NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
obrona pracy, jak wygląda?
Posty: 72
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 14:03  
Cytuj
witam, mam pyt, jak mniej więcej wygląda obrona pracy na studiach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 14:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 14:33  
Cytuj
studenci KULu w natarciu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 14:40  
Cytuj
Wpadasz na ring, zakładają ci rękawice bokserskie, w drugim narożniku jakiś dobrze zbudowany doktor no i się bronisz...

P.S Nie znasz nikogo z roku przed tobą aby opowiedział legendę o obronie pracy dyplomowej ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 16:05  
Cytuj
Najważniejszy jest poczęstunek bo bez niego każda obrona skazana z góry jest na klęskę. Tradycyjnie muszą być paluszki i coś na słodko czyli pączki czy drożdżówki no i oczywiście w takie upalne dni musi być obowiązkowo coś do picia czyli małe buteleczki wody oraz kubusie.
Później to już z górki;p
Zapewne chodzi Ci o obronę na KUL-u więc nie jestem w stanie pomóc ale najważniejsze to dobrze przygotować się ze swojej pracy. Jak się robiło ją sumiennie to nie powinno być problemu w innym przypadku trzeba zerknąć na to co się wkleiło i przynajmniej raz przeczytać;p
U mnie tak w skrócie wyglądało to w ten sposób, że po przedstawieniu się odpaliłem slajdy i w ten sposób zaprezentowałem w skrócie wyniki swoich badań ze szczególnym uwzględnieniem wniosków a później już tylko odpowiedzi na pytania i głosowanie jak w 'Mam talent';d
Trzeba było czekać na korytarzu a później uścisnąć dłoń każdemu z osobna, pouśmiechać się i można było dzwonić po znajomych i potwierdzać wieczorne picie.

Zrób tak jak pisze Czestmir i dodatkowo zapytaj osobę u której się bronisz o wskazówki oraz sprawdź jaka będzie komisja. U nas każdy przygotowywał się pod daną osobę.

Powodzenia

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 18:55  
Cytuj
Przestańcie z tymi paluszkami i soczkami. Ludzie mają cukrzycę! Zresztą to wszystko jest niezdrowe. Bądźcie poważni. Obrona przebiega sprawie i szybko. Magistrant praktycznie nie jest tam zbytnio potrzebny. Ważne, żeby było szybko.
Aha. Jeśli już tak barzdo chcesz zaszpanować, to kup dobry kwas chlebowy. Zobaczysz jaką zrobisz furorę. Wypróbowane!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 22:08  
Cytuj
A co przyszłego magistra obchodzi co będzie jeść komisja i kto z nich ma cukrzycę;d U mnie studentowi pomagali doktoranci przygotować salę i zapewne oni spożywali resztki. Jeszcze przypomniało mi się, że powinno się dzień wcześniej zamówić kanapki w barze wydziałowym ale to jak więcej osób się broniło danego dnia.
Takie były niepisane zasady i zapewne w dalszym ciągu jest tak samo.
No ale na KUL-u zapewne daje się co łaskaumiech

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 23:01  
Cytuj
//moderowano
nie na temat

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
wygląda obrona pracy na studiach?


Za taki tekst na UMCS się nie zdawało. To jest EGZAMIN MAGISTERSKI. I nie na studiach - do egzaminu przystępujesz po udzieleniu absolutorium.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »