NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Ile kosztuje wizyta u ortopedy,
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 21:45  
Cytuj
Witam czy ktoś z Was wie ile kosztuje wizyta prywatna u ortopedy? Chodzi mi konkretnie o dr. Abratowskiego.Jaki jest koszt Usg bioderek i wizyty u 6 tyg. dziecka? Z góry dzieki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 21:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 1 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 21:52  
Cytuj
Ja zdaję się, że w lutym płaciłam 80 zł, podobno Szeląg bierze mniej. Plusem Abratowskiego jest krótszy czas oczekiwania, choć z tym też czasem różnie bywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 22:48  
Cytuj
A nie lepiej zadzwonic i zapytac doktora ? Powiesz o co chodzi, jaki jest koszt i kiedy mozesz przyjsc ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 08:13  
Cytuj
Własnie dzwonilam wczoraj caly dzien i nie odbierał ;/. Dlatego pomyslalam ze zapytam na forum umiech
Dzieki Lilianka muszę do Abratowskiego bo zalezy mi na tym zeby bylo szybciej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 09:14  
Cytuj
dr. Abratowski prywatnie przyjmuje najprawdopodobniej w poniedziałek i środę ( w tych białych budynkach za centrum4 gdzie jest pub u Romana, mtu i kilka sklepów z ciuchami na wagę) przychodzisz i czekasz w kolejce aż będzie twoja kolej, kiedyś dzwoniło się i się umawiało teraz przychodzisz i czekasz w kolejce, a za wizytę płaci się od 70-do 100 zł ja tak płaciłam tylko ze raz miałam tylko oglądaną nogę a innym razem miałam usg robione

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 11:49  
Cytuj
Lepiej poczekaj na wizyte u Dr Szeląga... tez sie tak spieszyłam z wizyta a nie było do czego.. tylko raz bylam u dr Abratowskiego na bioderkach... potem juz gdzie indziej.. nie jest to tylko moja opinia nietety... sama zdecyduj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 13:48  
Cytuj
Daruj sobie dr. Abratowskiego, to dziad jest i tyle, polecam dr. Szeląga, to dobry fachowiec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 14:24  
Cytuj
Dr szeląg ma zapisy końcem lipca bo idzie na urlop, ewz nfztu w nisku na pażdziernik chyba

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 15:09  
Cytuj
A czy macie jakis nr kontaktowy do dr.Szeląga ? Zalezy mi na czasie z tego wzgledu ze maluszek bedzie mial juz 6 tyg ;/a w karcie pisze ze do 6 tyg trzeba skontrolowac bioderka. Nie wiedziałam ze tak dlugo trzeba czekac myslalam ze jak prywatnie to bedzie szybciutko. Dziekuje wszystkim za informacje pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 15:36  
Cytuj
droga gogoniu nie martw się tym, że w karcie pisze ze do 6 tyg masz zrobić badania to w naszym fantastycznym kraju jest mało prawdopodobne, ja z naszą córeczką zaraz po urodzeniu tez tak panikowałam, że trzeba już szybko bo w książeczce tak pisze. A później jak zobaczyłam jakie są kolejki.... pierwsze wizyty u lekarzy podstawowych którzy są wypisane w książeczce, odbyły się jak nasza córcia miała już prawie 2gi miesiąc i żaden lekarz nie miał żadnych pretensji, że dopiero w tym czasie, oni doskonale sobie zdają sprawę jakie są kolejki itd. A co do ortopedy dr. Szeląg jest bardzo przystępny, dr. Abratowski hmm no nie wiem czy jest z niego taki ekstra ekspert...ale ludzie do niego chodzą. W przychodni dziecięcej też przyjmuje ortopeda może tam spróbuj? wiem, że terminy są bliższe niż lipiec czy sierpień umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 15:54  
Cytuj
dr Szeląg 600 452 566
Najlepiej pojechać do niego i się umówić, wtedy na pewno nie będzie kazał długo czekać. Przyjmuje codziennie wieczorami w prywatnym gabinecie na piaskach.
A za wizytę bierze 50 zł umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2011r. 07:58  
Cytuj
Byłam w maju u dr Szeląga z dzieckiem 2 m-cznym na usg bioderek i zapłaciłam 70zł. Nic nie zaszkodzi jak usg będzie wykonane później umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2011r. 08:20  
Cytuj
Ja byłam u dr Sudoła w przychodni w szpitalu, przyjął mnie od razu bez żadnego czekania, zbadał dziecko, dał skierowanie na usg. Polecam. Na Nfz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2011r. 09:49  
Cytuj
Wizyta u dra Szeląga to koszt 70 zł, jak się idzie na wizytę z Bąblem w sprawie bioderek. Za inne wizyty bierze inaczej, bo moja mama np. zapłaciła 50 zł, też z USG. To świetny fachowiec, tak uważam. Zna się na robocie i nie panikuje jak Abratowski i nie karze dzieciaczkom zakładać frejek czy innych wynalazków bez potrzeby.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2011r. 16:03  
Cytuj
Tez jestem tego zdania ze jak iść z dzieciaczkiem to tylko do dr. Szelaga -----super fachowiec naprawde zna sie na rzeczy i popieram poprzedniczke nie daje zlecen na bezsensowne szeleczki i podpórki znam to z doświadczenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2011r. 23:19  
Cytuj
Ja polecam dr.Bartoszka konkretny i do żeczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »