z nich jest ilość linków na innych stronach prowadzących do Twojej strony. wejdź proszę na http://backlinkwatch.com i wpisz wspomniany wcześniej adres mojej strony - zobacz na ilu stronach jest link do mojej strony. tylu stron nie stawia się "za szybko".

jeżeli będziesz decydował się na jakąś firmę, poproś o adresy stron i frazy na jakie daną stroną pozycjonują. sprawdź ich portfolio tak samo, jak sprawdzasz dorobki projektantów stron.

ps - o adwordsach pomyśl.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 15:11  
Cytuj
Myk jest taki, że ci lokalnie mają ceny z kosmosu, a ofertą marną. Serwery i domeny kupuje się tylko u dużych sprawdzonych firm - za grosze.

A lokalnie to się znajduje wirtualne marketingi, krojące klienta za samą wycenę cool girl

Szukaj globalnie. Nie patrz skąd firma - tylko co oferuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 13:02  
Cytuj
Może ktoś polecić sprawdzoną agencję SEO?
Chodzi o agencję z którą współpracowaliście. Nie pytam o agencję ze Stalowej i okolic. Może być i ze Szczecina, byle solidna.
Nie szukam magików tylko specjalistów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 13:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 14:13  
Cytuj
No nie ... GO3 to zdzierstwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 15:37  
Cytuj
mivio2011@gmail.com godny polecenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
No nie ... GO3 to zdzierstwo.

Jak są skuteczni to mogą zdzierać (o ile są...)

Dzięki za odpowiedzi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 11:01  
Cytuj
Właśni nie są - jakość która oferują - jest niewspółmiernie niska do ceny. Jeśli jakość by była ponad - to by zdzierstwa nie było ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 16:58  
Cytuj
http://linuxpl.com/


serwer domeny na tej stronie za grosze ja place 49 zl za serwer na rok natomiast pewna dziwna firma z hotelu STAL ma ceny z kosmosu...za co kolwiek za projekt banera chcieli 400zl w kazdej innej fimie masz rozne takie potrzebne rzeczy gratis.


Konkretny klient od stron jest w Metalowcu HITart

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 08:59  
Cytuj
hej ;)
jeśli chcesz stworzyć naprawdę fajną stronkę w sposób zgodny z regulaminem Google wypozycjonowany za niewielką cenę pisz na priv - mogę się tym zająć prywatnie, natomiast jeśli chcesz mieć pewność skutecznej pracy- polecam Ideo.pl z Rzeszowa

http://www.kosmetykfm.pl/ - pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie zapachów- dystrybutor FM GROUP ;)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 22 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 09:23  
Cytuj
Witam.
Swoją oferte przeslalem na priv.

Jesli chodzi o GO... to ceny maja wysokie.
Jesli chodzi o Ideo to ceny maja bardzo wysokie.

do KarolS - strony niezgodne z wytycznymi google czyli strony zawierajace ukryte warstwy z tekstami wspomagajacymi pozycjonowanie - koncza swoja kariere w wyszukiwarce Google baaardzo szybko - wystarczy donos od konkurencji i dostaje sie bana na domene - i nie pozostaje nic innego jak kupic nowa domene.

Jesli chodzi o wypozcyjonowanie strony za niewielkie pieniadze to mozna to zrobic dla prostych fraz, dla trudniejszych nie ma szans.

www.photo24.pl
tel. +48 698-788-225
GG: 1311020 (zawsze niewidoczny)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 09:43  
Cytuj
photo24 - wiem bardzo dobrze o tym, dlatego też napisałem, że zrobię zgodnie z regulaminem (specjalnie, gdyż niestety w dalszym ciągu jest wielu nieuczciwych [niezdających sobie z tego sprawy?] graczy na rynku którzy używają metod black hat SEO...

co do ceny- nie wiadomo, czy właścicielowi strony nie chodzi przypadkiem o długi ogon, czy lokalne frazy- a to bardzo często niewielkim kosztem można zrobić umiech

http://www.kosmetykfm.pl/ - pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie zapachów- dystrybutor FM GROUP ;)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »