NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
wrastajace wloski- co pomoze?,
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2011r. 16:55  
Cytuj
od kilku miesiecy walcze z wrastajacymi wloskami na nogach... uzywalam depilatora elektrycznego juz kilka lat wiec nie wiem dlaczego to stalo sie akurat teraz. probowalam roznych peelingow nic jednak nie dalo rezultatow, wciaz wrastaja, na dodatek robia mi sie olbrzymie krosty z ropa w srodku, potem blizny i tak w kolko...maasakra! jakies rady jak pozbyc sie tego cholerstwa? istnieja jakies kosmetyki, masci?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2011r. 16:55  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2011r. 19:38  
Cytuj
mam dokładnie ten sam problem, jednak dopiero od niedawna, tj. odkąd zaczęłam używac depilatora zamiast zwykłej maszynki do golenia.nie jest jeszcze tak zle ale jednak dziwi mnie to, i tez nie wiem jak temu zaradzic...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 00:08  
Cytuj
ja mam poprostu sito, czasem potrafie wycisnac sobie wlosz krostki o dlugosci ok 2 cm :(

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 00:37  
Cytuj
CYTAT
ja mam poprostu sito, czasem potrafie wycisnac sobie wlosz krostki o dlugosci ok 2 cm :(

Może jestem dziwna ale dla mnie ten opis jest trochę obrzydliwy.
Idź do dermatologa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 14 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 00:47  
Cytuj
golenie i jeszcze raz golenie i wosk goracy jak piekło to ci pomorze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja mam poprostu sito, czasem potrafie wycisnac sobie wlosz krostki o dlugosci ok 2 cm :(

Może jestem dziwna ale dla mnie ten opis jest trochę obrzydliwy.
Idź do dermatologa.

wyglad tez jest obrzydliwy... :(

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 10:36  
Cytuj
az trzesie :] depilacja laserowa ?

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 14:45  
Cytuj
no bodobno pomaga u brunetek, zabieg trzeba robic w zimie bo wtedy wloski sa ciemniejsze, no i koszt... 2 tysie ale ma sie spokoj na kilka lat. Tylko u mnie to nie wchodzi w gre, jestem w ciazy, no i ten koszt.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 15:06  
Cytuj
to odczekaj swoje, a koszty zredukuj na jakiejs platformie typu grupon, gruper itp. przegladaj oferty z krakowa, lublina czy rzeszowa takie uslugi bardzo popularne czesto po kosztach za 20-30% ceny, kupony zazwyczaj wazne kilka miesiecy od razu gonic nie trzeba

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 21:05  
Cytuj
Witam krem oxeril z 30% wyciągiem z mocznika firma AA oceanic jest na to bardzo pomocny ja szukam go w stalowce ale nie do dostania co prawda na co innego jets mi potrzebny ale na wrastajace wloski z tego co czytalam pomaga jak znajdziecie gdzies go to dajcie znac...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 12:15  
Cytuj
Sosna jak jesteś w ciąży to uważaj z depilatorem bo wiesz on tam jakieś drgania niby daje i ten ból. Może idź kosmetyczki się zapytaj, ale nie jakiejś lewej bo Ci jeszcze gorzej zrobi. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
szy
szy
szy
Posty: 24
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2011r. 12:07  
Cytuj
Peeling, peeling i jeszcze raz peeling!
Jak najczęściej, szczególnie w pierwszych dniach po depilacji. Wrastanie pojawia się wtedy, gdy włos nie ma siły 'przebicia' przez skórę. Peeling złuszcza skórę i pomaga włosom się przez nią przebić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2011r. 12:46  
Cytuj
Jak powyżej- peeling. Poza tym dobrze używać do mycia szorstkiej gąbki, wtedy na bieżąco, że tak nieładnie powiem skóra się będzie trochę zdrapywać i włoski nie będą wrastać. No i oczywiście trzeba dobrze nawilżać, bo jak jest miękka skóra to włoski się dobrze przebijają. A tak w ogóle to najlepiej zrezygnuj z depilatora. Założę się, że jak zaczniesz golić maszynką nie będą wrastać. Fakt- trzeba częściej golić, bo maszynka nie wydrze cebulek ale za to problem z krostami itd. masz z głowyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »