NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
zumba ... jest w stalowej??, zumba....
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 08:10  
Cytuj
Witam,też jestem zainteresowana zumbą. Czy na zajęcia trzeba się wcześniej zapisać?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 08:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 11:21  
Cytuj
A jak zumba u pani Marty Rybak? Był ktoś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 11:24  
Cytuj
Witam! ja byłam i już więcej nie pójdę :/ jakbym chciała chodzić na aerobik to bym się na niego zapisała :/ po pierwszych 10 minutach chciałam wyjść i żałuję, że tego nie zrobiłam.. z panem Markiem było fajnie.. nie wiecie czy gdzieś prowadzi? Bo z chęcią się zapiszę do niego na zajęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 11:25  
Cytuj
Aż tak źle? A jaka cena za zajęcia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 11:28  
Cytuj
Ja kupiłam karnet ja był jeszcze pan Marek, wtedy zapłaciłam 60zł. A teraz nie wiem ile będzie kosztował ale na pewno już tam więcej nie pójdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 11:31  
Cytuj
Gdzieś miałam wizytówkę pana Marka umiech chyba do niego zadzwonię i wypytam czy gdzieś prowadzi zajęcia.. umiech jak będę tylko coś wiedzieć na pewno dam Wam znać.. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 12:11  
Cytuj
Juta, nie stresuj się, wszyscy wiedzą,że Marek będzie prowadził zajęcia od następnego tygodnia, a może nawet uda się zorganizować zajęcia już jutro w szkole nr 6 na ul.Podleśnej. Dowiesz się jak zajęcia ruszą, pozdrawiam i łączę sie z twoimi odczuciami umiech
Ps. Większość z uczestników, z którymi rozmawiałam ma takie same zdanie. Pani Marta nie prowadzi źle, widać,ze bardzo sie stara i jeszcze nie jest "obcykana" jak Marek, lecz to nie to samo. Większosć znała już kroki do kawałków i myślę,że w merengue na zumbie zostanie tylko mała garstka zumbowiczek chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 12:36  
Cytuj
naprawde macie takie negatywne odczucia?.....mnie sie podobaja zajęcia z Martą.....myslę, mże od przyszłego tygodnia będę chodzić 1x do Marty 1x do Markaumiech)))

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 12:54  
Cytuj
Szczerze?? U p. Marty wczoraj byłam drugi raz, za pierwszym razem tragedia, wczoraj już nieco lepiej, ale wykorzystam karnet i spadam do Marka. U niego jest fajny klimat i niezła przytupanka,a p. Marta stara się, owszem, ale to nie to samo. Ona ma polot do fitnessu i nie mówię,że się do zumby nie nadaje, ale... czegoś mi brakuje, może muzy, bardziej zumbowej??? Po prostu jest inaczej,a ja zmian nie lubię,mnie tam bardziej Marek pasi, no ale dla każdego co innego, jak to mawiają....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 17:41  
Cytuj
moja narzeczona była wczoraj u p. Marty na zumbie i więcej nie pójdzie, nie jest zła, ale Pan Marek najlepszy!! muzykę dopiera świetną, że aż się chce ruszać...
a ona zaczęła takim tempem że wszyscy stali a ona ćwiczyła..nie podobają mi się teraz te zajęcia.:(
To kiedy Pan Marek będzie prowadził zajęcia?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 19:22  
Cytuj
vincenty to w końcu Ty chodzisz na te zajęcia czy narzeczonaumiech)))))))

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 17 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 21:11  
Cytuj
Witam,
i zapraszam na zajecia w poniedzialek o 19.00 w szkole podstawowej nr 6 na ulicy Podlesnej ( obok wiaduktu ) - przygotowalem dla Was nowe ceny jak i promocje karnetowe umiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 00:12  
Cytuj
A czy prócz prowadzącego zajęcia Pana Marka - na zajęcia zumby - tańca tyłka chytry - chodzą także faceci ? czy to raczej nie na miejscu...dziewczyna wybiera się juz od poczatku tego forum tyle ,że nie chce sama - można gdzies tam z boku usiąść i poczekać ?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 08:00  
Cytuj
oczywiście, że nie mozna stać z boku tylko trzeba ruszać tyłkiem razem z nami....na zajęcia przychodzi dwóch panów i myślę, że też ich to bawi tak jak nasumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 08:06  
Cytuj
ilumi a możesz mi napisać ile trwa jeden taki traning/taniec - jak długo ? i ile na takich zajęciach jest jednorazowo osób ?...zakładam ,że więcej niz na forum chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 09:15  
Cytuj
zajecia trwaja godzinke i jest bardzo fajnie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 09:57  
Cytuj
zajęcia trwają 50 minut, przez ten czas tańczymy do około 8?piosenek w rytmach latinoumiech po około czterech oblewaja Cię poty i odczuwasz zmęczenie (u Marka! bo u reszty nie czuje się zmęczenia)na zajęcia przychodzi około 20 osób a w niektóre dni duuużo więcej także nie martw się, że staniesz na środku pustej saliumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 10:17  
Cytuj
Szkoła podstawowa na Podleśnej? Czyli katolik, tak?
A jak ktoś nigdy nie ćwiczył zumby to będzie bardzo zagubiony na parkiecie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 10:34  
Cytuj
na pierwszych zajeciach tez troche sie gubilam w krokach ale wszystko jest do ogarniecia nie jest az tak trudno po prostu trzeba przyjsc i dobrze sie bawic a zajecia tak w katoliku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 10:51  
Cytuj
No to widze ,że już jestescie wprawione - i jak znacie kroki/układ do aż 8 piosenek to raczej nowicjuszka nie ma szans się odnaleźć w waszej grupie...chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 11:22  
Cytuj
napewno sie odnajdzie przyjdz i sie sama przekonasz ja do tej pory czasami sie myle i wcale sie tym nie przejmuje tylko bawie sie dalej polecam i zapraszam w poniedzialek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
B52
B52
B52
Posty: 6
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 12:22  
Cytuj
A mi Się bardzo podobało u Pani Marty, inaczej niż u Marka owszem ale On tylko latino i latino. U P.Marty wszystkie rytmy były, duza róznorodność i super energia.Daję jej duży pozytyw. I jak czytam ,że ktoś się nie zmeczył to widocznie sam tego nie chciał ! I przestańcie pisać ,że ona nie nadaje się do zumby ,bo to instruktorka z duuużym doświadczeniem. Chodziłam do niej na różne zajęcia i uważam ,że jest perfekcjonalistką !!! Na zumbie była spięta,jak nigdy...chyba dlatego,że tyle negetywnej energi płynęło z Was !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 12:36  
Cytuj
B52, no bez jaj sciana
jak to latino i latino? , czyż zumba nie na tym polega?
Nie powiesz mi,ze arabska muza rodem z bollywood jest bardziej idealna do zumby, bądź waka waka,którą tańczą dzieci na zumba kids? , albo jakaś szajse niemiecka coś tam?
No sorry ale p. Marta widać,że jest profesjonalistką, ale w fitness i nikt tego raczej nie neguje, prawda?

Z resztą po co sie spierać, kto lepszy, kto gorszy. Jeden woli motocykl a drugi cztery kółka.... Nad gustami sie nie dyskutuje.

Jednak moim skromnym zdaniem Marek jest świetny, bardziej energiczny, a co ważne wszędzie go pełno i nie pokazuje kroków tylko tym co sobie z przodu miejscówkę zajeli chytry , ale też tył i "boki" mają szansę na "załapanie" układu.
No i kwestia klimatu, bo zumba to nie tylko kroki, ale przede wszystkim super zabawa, a przy integracji, jaka juz zaczynała sie "wykluwać" jest to jak najbardziej możliwe good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 17 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 13:04  
Cytuj
Witam, nie chce sie wlaczac w rozmowe na zasadzie takiej kto lepszy a kto gorszy... owszem kazdy z nas napewno bedzie tego typu zajecia prowadzil na swoj sposob... a co do B52 to niestety, zumba jest to fuzja tanca i aerobiku przy wykorzystaniu muzyki latynoamerykanskiej ... wiec to sie chyba samo przez sie rozumie ...
ja ze swojej strony moge zaproponowac zajecia od poniedzialku w stylu jakim prowadze ... komu on odpowiada i moja osoba jako prowadzecego to serdecznie zapraszam - poniedzialek 19.00 w szkole na podlesnej ( liceum katolickie - a niegdys podstawowka nr 6 ) zajecia sa dla wszystkich ( kobiety i mezczyzni ) chetnie tez zobacze nowe twarze na parkiecie i gwarantuje ze dobrze sie bedziecie bawic ... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 19 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 15:25  
Cytuj
witam, napiszcie ile kosztuje jednorazowe wejście na zajęcia do pana Marka, gdyż od samego czytania postow chciałoby sie spróbować, a na pierwszy raz nie chciałabym karnetu kupować bo nie wiem czy dam radę ;-)

pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »